Koridor farkı
—
500 koridor maçının altında
Müttefikler ve düşmanlar
Kademe








Tüm kademeler
Yama 16.16.21–16.22
171819202122
Müttefikler ve düşmanlar
| 1 | MelDestek | Destek | 43,5% | -5,2 | 2.214 | 42,3%–45,6% | ||
| 2 | RengarOrman | Orman | 43,9% | -5,0 | 3.647 | 42,9%–45,5% | ||
| 3 | QiyanaOrman | Orman | 44,3% | -4,7 | 4.809 | 43,3%–45,6% | ||
| 4 | K'SanteÜst | Üst | 44,4% | -4,4 | 2.972 | 43,3%–46,2% | ||
| 5 | Lee SinOrman | Orman | 45,2% | -3,9 | 8.568 | 44,4%–46,1% | ||
| 6 | MalphiteDestek | Destek | 44,8% | -3,7 | 1.085 | 43,2%–47,8% | ||
| 7 | RumbleÜst | Üst | 45,2% | -3,7 | 2.604 | 43,9%–47,0% | ||
| 8 | AsheDestek | Destek | 45,1% | -3,6 | 1.424 | 43,6%–47,6% | ||
| 9 | TrundleÜst | Üst | 45,5% | -3,4 | 2.532 | 44,2%–47,3% | ||
| 10 | RivenÜst | Üst | 45,5% | -3,3 | 2.085 | 44,1%–47,5% | ||
| 11 | EzrealAlt | Alt | 45,9% | -3,2 | 13.100 | 45,3%–46,7% | ||
| 12 | AmbessaÜst | Üst | 45,8% | -3,2 | 3.115 | 44,6%–47,4% | ||
| 13 | LockeOrman | Orman | 45,7% | -3,0 | 1.466 | 44,1%–48,1% | ||
| 14 | NeekoDestek | Destek | 46,2% | -2,8 | 2.933 | 44,9%–47,9% | ||
| 15 | YasuoÜst | Üst | 46,3% | -2,7 | 3.192 | 45,1%–47,9% | ||
| 16 | PantheonDestek | Destek | 46,4% | -2,6 | 4.340 | 45,3%–47,7% | ||
| 17 | ViegoOrman | Orman | 46,5% | -2,6 | 9.149 | 45,7%–47,4% | ||
| 18 | SylasDestek | Destek | 46,2% | -2,6 | 1.271 | 44,4%–48,7% | ||
| 19 | Master YiÜst | Üst | 45,8% | -2,6 | 657 | 43,8%–49,4% | ||
| 20 | LucianAlt | Alt | 46,7% | -2,4 | 7.195 | 45,8%–47,7% | ||
| 21 | UdyrÜst | Üst | 45,9% | -2,4 | 543 | 43,7%–49,8% | ||
| 22 | JayceÜst | Üst | 46,7% | -2,3 | 3.363 | 45,5%–48,2% | ||
| 23 | VayneÜst | Üst | 46,5% | -2,3 | 1.324 | 44,8%–49,0% | ||
| 24 | Kha'ZixOrman | Orman | 46,8% | -2,2 | 4.964 | 45,8%–48,0% | ||
| 25 | ViOrman | Orman | 46,8% | -2,2 | 4.629 | 45,7%–48,1% | ||
| 26 | NocturneOrman | Orman | 46,9% | -2,2 | 5.565 | 45,9%–48,0% | ||
| 27 | YuumiDestek | Destek | 46,9% | -2,2 | 5.660 | 45,9%–48,0% | ||
| 28 | NautilusDestek | Destek | 46,9% | -2,2 | 11.930 | 46,2%–47,7% | ||
| 29 | KalistaAlt | Alt | 46,9% | -2,1 | 3.854 | 45,7%–48,3% | ||
| 30 | SamiraAlt | Alt | 47,0% | -2,1 | 4.943 | 45,9%–48,2% | ||
| 31 | TrundleOrman | Orman | 46,8% | -2,1 | 1.468 | 45,1%–49,1% | ||
| 32 | Miss FortuneDestek | Destek | 46,5% | -2,0 | 660 | 44,3%–49,9% | ||
| 33 | JayceOrman | Orman | 46,8% | -2,0 | 1.092 | 44,9%–49,4% | ||
| 34 | VeigarDestek | Destek | 46,9% | -2,0 | 1.308 | 45,1%–49,3% | ||
| 35 | BardDestek | Destek | 47,1% | -1,9 | 3.368 | 45,8%–48,6% | ||
| 36 | HecarimOrman | Orman | 47,1% | -1,9 | 4.524 | 46,0%–48,4% | ||
| 37 | GnarÜst | Üst | 47,1% | -1,9 | 3.024 | 45,8%–48,7% | ||
| 38 | ShenDestek | Destek | 47,0% | -1,8 | 1.164 | 45,1%–49,5% | ||
| 39 | ZedOrman | Orman | 47,2% | -1,8 | 2.053 | 45,6%–49,1% | ||
| 40 | PykeDestek | Destek | 47,3% | -1,8 | 6.255 | 46,3%–48,4% | ||
| 41 | Tahm KenchDestek | Destek | 47,3% | -1,8 | 3.901 | 46,1%–48,6% | ||
| 42 | KindredOrman | Orman | 47,2% | -1,8 | 2.368 | 45,7%–49,0% | ||
| 43 | CaitlynAlt | Alt | 47,4% | -1,7 | 19.188 | 46,8%–48,0% | ||
| 44 | DariusÜst | Üst | 47,4% | -1,7 | 9.613 | 46,6%–48,2% | ||
| 45 | VayneAlt | Alt | 47,4% | -1,7 | 4.865 | 46,3%–48,6% | ||
| 46 | KarmaDestek | Destek | 47,5% | -1,6 | 6.239 | 46,5%–48,6% | ||
| 47 | AatroxÜst | Üst | 47,5% | -1,6 | 4.732 | 46,4%–48,8% | ||
| 48 | QuinnOrman | Orman | 47,3% | -1,5 | 1.067 | 45,3%–49,9% | ||
| 49 | TeemoDestek | Destek | 47,4% | -1,5 | 1.307 | 45,5%–49,8% | ||
| 50 | UdyrOrman | Orman | 47,6% | -1,4 | 2.293 | 46,1%–49,4% | ||
| 51 | JaxÜst | Üst | 47,7% | -1,4 | 6.759 | 46,8%–48,7% | ||
| 52 | GalioÜst | Üst | 47,3% | -1,3 | 518 | 44,7%–50,9% | ||
| 53 | JaxOrman | Orman | 47,7% | -1,3 | 2.085 | 46,1%–49,6% | ||
| 54 | ShenOrman | Orman | 47,5% | -1,2 | 539 | 44,9%–51,0% | ||
| 55 | ShacoDestek | Destek | 47,8% | -1,2 | 1.465 | 45,9%–50,0% | ||
| 56 | YunaraAlt | Alt | 48,0% | -1,1 | 9.648 | 47,2%–48,8% | ||
| 57 | TryndamereOrman | Orman | 47,7% | -1,1 | 742 | 45,3%–50,7% | ||
| 58 | YoneÜst | Üst | 48,0% | -1,1 | 8.649 | 47,2%–48,9% | ||
| 59 | Kai'SaAlt | Alt | 48,1% | -1,0 | 23.908 | 47,6%–48,6% | ||
| 60 | PantheonOrman | Orman | 47,9% | -1,0 | 1.062 | 45,8%–50,4% | ||
| 61 | ApheliosAlt | Alt | 48,1% | -1,0 | 5.912 | 47,1%–49,2% | ||
| 62 | DravenAlt | Alt | 48,1% | -1,0 | 4.167 | 46,9%–49,4% | ||
| 63 | UrgotÜst | Üst | 48,1% | -1,0 | 3.017 | 46,7%–49,6% | ||
| 64 | QuinnÜst | Üst | 48,0% | -1,0 | 917 | 45,7%–50,6% | ||
| 65 | AsheAlt | Alt | 48,2% | -0,9 | 8.847 | 47,4%–49,1% | ||
| 66 | MelAlt | Alt | 48,2% | -0,9 | 1.996 | 46,5%–50,0% | ||
| 67 | GravesOrman | Orman | 48,3% | -0,9 | 5.021 | 47,2%–49,4% | ||
| 68 | NaafiriOrman | Orman | 48,3% | -0,8 | 2.470 | 46,8%–50,0% | ||
| 69 | TryndamereÜst | Üst | 48,3% | -0,8 | 3.919 | 47,1%–49,6% | ||
| 70 | NidaleeOrman | Orman | 48,3% | -0,8 | 2.794 | 46,9%–49,9% | ||
| 71 | OlafÜst | Üst | 48,3% | -0,7 | 2.757 | 46,9%–49,9% | ||
| 72 | Jarvan IVOrman | Orman | 48,4% | -0,7 | 6.702 | 47,4%–49,4% | ||
| 73 | TristanaAlt | Alt | 48,4% | -0,7 | 9.230 | 47,6%–49,3% | ||
| 74 | WarwickÜst | Üst | 48,3% | -0,7 | 1.554 | 46,5%–50,4% | ||
| 75 | Dr. MundoOrman | Orman | 48,3% | -0,7 | 829 | 45,9%–51,0% | ||
| 76 | AniviaDestek | Destek | 48,2% | -0,7 | 628 | 45,6%–51,3% | ||
| 77 | Master YiOrman | Orman | 48,5% | -0,7 | 9.255 | 47,6%–49,3% | ||
| 78 | RyzeÜst | Üst | 48,3% | -0,7 | 733 | 45,8%–51,2% | ||
| 79 | AlistarDestek | Destek | 48,5% | -0,7 | 5.364 | 47,4%–49,6% | ||
| 80 | YorickÜst | Üst | 48,6% | -0,5 | 4.609 | 47,4%–49,8% | ||
| 81 | EvelynnOrman | Orman | 48,7% | -0,5 | 5.437 | 47,6%–49,8% | ||
| 82 | SylasOrman | Orman | 48,7% | -0,4 | 9.774 | 47,9%–49,5% | ||
| 83 | KennenÜst | Üst | 48,7% | -0,4 | 2.950 | 47,2%–50,2% | ||
| 84 | WarwickOrman | Orman | 48,7% | -0,4 | 6.721 | 47,7%–49,7% | ||
| 85 | LuluDestek | Destek | 48,7% | -0,4 | 9.762 | 47,9%–49,5% | ||
| 86 | AkaliÜst | Üst | 48,7% | -0,4 | 5.617 | 47,6%–49,8% | ||
| 87 | MalzaharÜst | Üst | 48,7% | -0,4 | 1.149 | 46,5%–51,0% | ||
| 88 | TalonOrman | Orman | 48,7% | -0,4 | 3.905 | 47,5%–50,0% | ||
| 89 | ZoeDestek | Destek | 48,7% | -0,4 | 1.057 | 46,5%–51,1% | ||
| 90 | GwenÜst | Üst | 48,8% | -0,3 | 4.440 | 47,6%–50,0% | ||
| 91 | CassiopeiaÜst | Üst | 48,8% | -0,3 | 611 | 46,0%–51,8% | ||
| 92 | GangplankÜst | Üst | 48,9% | -0,2 | 4.093 | 47,6%–50,2% | ||
| 93 | JhinAlt | Alt | 48,9% | -0,2 | 19.597 | 48,3%–49,5% | ||
| 94 | DianaOrman | Orman | 48,9% | -0,2 | 6.859 | 48,0%–49,9% | ||
| 95 | AuroraÜst | Üst | 48,9% | -0,2 | 928 | 46,5%–51,4% | ||
| 96 | CamilleÜst | Üst | 49,0% | -0,1 | 3.029 | 47,6%–50,5% | ||
| 97 | Xin ZhaoOrman | Orman | 49,0% | -0,1 | 3.134 | 47,6%–50,5% | ||
| 98 | TaricDestek | Destek | 49,1% | -0,1 | 1.486 | 47,1%–51,1% | ||
| 99 | XayahAlt | Alt | 49,1% | 0,0 | 6.975 | 48,2%–50,1% | ||
| 100 | FioraÜst | Üst | 49,2% | 0,0 | 3.934 | 47,9%–50,4% | ||
| 101 | GragasÜst | Üst | 49,2% | 0,0 | 3.139 | 47,8%–50,6% | ||
| 102 | MorganaDestek | Destek | 49,2% | +0,1 | 9.544 | 48,4%–50,1% | ||
| 103 | KaynOrman | Orman | 49,3% | +0,1 | 10.179 | 48,4%–50,1% | ||
| 104 | SivirAlt | Alt | 49,3% | +0,1 | 4.247 | 48,0%–50,5% | ||
| 105 | VolibearÜst | Üst | 49,3% | +0,2 | 6.455 | 48,3%–50,3% | ||
| 106 | VarusÜst | Üst | 49,4% | +0,2 | 666 | 46,5%–52,1% | ||
| 107 | PantheonÜst | Üst | 49,4% | +0,2 | 3.462 | 48,0%–50,7% | ||
| 108 | FiddlesticksDestek | Destek | 49,4% | +0,2 | 544 | 46,4%–52,4% | ||
| 109 | AmbessaOrman | Orman | 49,5% | +0,2 | 564 | 46,4%–52,4% | ||
| 110 | MaokaiDestek | Destek | 49,4% | +0,2 | 2.491 | 47,8%–51,0% | ||
| 111 | ZaahenÜst | Üst | 49,4% | +0,3 | 2.604 | 47,9%–51,0% | ||
| 112 | SkarnerOrman | Orman | 49,5% | +0,3 | 1.017 | 47,1%–51,8% | ||
| 113 | TwitchAlt | Alt | 49,4% | +0,3 | 6.864 | 48,5%–50,4% | ||
| 114 | SeraphineDestek | Destek | 49,5% | +0,3 | 12.331 | 48,7%–50,2% | ||
| 115 | Cho'GathÜst | Üst | 49,5% | +0,3 | 4.837 | 48,3%–50,6% | ||
| 116 | SonaDestek | Destek | 49,5% | +0,3 | 3.212 | 48,1%–50,9% | ||
| 117 | Nunu ve WillumpOrman | Orman | 49,5% | +0,3 | 3.587 | 48,2%–50,8% | ||
| 118 | SettÜst | Üst | 49,5% | +0,4 | 9.468 | 48,7%–50,4% | ||
| 119 | LuxDestek | Destek | 49,5% | +0,4 | 16.328 | 48,9%–50,2% | ||
| 120 | SwainDestek | Destek | 49,6% | +0,4 | 5.859 | 48,5%–50,6% | ||
| 121 | MorganaOrman | Orman | 49,7% | +0,4 | 535 | 46,5%–52,6% | ||
| 122 | JinxAlt | Alt | 49,6% | +0,5 | 14.977 | 48,9%–50,3% | ||
| 123 | CorkiAlt | Alt | 49,7% | +0,5 | 1.814 | 47,8%–51,4% | ||
| 124 | SennaDestek | Destek | 49,6% | +0,5 | 6.311 | 48,6%–50,6% | ||
| 125 | Bel'VethOrman | Orman | 49,7% | +0,5 | 2.820 | 48,1%–51,1% | ||
| 126 | MilioDestek | Destek | 49,7% | +0,5 | 5.599 | 48,6%–50,7% | ||
| 127 | KledÜst | Üst | 49,8% | +0,5 | 1.654 | 47,8%–51,6% | ||
| 128 | GarenÜst | Üst | 49,7% | +0,6 | 8.442 | 48,8%–50,6% | ||
| 129 | MalphiteOrman | Orman | 49,8% | +0,6 | 1.516 | 47,7%–51,7% | ||
| 130 | RenektonÜst | Üst | 49,8% | +0,6 | 5.482 | 48,7%–50,8% | ||
| 131 | VolibearOrman | Orman | 49,8% | +0,6 | 2.610 | 48,2%–51,3% | ||
| 132 | Miss FortuneAlt | Alt | 49,8% | +0,6 | 17.079 | 49,1%–50,4% | ||
| 133 | IllaoiÜst | Üst | 49,8% | +0,6 | 4.233 | 48,6%–51,0% | ||
| 134 | GalioDestek | Destek | 49,9% | +0,7 | 1.260 | 47,7%–52,0% | ||
| 135 | BlitzcrankDestek | Destek | 49,8% | +0,7 | 8.409 | 48,9%–50,7% | ||
| 136 | ShacoOrman | Orman | 49,9% | +0,7 | 6.413 | 48,8%–50,8% | ||
| 137 | RakanDestek | Destek | 49,9% | +0,7 | 4.012 | 48,6%–51,1% | ||
| 138 | MalzaharAlt | Alt | 50,1% | +0,7 | 617 | 47,0%–52,7% | ||
| 139 | SylasÜst | Üst | 50,0% | +0,8 | 1.437 | 47,9%–52,0% | ||
| 140 | IreliaÜst | Üst | 50,0% | +0,8 | 4.119 | 48,7%–51,2% | ||
| 141 | DariusOrman | Orman | 50,1% | +0,8 | 1.505 | 48,0%–52,0% | ||
| 142 | ZyraDestek | Destek | 50,0% | +0,8 | 5.257 | 48,9%–51,1% | ||
| 143 | AmumuDestek | Destek | 50,2% | +0,9 | 952 | 47,6%–52,4% | ||
| 144 | VarusAlt | Alt | 50,1% | +0,9 | 4.698 | 48,9%–51,2% | ||
| 145 | SorakaDestek | Destek | 50,1% | +0,9 | 5.209 | 49,0%–51,2% | ||
| 146 | KayleÜst | Üst | 50,1% | +0,9 | 4.037 | 48,8%–51,4% | ||
| 147 | YasuoAlt | Alt | 50,2% | +0,9 | 2.639 | 48,6%–51,6% | ||
| 148 | VladimirÜst | Üst | 50,2% | +1,0 | 1.856 | 48,3%–51,9% | ||
| 149 | NamiDestek | Destek | 50,1% | +1,0 | 9.137 | 49,3%–51,0% | ||
| 150 | ThreshDestek | Destek | 50,2% | +1,0 | 13.074 | 49,4%–50,9% | ||
| 151 | GragasOrman | Orman | 50,3% | +1,0 | 1.101 | 47,9%–52,4% | ||
| 152 | EkkoOrman | Orman | 50,2% | +1,0 | 8.139 | 49,3%–51,1% | ||
| 153 | MordekaiserÜst | Üst | 50,2% | +1,1 | 12.895 | 49,5%–50,9% | ||
| 154 | NasusÜst | Üst | 50,3% | +1,1 | 5.089 | 49,1%–51,4% | ||
| 155 | CamilleDestek | Destek | 50,5% | +1,1 | 823 | 47,7%–52,8% | ||
| 156 | EliseOrman | Orman | 50,4% | +1,2 | 4.310 | 49,1%–51,5% | ||
| 157 | RellDestek | Destek | 50,4% | +1,2 | 3.645 | 49,0%–51,7% | ||
| 158 | SejuaniOrman | Orman | 50,5% | +1,2 | 2.768 | 48,9%–51,9% | ||
| 159 | SennaAlt | Alt | 50,9% | +1,2 | 521 | 47,3%–53,4% | ||
| 160 | EliseDestek | Destek | 50,8% | +1,2 | 628 | 47,5%–53,3% | ||
| 161 | LeonaDestek | Destek | 50,4% | +1,3 | 10.790 | 49,6%–51,2% | ||
| 162 | GwenOrman | Orman | 50,6% | +1,3 | 1.468 | 48,4%–52,5% | ||
| 163 | MalphiteÜst | Üst | 50,5% | +1,3 | 8.546 | 49,6%–51,4% | ||
| 164 | ZedÜst | Üst | 51,0% | +1,4 | 588 | 47,6%–53,5% | ||
| 165 | BrandDestek | Destek | 50,7% | +1,5 | 5.524 | 49,5%–51,7% | ||
| 166 | VladimirAlt | Alt | 51,0% | +1,5 | 674 | 47,8%–53,4% | ||
| 167 | ZeriAlt | Alt | 50,7% | +1,5 | 3.872 | 49,3%–51,9% | ||
| 168 | OrnnÜst | Üst | 50,7% | +1,5 | 4.193 | 49,4%–51,9% | ||
| 169 | ShenÜst | Üst | 50,8% | +1,6 | 3.859 | 49,4%–52,0% | ||
| 170 | Renata GlascDestek | Destek | 50,9% | +1,6 | 2.159 | 49,0%–52,4% | ||
| 171 | BriarOrman | Orman | 50,8% | +1,6 | 6.158 | 49,7%–51,7% | ||
| 172 | HeimerdingerÜst | Üst | 50,8% | +1,6 | 3.097 | 49,3%–52,2% | ||
| 173 | SwainÜst | Üst | 51,0% | +1,6 | 1.011 | 48,4%–53,1% | ||
| 174 | KatarinaAlt | Alt | 51,0% | +1,6 | 1.190 | 48,5%–52,9% | ||
| 175 | MaokaiÜst | Üst | 51,5% | +1,7 | 507 | 47,7%–53,9% | ||
| 176 | JannaDestek | Destek | 50,9% | +1,7 | 3.945 | 49,6%–52,1% | ||
| 177 | SionÜst | Üst | 51,1% | +1,8 | 3.998 | 49,7%–52,3% | ||
| 178 | Rek'SaiOrman | Orman | 51,4% | +1,8 | 846 | 48,4%–53,5% | ||
| 179 | PoppyDestek | Destek | 51,2% | +1,9 | 1.769 | 49,2%–52,9% | ||
| 180 | Kog'MawAlt | Alt | 51,1% | +1,9 | 3.047 | 49,6%–52,5% | ||
| 181 | Dr. MundoÜst | Üst | 51,1% | +1,9 | 4.852 | 49,9%–52,2% | ||
| 182 | ViktorAlt | Alt | 51,1% | +1,9 | 3.588 | 49,7%–52,4% | ||
| 183 | ShyvanaOrman | Orman | 51,1% | +1,9 | 6.325 | 50,0%–52,1% | ||
| 184 | TeemoÜst | Üst | 51,1% | +1,9 | 9.630 | 50,2%–51,9% | ||
| 185 | XerathDestek | Destek | 51,2% | +2,0 | 4.610 | 49,9%–52,3% | ||
| 186 | Tahm KenchÜst | Üst | 51,3% | +2,0 | 3.248 | 49,7%–52,5% | ||
| 187 | MaokaiOrman | Orman | 51,7% | +2,0 | 770 | 48,5%–53,8% | ||
| 188 | MordekaiserOrman | Orman | 51,7% | +2,1 | 853 | 48,7%–53,7% | ||
| 189 | WukongOrman | Orman | 51,3% | +2,1 | 6.246 | 50,2%–52,3% | ||
| 190 | ZacOrman | Orman | 51,4% | +2,1 | 2.896 | 49,8%–52,7% | ||
| 191 | Cho'GathOrman | Orman | 51,3% | +2,1 | 8.458 | 50,4%–52,2% | ||
| 192 | SeraphineAlt | Alt | 51,9% | +2,2 | 941 | 49,0%–53,8% | ||
| 193 | AmumuOrman | Orman | 51,5% | +2,3 | 5.046 | 50,3%–52,6% | ||
| 194 | ZileanDestek | Destek | 51,6% | +2,3 | 2.869 | 50,0%–52,9% | ||
| 195 | NilahAlt | Alt | 51,9% | +2,4 | 1.309 | 49,4%–53,6% | ||
| 196 | LilliaOrman | Orman | 51,6% | +2,4 | 9.719 | 50,7%–52,3% | ||
| 197 | AatroxOrman | Orman | 52,5% | +2,6 | 676 | 49,0%–54,5% | ||
| 198 | WukongÜst | Üst | 52,4% | +2,6 | 817 | 49,2%–54,3% | ||
| 199 | BraumDestek | Destek | 51,9% | +2,6 | 5.038 | 50,6%–52,9% | ||
| 200 | SmolderAlt | Alt | 51,9% | +2,6 | 5.598 | 50,7%–52,9% | ||
| 201 | VeigarAlt | Alt | 52,0% | +2,7 | 3.282 | 50,4%–53,2% | ||
| 202 | PoppyÜst | Üst | 52,5% | +2,7 | 821 | 49,3%–54,4% | ||
| 203 | RammusOrman | Orman | 52,1% | +2,7 | 2.768 | 50,4%–53,4% | ||
| 204 | FiddlesticksOrman | Orman | 52,1% | +2,8 | 3.504 | 50,6%–53,3% | ||
| 205 | ZiggsAlt | Alt | 52,2% | +2,9 | 4.356 | 50,8%–53,3% | ||
| 206 | AniviaÜst | Üst | 53,0% | +3,1 | 743 | 49,5%–54,9% | ||
| 207 | TeemoOrman | Orman | 52,7% | +3,1 | 1.591 | 50,3%–54,2% | ||
| 208 | IvernOrman | Orman | 52,9% | +3,1 | 1.036 | 50,0%–54,6% | ||
| 209 | FizzOrman | Orman | 53,0% | +3,2 | 978 | 49,9%–54,7% | ||
| 210 | HweiDestek | Destek | 53,0% | +3,2 | 993 | 50,0%–54,7% | ||
| 211 | SionOrman | Orman | 53,3% | +3,3 | 758 | 49,8%–55,1% | ||
| 212 | Vel'KozDestek | Destek | 52,8% | +3,5 | 5.532 | 51,6%–53,8% | ||
| 213 | Vel'KozAlt | Alt | 53,2% | +3,5 | 1.313 | 50,6%–54,8% | ||
| 214 | TaliyahOrman | Orman | 53,1% | +3,6 | 2.405 | 51,1%–54,4% | ||
| 215 | XerathAlt | Alt | 53,4% | +3,6 | 1.176 | 50,6%–55,0% | ||
| 216 | KarthusOrman | Orman | 53,1% | +3,6 | 2.612 | 51,2%–54,3% | ||
| 217 | LeBlancDestek | Destek | 53,6% | +3,7 | 949 | 50,4%–55,3% | ||
| 218 | SingedÜst | Üst | 53,3% | +3,9 | 3.211 | 51,7%–54,5% | ||
| 219 | SyndraAlt | Alt | 53,9% | +4,2 | 1.684 | 51,5%–55,2% | ||
| 220 | LissandraÜst | Üst | 54,7% | +4,3 | 702 | 50,7%–56,2% | ||
| 221 | LuxAlt | Alt | 54,1% | +4,4 | 1.645 | 51,7%–55,5% | ||
| 222 | HweiAlt | Alt | 54,5% | +4,8 | 1.788 | 52,2%–55,8% | ||
| 223 | ZyraOrman | Orman | 54,6% | +5,0 | 2.513 | 52,6%–55,8% | ||
| 224 | SwainAlt | Alt | 55,0% | +5,3 | 1.780 | 52,6%–56,2% | ||
| 225 | BrandAlt | Alt | 55,4% | +5,3 | 1.214 | 52,3%–56,7% | ||
| 226 | Aurelion SolAlt | Alt | 56,5% | +6,3 | 1.238 | 53,3%–57,6% | ||
| 227 | KarthusAlt | Alt | 57,2% | +6,8 | 1.124 | 53,7%–58,2% |
Orta · 16.21–16.22 · Tüm kademeler · sabitlenmiş build seçimlerini yok sayarSoluk: 2.000 maçın altındafark = kazanma oranı eksi Akshan ortalaması 49,1%, puan cinsinden (küçük örneklemler ortalamaya doğru çekilir)%90 aralıkölçek −6 ile +6 arası · önce en zorlar · her sütun sıralanabilir
