Koridor farkı
—
500 koridor maçının altında
Müttefikler ve düşmanlar
Kademe








Tüm kademeler
Yama 16.16.21–16.22
171819202122
Müttefikler ve düşmanlar
| 1 | EzrealOrta | Orta | 41,4% | -7,6 | 1.702 | 40,5%–44,2% | ||
| 2 | Lee SinDestek | Destek | 41,3% | -7,2 | 959 | 40,4%–45,2% | ||
| 3 | Lee SinÜst | Üst | 40,6% | -7,0 | 594 | 40,0%–45,8% | ||
| 4 | CorkiOrta | Orta | 42,1% | -6,3 | 798 | 41,1%–46,3% | ||
| 5 | LucianOrta | Orta | 43,1% | -6,0 | 1.317 | 41,9%–46,1% | ||
| 6 | GarenOrman | Orman | 42,0% | -5,9 | 567 | 41,1%–47,0% | ||
| 7 | EzrealDestek | Destek | 42,8% | -5,9 | 946 | 41,6%–46,5% | ||
| 8 | TwitchDestek | Destek | 43,0% | -5,9 | 1.116 | 41,8%–46,3% | ||
| 9 | CaitlynÜst | Üst | 42,5% | -5,8 | 718 | 41,4%–46,8% | ||
| 10 | Miss FortuneDestek | Destek | 43,6% | -5,8 | 2.220 | 42,5%–45,8% | ||
| 11 | CorkiÜst | Üst | 43,7% | -5,3 | 1.149 | 42,4%–46,8% | ||
| 12 | Miss FortuneOrta | Orta | 43,0% | -5,3 | 633 | 41,8%–47,5% | ||
| 13 | Kai'SaOrta | Orta | 43,7% | -5,2 | 1.006 | 42,4%–47,1% | ||
| 14 | MelDestek | Destek | 44,6% | -5,1 | 5.323 | 43,7%–45,9% | ||
| 15 | QiyanaOrman | Orman | 44,9% | -5,0 | 19.100 | 44,3%–45,5% | ||
| 16 | TwitchOrman | Orman | 44,0% | -5,0 | 1.025 | 42,6%–47,3% | ||
| 17 | TristanaÜst | Üst | 44,4% | -4,5 | 859 | 42,9%–47,9% | ||
| 18 | ShyvanaÜst | Üst | 44,3% | -4,5 | 736 | 42,8%–48,2% | ||
| 19 | CaitlynOrta | Orta | 44,2% | -4,4 | 616 | 42,7%–48,4% | ||
| 20 | KarmaOrta | Orta | 44,0% | -4,3 | 514 | 42,6%–48,7% | ||
| 21 | SmolderOrta | Orta | 45,2% | -4,3 | 1.656 | 43,8%–47,6% | ||
| 22 | RengarOrman | Orman | 45,6% | -4,2 | 11.052 | 44,9%–46,5% | ||
| 23 | ZiggsDestek | Destek | 44,5% | -4,2 | 701 | 43,0%–48,4% | ||
| 24 | AsheDestek | Destek | 45,6% | -4,2 | 3.858 | 44,5%–47,1% | ||
| 25 | SettDestek | Destek | 45,2% | -4,2 | 1.444 | 43,8%–47,8% | ||
| 26 | LucianÜst | Üst | 44,3% | -4,1 | 535 | 42,8%–48,9% | ||
| 27 | YuumiDestek | Destek | 45,8% | -4,1 | 14.979 | 45,2%–46,5% | ||
| 28 | Twisted FateDestek | Destek | 44,5% | -4,1 | 593 | 43,0%–48,8% | ||
| 29 | LockeOrman | Orman | 45,7% | -4,0 | 3.027 | 44,5%–47,4% | ||
| 30 | KarmaÜst | Üst | 44,7% | -4,0 | 624 | 43,1%–48,8% | ||
| 31 | Master YiÜst | Üst | 45,7% | -3,9 | 2.405 | 44,4%–47,6% | ||
| 32 | AsheÜst | Üst | 44,8% | -3,9 | 640 | 43,2%–48,9% | ||
| 33 | QiyanaOrta | Orta | 46,0% | -3,9 | 7.045 | 45,1%–47,0% | ||
| 34 | CamilleDestek | Destek | 45,9% | -3,8 | 2.304 | 44,6%–47,8% | ||
| 35 | K'SanteÜst | Üst | 46,1% | -3,8 | 12.918 | 45,5%–46,9% | ||
| 36 | MorganaÜst | Üst | 44,9% | -3,7 | 559 | 43,3%–49,2% | ||
| 37 | TristanaOrta | Orta | 46,0% | -3,6 | 2.083 | 44,7%–48,1% | ||
| 38 | MelOrta | Orta | 46,3% | -3,6 | 11.638 | 45,6%–47,1% | ||
| 39 | AniviaDestek | Destek | 46,0% | -3,5 | 1.409 | 44,4%–48,5% | ||
| 40 | VarusÜst | Üst | 46,3% | -3,4 | 2.797 | 45,0%–48,0% | ||
| 41 | BardDestek | Destek | 46,4% | -3,4 | 8.474 | 45,6%–47,4% | ||
| 42 | NasusOrman | Orman | 46,0% | -3,3 | 1.047 | 44,3%–49,0% | ||
| 43 | AzirOrta | Orta | 46,6% | -3,3 | 6.768 | 45,7%–47,7% | ||
| 44 | JayceOrta | Orta | 46,5% | -3,2 | 2.107 | 45,1%–48,5% | ||
| 45 | SmolderÜst | Üst | 46,3% | -3,1 | 1.089 | 44,6%–49,1% | ||
| 46 | Xin ZhaoÜst | Üst | 46,2% | -3,1 | 935 | 44,4%–49,3% | ||
| 47 | Jarvan IVDestek | Destek | 46,4% | -3,1 | 1.321 | 44,8%–49,0% | ||
| 48 | HeimerdingerDestek | Destek | 46,2% | -3,0 | 891 | 44,4%–49,4% | ||
| 49 | JayceOrman | Orman | 46,9% | -3,0 | 6.144 | 45,9%–48,0% | ||
| 50 | OriannaOrta | Orta | 47,0% | -3,0 | 15.256 | 46,3%–47,7% | ||
| 51 | SyndraDestek | Destek | 46,0% | -2,9 | 593 | 44,1%–49,9% | ||
| 52 | SeraphineOrta | Orta | 46,1% | -2,9 | 610 | 44,1%–49,9% | ||
| 53 | UdyrÜst | Üst | 46,7% | -2,9 | 1.651 | 45,1%–49,0% | ||
| 54 | AmbessaÜst | Üst | 47,0% | -2,9 | 12.524 | 46,4%–47,8% | ||
| 55 | AkshanÜst | Üst | 46,0% | -2,9 | 509 | 44,0%–50,2% | ||
| 56 | AhriDestek | Destek | 46,1% | -2,8 | 549 | 44,1%–50,1% | ||
| 57 | Cho'GathDestek | Destek | 46,5% | -2,8 | 969 | 44,7%–49,5% | ||
| 58 | CassiopeiaOrta | Orta | 47,0% | -2,8 | 4.858 | 46,0%–48,3% | ||
| 59 | KalistaÜst | Üst | 46,8% | -2,7 | 1.254 | 45,1%–49,4% | ||
| 60 | KaynÜst | Üst | 46,9% | -2,7 | 1.405 | 45,2%–49,3% | ||
| 61 | RumbleÜst | Üst | 47,2% | -2,7 | 6.078 | 46,3%–48,3% | ||
| 62 | RyzeOrta | Orta | 47,2% | -2,6 | 7.661 | 46,4%–48,2% | ||
| 63 | JhinOrta | Orta | 46,5% | -2,6 | 660 | 44,5%–50,1% | ||
| 64 | ZedOrman | Orman | 47,3% | -2,6 | 8.481 | 46,4%–48,2% | ||
| 65 | JayceÜst | Üst | 47,3% | -2,6 | 16.726 | 46,7%–48,0% | ||
| 66 | NidaleeDestek | Destek | 46,7% | -2,6 | 748 | 44,7%–50,0% | ||
| 67 | ZoeDestek | Destek | 47,1% | -2,6 | 1.883 | 45,6%–49,2% | ||
| 68 | RivenÜst | Üst | 47,3% | -2,6 | 6.986 | 46,4%–48,4% | ||
| 69 | LissandraDestek | Destek | 46,6% | -2,6 | 625 | 44,5%–50,2% | ||
| 70 | PantheonDestek | Destek | 47,4% | -2,6 | 13.442 | 46,7%–48,1% | ||
| 71 | Lee SinOrman | Orman | 47,5% | -2,5 | 43.092 | 47,1%–47,9% | ||
| 72 | NeekoDestek | Destek | 47,5% | -2,4 | 6.782 | 46,6%–48,5% | ||
| 73 | Twisted FateÜst | Üst | 47,0% | -2,4 | 828 | 45,0%–50,1% | ||
| 74 | Kog'MawÜst | Üst | 47,0% | -2,3 | 726 | 44,9%–50,3% | ||
| 75 | VayneÜst | Üst | 47,6% | -2,3 | 5.115 | 46,5%–48,8% | ||
| 76 | AnnieDestek | Destek | 47,3% | -2,2 | 940 | 45,4%–50,2% | ||
| 77 | SylasDestek | Destek | 47,7% | -2,1 | 3.556 | 46,5%–49,2% | ||
| 78 | Kai'SaÜst | Üst | 47,3% | -2,1 | 772 | 45,2%–50,5% | ||
| 79 | VarusOrta | Orta | 47,5% | -2,1 | 1.087 | 45,6%–50,1% | ||
| 80 | MalphiteDestek | Destek | 47,7% | -2,1 | 3.145 | 46,4%–49,3% | ||
| 81 | LockeÜst | Üst | 47,4% | -2,1 | 819 | 45,3%–50,5% | ||
| 82 | GarenOrta | Orta | 47,7% | -2,0 | 1.776 | 46,1%–49,8% | ||
| 83 | ViktorÜst | Üst | 47,5% | -2,0 | 939 | 45,5%–50,4% | ||
| 84 | GravesOrman | Orman | 48,0% | -2,0 | 22.397 | 47,5%–48,5% | ||
| 85 | Cho'GathOrta | Orta | 47,9% | -1,9 | 1.906 | 46,3%–49,9% | ||
| 86 | RenektonOrta | Orta | 47,9% | -1,8 | 1.187 | 45,9%–50,4% | ||
| 87 | AkshanOrta | Orta | 48,1% | -1,8 | 5.770 | 47,1%–49,2% | ||
| 88 | IreliaOrta | Orta | 48,2% | -1,7 | 11.070 | 47,5%–49,0% | ||
| 89 | ViktorOrta | Orta | 48,3% | -1,6 | 22.051 | 47,8%–48,9% | ||
| 90 | Kha'ZixOrman | Orman | 48,4% | -1,6 | 18.883 | 47,8%–49,0% | ||
| 91 | VeigarDestek | Destek | 48,3% | -1,6 | 2.188 | 46,7%–50,1% | ||
| 92 | AmbessaOrman | Orman | 48,3% | -1,5 | 2.077 | 46,7%–50,2% | ||
| 93 | ShenDestek | Destek | 48,4% | -1,5 | 3.462 | 47,1%–49,9% | ||
| 94 | QuinnOrman | Orman | 48,5% | -1,4 | 3.825 | 47,2%–49,8% | ||
| 95 | ViegoOrta | Orta | 48,1% | -1,4 | 601 | 45,7%–51,5% | ||
| 96 | ZedOrta | Orta | 48,5% | -1,4 | 27.700 | 48,1%–49,0% | ||
| 97 | ShacoDestek | Destek | 48,5% | -1,4 | 3.896 | 47,3%–49,8% | ||
| 98 | PantheonOrman | Orman | 48,5% | -1,4 | 4.389 | 47,4%–49,8% | ||
| 99 | SylasOrta | Orta | 48,6% | -1,3 | 26.738 | 48,1%–49,1% | ||
| 100 | GnarÜst | Üst | 48,6% | -1,3 | 11.124 | 47,9%–49,4% | ||
| 101 | YorickOrta | Orta | 48,3% | -1,3 | 784 | 46,1%–51,3% | ||
| 102 | FizzÜst | Üst | 48,2% | -1,3 | 533 | 45,7%–51,7% | ||
| 103 | QuinnOrta | Orta | 48,4% | -1,3 | 804 | 46,1%–51,3% | ||
| 104 | TrundleÜst | Üst | 48,7% | -1,2 | 7.977 | 47,8%–49,6% | ||
| 105 | LuluDestek | Destek | 48,7% | -1,2 | 59.109 | 48,4%–49,1% | ||
| 106 | SionDestek | Destek | 48,5% | -1,2 | 1.015 | 46,4%–51,1% | ||
| 107 | YoneÜst | Üst | 48,7% | -1,2 | 33.893 | 48,3%–49,2% | ||
| 108 | GalioOrta | Orta | 48,8% | -1,2 | 16.418 | 48,1%–49,4% | ||
| 109 | SennaDestek | Destek | 48,8% | -1,2 | 16.670 | 48,2%–49,4% | ||
| 110 | ZaahenOrman | Orman | 48,7% | -1,2 | 1.642 | 46,9%–50,7% | ||
| 111 | JaxÜst | Üst | 48,9% | -1,0 | 22.276 | 48,4%–49,5% | ||
| 112 | LeBlancDestek | Destek | 48,9% | -1,0 | 2.292 | 47,3%–50,6% | ||
| 113 | AatroxÜst | Üst | 48,9% | -1,0 | 20.350 | 48,4%–49,5% | ||
| 114 | TryndamereOrman | Orman | 48,9% | -1,0 | 2.343 | 47,4%–50,6% | ||
| 115 | TeemoDestek | Destek | 49,0% | -0,9 | 3.305 | 47,6%–50,4% | ||
| 116 | NautilusDestek | Destek | 49,0% | -0,9 | 35.173 | 48,6%–49,5% | ||
| 117 | HecarimOrman | Orman | 49,0% | -0,9 | 14.636 | 48,4%–49,7% | ||
| 118 | GragasDestek | Destek | 48,8% | -0,9 | 719 | 46,4%–51,8% | ||
| 119 | Rek'SaiOrman | Orman | 49,0% | -0,9 | 3.648 | 47,8%–50,4% | ||
| 120 | TalonOrman | Orman | 49,1% | -0,9 | 14.778 | 48,4%–49,8% | ||
| 121 | KarthusOrman | Orman | 49,1% | -0,8 | 5.063 | 48,0%–50,2% | ||
| 122 | XerathDestek | Destek | 49,1% | -0,8 | 9.739 | 48,3%–49,9% | ||
| 123 | ShacoÜst | Üst | 48,9% | -0,8 | 665 | 46,3%–51,9% | ||
| 124 | CamilleÜst | Üst | 49,1% | -0,8 | 11.204 | 48,4%–49,9% | ||
| 125 | SwainDestek | Destek | 49,1% | -0,8 | 14.951 | 48,5%–49,8% | ||
| 126 | Kog'MawOrta | Orta | 49,1% | -0,8 | 1.880 | 47,4%–51,0% | ||
| 127 | YoneOrta | Orta | 49,2% | -0,8 | 35.069 | 48,8%–49,6% | ||
| 128 | Master YiOrta | Orta | 48,9% | -0,7 | 515 | 46,1%–52,3% | ||
| 129 | PoppyOrman | Orman | 49,2% | -0,7 | 1.542 | 47,3%–51,2% | ||
| 130 | PantheonÜst | Üst | 49,3% | -0,7 | 13.377 | 48,6%–50,0% | ||
| 131 | GangplankÜst | Üst | 49,3% | -0,7 | 15.099 | 48,6%–50,0% | ||
| 132 | BrandOrman | Orman | 49,2% | -0,6 | 982 | 46,9%–51,7% | ||
| 133 | LockeOrta | Orta | 49,3% | -0,6 | 22.697 | 48,8%–49,9% | ||
| 134 | ViOrman | Orman | 49,3% | -0,6 | 18.828 | 48,7%–49,9% | ||
| 135 | GragasÜst | Üst | 49,3% | -0,6 | 7.321 | 48,4%–50,3% | ||
| 136 | KayleOrta | Orta | 49,3% | -0,6 | 1.398 | 47,3%–51,4% | ||
| 137 | GwenÜst | Üst | 49,4% | -0,6 | 9.106 | 48,5%–50,2% | ||
| 138 | AkaliOrta | Orta | 49,4% | -0,6 | 34.866 | 48,9%–49,8% | ||
| 139 | BrandDestek | Destek | 49,4% | -0,6 | 11.963 | 48,7%–50,1% | ||
| 140 | ViegoOrman | Orman | 49,4% | -0,5 | 32.341 | 49,0%–49,9% | ||
| 141 | IreliaÜst | Üst | 49,5% | -0,5 | 16.118 | 48,8%–50,1% | ||
| 142 | LuxDestek | Destek | 49,5% | -0,5 | 34.024 | 49,0%–49,9% | ||
| 143 | YasuoÜst | Üst | 49,5% | -0,5 | 14.280 | 48,8%–50,2% | ||
| 144 | KindredOrman | Orman | 49,5% | -0,5 | 8.923 | 48,6%–50,4% | ||
| 145 | PykeDestek | Destek | 49,5% | -0,5 | 19.369 | 48,9%–50,1% | ||
| 146 | Tahm KenchDestek | Destek | 49,5% | -0,4 | 13.146 | 48,8%–50,2% | ||
| 147 | VladimirÜst | Üst | 49,5% | -0,4 | 3.894 | 48,2%–50,8% | ||
| 148 | GalioDestek | Destek | 49,5% | -0,4 | 3.616 | 48,2%–50,9% | ||
| 149 | HweiDestek | Destek | 49,5% | -0,4 | 2.296 | 47,9%–51,2% | ||
| 150 | NidaleeOrman | Orman | 49,6% | -0,4 | 8.504 | 48,7%–50,5% | ||
| 151 | QuinnÜst | Üst | 49,6% | -0,4 | 3.160 | 48,2%–51,0% | ||
| 152 | ZyraDestek | Destek | 49,6% | -0,4 | 11.299 | 48,8%–50,4% | ||
| 153 | TeemoOrta | Orta | 49,6% | -0,3 | 1.184 | 47,4%–51,8% | ||
| 154 | EkkoÜst | Üst | 49,6% | -0,3 | 914 | 47,2%–52,1% | ||
| 155 | MaokaiÜst | Üst | 49,6% | -0,3 | 1.782 | 47,8%–51,5% | ||
| 156 | VolibearOrta | Orta | 49,6% | -0,3 | 944 | 47,2%–52,1% | ||
| 157 | Master YiOrman | Orman | 49,6% | -0,3 | 31.520 | 49,2%–50,1% | ||
| 158 | SonaDestek | Destek | 49,6% | -0,3 | 9.108 | 48,8%–50,5% | ||
| 159 | SwainÜst | Üst | 49,6% | -0,3 | 2.243 | 48,0%–51,3% | ||
| 160 | ShacoOrman | Orman | 49,7% | -0,3 | 19.052 | 49,1%–50,3% | ||
| 161 | OlafOrman | Orman | 49,7% | -0,3 | 1.438 | 47,7%–51,7% | ||
| 162 | RakanDestek | Destek | 49,7% | -0,2 | 9.101 | 48,9%–50,6% | ||
| 163 | TryndamereÜst | Üst | 49,7% | -0,2 | 12.642 | 49,0%–50,5% | ||
| 164 | SylasÜst | Üst | 49,7% | -0,2 | 3.912 | 48,4%–51,0% | ||
| 165 | FioraÜst | Üst | 49,7% | -0,2 | 13.761 | 49,0%–50,4% | ||
| 166 | YasuoOrta | Orta | 49,7% | -0,2 | 38.751 | 49,3%–50,2% | ||
| 167 | CassiopeiaÜst | Üst | 49,7% | -0,2 | 1.207 | 47,6%–51,9% | ||
| 168 | MaokaiOrman | Orman | 49,7% | -0,2 | 2.099 | 48,0%–51,5% | ||
| 169 | ZileanOrta | Orta | 49,8% | -0,1 | 711 | 47,1%–52,5% | ||
| 170 | KarthusOrta | Orta | 49,8% | -0,1 | 538 | 46,8%–52,9% | ||
| 171 | VolibearÜst | Üst | 49,9% | -0,1 | 17.590 | 49,2%–50,5% | ||
| 172 | KarmaDestek | Destek | 49,9% | -0,1 | 16.783 | 49,2%–50,5% | ||
| 173 | DariusÜst | Üst | 49,9% | -0,1 | 31.756 | 49,4%–50,3% | ||
| 174 | YorickÜst | Üst | 49,9% | -0,1 | 14.379 | 49,2%–50,6% | ||
| 175 | RenektonÜst | Üst | 49,9% | -0,1 | 19.809 | 49,3%–50,5% | ||
| 176 | NocturneOrman | Orman | 49,9% | 0,0 | 20.301 | 49,4%–50,5% | ||
| 177 | UdyrOrman | Orman | 49,9% | 0,0 | 5.804 | 48,9%–51,0% | ||
| 178 | NaafiriOrman | Orman | 50,0% | 0,0 | 10.962 | 49,2%–50,7% | ||
| 179 | ZoeOrta | Orta | 50,0% | 0,0 | 9.706 | 49,2%–50,8% | ||
| 180 | MorganaDestek | Destek | 50,0% | 0,0 | 23.829 | 49,5%–50,5% | ||
| 181 | MordekaiserOrta | Orta | 50,0% | 0,0 | 760 | 47,3%–52,6% | ||
| 182 | Jarvan IVOrman | Orman | 50,0% | +0,1 | 25.618 | 49,5%–50,5% | ||
| 183 | KaynOrman | Orman | 50,0% | +0,1 | 33.682 | 49,6%–50,5% | ||
| 184 | GangplankOrta | Orta | 50,0% | +0,1 | 1.323 | 47,9%–52,1% | ||
| 185 | PantheonOrta | Orta | 50,0% | +0,1 | 4.569 | 48,8%–51,2% | ||
| 186 | Cho'GathÜst | Üst | 50,0% | +0,1 | 11.870 | 49,3%–50,8% | ||
| 187 | ZacDestek | Destek | 50,1% | +0,1 | 825 | 47,5%–52,6% | ||
| 188 | RengarÜst | Üst | 50,1% | +0,1 | 813 | 47,5%–52,6% | ||
| 189 | DianaÜst | Üst | 50,1% | +0,1 | 767 | 47,4%–52,7% | ||
| 190 | DianaOrman | Orman | 50,0% | +0,1 | 13.555 | 49,3%–50,7% | ||
| 191 | AmbessaOrta | Orta | 50,1% | +0,1 | 679 | 47,3%–52,8% | ||
| 192 | KassadinOrta | Orta | 50,1% | +0,1 | 7.886 | 49,1%–51,0% | ||
| 193 | AmumuDestek | Destek | 50,1% | +0,1 | 2.305 | 48,5%–51,7% | ||
| 194 | ZedÜst | Üst | 50,1% | +0,2 | 1.849 | 48,3%–51,9% | ||
| 195 | WukongÜst | Üst | 50,1% | +0,2 | 2.848 | 48,6%–51,6% | ||
| 196 | SeraphineDestek | Destek | 50,1% | +0,2 | 30.361 | 49,7%–50,6% | ||
| 197 | OlafÜst | Üst | 50,1% | +0,2 | 10.378 | 49,3%–50,9% | ||
| 198 | SkarnerOrman | Orman | 50,1% | +0,2 | 3.131 | 48,7%–51,6% | ||
| 199 | RivenOrta | Orta | 50,2% | +0,2 | 1.146 | 47,9%–52,4% | ||
| 200 | SyndraOrta | Orta | 50,2% | +0,2 | 28.076 | 49,7%–50,7% | ||
| 201 | NasusÜst | Üst | 50,2% | +0,2 | 17.009 | 49,6%–50,8% | ||
| 202 | RyzeÜst | Üst | 50,2% | +0,2 | 1.852 | 48,4%–52,0% | ||
| 203 | Xin ZhaoOrta | Orta | 50,3% | +0,2 | 754 | 47,5%–52,9% | ||
| 204 | AkaliÜst | Üst | 50,2% | +0,3 | 12.811 | 49,5%–51,0% | ||
| 205 | ZaahenÜst | Üst | 50,3% | +0,3 | 9.186 | 49,4%–51,1% | ||
| 206 | TrundleOrman | Orman | 50,3% | +0,3 | 4.506 | 49,1%–51,5% | ||
| 207 | TaliyahOrta | Orta | 50,3% | +0,3 | 5.821 | 49,2%–51,3% | ||
| 208 | SylasOrman | Orman | 50,3% | +0,3 | 24.911 | 49,8%–50,8% | ||
| 209 | TeemoOrman | Orman | 50,3% | +0,3 | 4.056 | 49,0%–51,5% | ||
| 210 | Bel'VethOrman | Orman | 50,3% | +0,3 | 8.784 | 49,4%–51,2% | ||
| 211 | PoppyDestek | Destek | 50,3% | +0,3 | 5.906 | 49,2%–51,3% | ||
| 212 | MaokaiDestek | Destek | 50,3% | +0,3 | 6.739 | 49,3%–51,3% | ||
| 213 | ZyraOrta | Orta | 50,4% | +0,4 | 706 | 47,6%–53,1% | ||
| 214 | MalphiteOrman | Orman | 50,4% | +0,4 | 4.916 | 49,2%–51,5% | ||
| 215 | TalonOrta | Orta | 50,4% | +0,4 | 5.975 | 49,3%–51,4% | ||
| 216 | Aurelion SolOrta | Orta | 50,4% | +0,4 | 6.770 | 49,4%–51,4% | ||
| 217 | NaafiriOrta | Orta | 50,4% | +0,4 | 4.028 | 49,1%–51,7% | ||
| 218 | BrandOrta | Orta | 50,4% | +0,4 | 3.637 | 49,1%–51,7% | ||
| 219 | TwitchOrta | Orta | 50,6% | +0,4 | 524 | 47,3%–53,5% | ||
| 220 | FiddlesticksDestek | Destek | 50,5% | +0,5 | 1.577 | 48,5%–52,4% | ||
| 221 | JhinÜst | Üst | 50,7% | +0,5 | 612 | 47,6%–53,4% | ||
| 222 | KennenÜst | Üst | 50,5% | +0,5 | 6.906 | 49,5%–51,5% | ||
| 223 | LeBlancOrta | Orta | 50,5% | +0,5 | 20.267 | 49,9%–51,1% | ||
| 224 | EvelynnOrman | Orman | 50,5% | +0,6 | 11.203 | 49,7%–51,3% | ||
| 225 | Vel'KozDestek | Destek | 50,5% | +0,6 | 10.569 | 49,7%–51,3% | ||
| 226 | ZiggsOrta | Orta | 50,6% | +0,6 | 2.735 | 49,0%–52,0% | ||
| 227 | KatarinaOrta | Orta | 50,6% | +0,6 | 22.568 | 50,0%–51,1% | ||
| 228 | AlistarDestek | Destek | 50,6% | +0,6 | 17.103 | 50,0%–51,2% | ||
| 229 | AatroxOrman | Orman | 50,6% | +0,6 | 2.482 | 49,0%–52,2% | ||
| 230 | PoppyÜst | Üst | 50,7% | +0,7 | 2.894 | 49,1%–52,1% | ||
| 231 | VeigarÜst | Üst | 50,8% | +0,7 | 839 | 48,1%–53,2% | ||
| 232 | SettÜst | Üst | 50,6% | +0,7 | 29.846 | 50,2%–51,1% | ||
| 233 | TaliyahOrman | Orman | 50,7% | +0,7 | 5.791 | 49,6%–51,7% | ||
| 234 | BriarÜst | Üst | 50,8% | +0,7 | 1.164 | 48,4%–52,9% | ||
| 235 | Aurelion SolÜst | Üst | 50,9% | +0,7 | 621 | 47,8%–53,5% | ||
| 236 | EliseDestek | Destek | 50,9% | +0,8 | 1.418 | 48,8%–52,8% | ||
| 237 | AnnieOrta | Orta | 50,8% | +0,9 | 6.854 | 49,8%–51,8% | ||
| 238 | AniviaOrta | Orta | 50,9% | +0,9 | 7.211 | 49,9%–51,8% | ||
| 239 | LissandraOrta | Orta | 50,9% | +0,9 | 16.581 | 50,2%–51,5% | ||
| 240 | IllaoiÜst | Üst | 50,9% | +0,9 | 13.583 | 50,1%–51,5% | ||
| 241 | NeekoOrta | Orta | 51,0% | +0,9 | 1.479 | 48,9%–52,9% | ||
| 242 | HeimerdingerÜst | Üst | 50,9% | +0,9 | 7.245 | 49,9%–51,8% | ||
| 243 | GragasOrman | Orman | 51,0% | +0,9 | 2.393 | 49,3%–52,5% | ||
| 244 | JaxOrman | Orman | 50,9% | +0,9 | 6.204 | 49,9%–51,9% | ||
| 245 | Dr. MundoOrman | Orman | 51,0% | +1,0 | 2.265 | 49,3%–52,6% | ||
| 246 | AuroraOrta | Orta | 51,0% | +1,0 | 8.704 | 50,1%–51,8% | ||
| 247 | VladimirOrta | Orta | 51,0% | +1,0 | 12.941 | 50,2%–51,7% | ||
| 248 | IvernOrman | Orman | 51,0% | +1,0 | 3.271 | 49,6%–52,4% | ||
| 249 | MalzaharOrta | Orta | 51,0% | +1,0 | 23.892 | 50,4%–51,5% | ||
| 250 | Dr. MundoÜst | Üst | 51,0% | +1,0 | 13.704 | 50,3%–51,7% | ||
| 251 | UrgotÜst | Üst | 51,0% | +1,0 | 8.786 | 50,1%–51,9% | ||
| 252 | SorakaDestek | Destek | 51,0% | +1,0 | 19.862 | 50,4%–51,6% | ||
| 253 | Nunu ve WillumpOrman | Orman | 51,0% | +1,1 | 8.309 | 50,1%–51,9% | ||
| 254 | TryndamereOrta | Orta | 51,2% | +1,1 | 1.313 | 48,9%–53,1% | ||
| 255 | NaafiriÜst | Üst | 51,2% | +1,1 | 1.162 | 48,8%–53,2% | ||
| 256 | HweiOrta | Orta | 51,0% | +1,1 | 11.814 | 50,3%–51,8% | ||
| 257 | Vel'KozOrta | Orta | 51,1% | +1,1 | 3.934 | 49,8%–52,3% | ||
| 258 | Twisted FateOrta | Orta | 51,1% | +1,1 | 15.576 | 50,4%–51,7% | ||
| 259 | SettOrta | Orta | 51,3% | +1,1 | 897 | 48,6%–53,5% | ||
| 260 | NamiDestek | Destek | 51,1% | +1,1 | 21.877 | 50,5%–51,6% | ||
| 261 | KayleÜst | Üst | 51,1% | +1,2 | 8.860 | 50,3%–52,0% | ||
| 262 | Xin ZhaoOrman | Orman | 51,1% | +1,2 | 13.774 | 50,4%–51,8% | ||
| 263 | JannaDestek | Destek | 51,1% | +1,2 | 12.174 | 50,4%–51,9% | ||
| 264 | Renata GlascDestek | Destek | 51,2% | +1,2 | 5.718 | 50,1%–52,2% | ||
| 265 | EkkoOrman | Orman | 51,2% | +1,2 | 15.550 | 50,5%–51,8% | ||
| 266 | VeigarOrta | Orta | 51,2% | +1,2 | 19.050 | 50,6%–51,7% | ||
| 267 | AmumuOrman | Orman | 51,2% | +1,2 | 12.382 | 50,4%–51,9% | ||
| 268 | Tahm KenchÜst | Üst | 51,3% | +1,3 | 8.549 | 50,3%–52,1% | ||
| 269 | SionOrman | Orman | 51,4% | +1,3 | 1.882 | 49,4%–53,0% | ||
| 270 | LeonaDestek | Destek | 51,3% | +1,3 | 29.906 | 50,8%–51,7% | ||
| 271 | WarwickÜst | Üst | 51,3% | +1,3 | 5.067 | 50,1%–52,4% | ||
| 272 | MalphiteOrta | Orta | 51,3% | +1,3 | 3.617 | 49,9%–52,6% | ||
| 273 | GwenOrman | Orman | 51,4% | +1,3 | 2.807 | 49,8%–52,8% | ||
| 274 | DianaOrta | Orta | 51,3% | +1,3 | 15.162 | 50,6%–52,0% | ||
| 275 | Nunu ve WillumpOrta | Orta | 51,5% | +1,3 | 1.182 | 49,1%–53,5% | ||
| 276 | VolibearOrman | Orman | 51,4% | +1,4 | 5.903 | 50,3%–52,4% | ||
| 277 | SionÜst | Üst | 51,4% | +1,4 | 13.034 | 50,7%–52,1% | ||
| 278 | MilioDestek | Destek | 51,4% | +1,4 | 24.357 | 50,9%–51,9% | ||
| 279 | MordekaiserÜst | Üst | 51,4% | +1,4 | 28.372 | 50,9%–51,9% | ||
| 280 | EkkoOrta | Orta | 51,4% | +1,5 | 17.958 | 50,8%–52,0% | ||
| 281 | OrnnÜst | Üst | 51,5% | +1,5 | 12.379 | 50,7%–52,2% | ||
| 282 | AniviaÜst | Üst | 51,6% | +1,5 | 1.915 | 49,7%–53,2% | ||
| 283 | EliseOrman | Orman | 51,5% | +1,5 | 8.893 | 50,6%–52,3% | ||
| 284 | MalzaharÜst | Üst | 51,6% | +1,5 | 2.539 | 49,9%–53,0% | ||
| 285 | FiddlesticksOrman | Orman | 51,6% | +1,6 | 7.339 | 50,6%–52,5% | ||
| 286 | LuxOrta | Orta | 51,5% | +1,6 | 16.592 | 50,9%–52,2% | ||
| 287 | AuroraÜst | Üst | 51,7% | +1,6 | 1.684 | 49,6%–53,4% | ||
| 288 | FiddlesticksÜst | Üst | 51,9% | +1,6 | 1.016 | 49,2%–53,9% | ||
| 289 | RellDestek | Destek | 51,6% | +1,6 | 11.069 | 50,8%–52,4% | ||
| 290 | AhriOrta | Orta | 51,6% | +1,7 | 39.459 | 51,2%–52,0% | ||
| 291 | GragasOrta | Orta | 51,8% | +1,7 | 1.495 | 49,6%–53,6% | ||
| 292 | FizzOrman | Orman | 51,8% | +1,7 | 2.336 | 50,0%–53,3% | ||
| 293 | ShenOrman | Orman | 51,9% | +1,7 | 1.669 | 49,8%–53,6% | ||
| 294 | GarenÜst | Üst | 51,7% | +1,7 | 26.269 | 51,2%–52,2% | ||
| 295 | BriarOrta | Orta | 52,0% | +1,8 | 1.196 | 49,5%–53,9% | ||
| 296 | WarwickOrman | Orman | 51,8% | +1,8 | 20.491 | 51,2%–52,3% | ||
| 297 | LilliaOrman | Orman | 51,8% | +1,8 | 20.879 | 51,2%–52,3% | ||
| 298 | GalioÜst | Üst | 52,1% | +1,8 | 1.283 | 49,6%–53,9% | ||
| 299 | TeemoÜst | Üst | 51,8% | +1,8 | 24.186 | 51,3%–52,3% | ||
| 300 | ZacOrman | Orman | 51,9% | +1,9 | 8.635 | 50,9%–52,7% | ||
| 301 | NasusOrta | Orta | 52,0% | +1,9 | 2.308 | 50,2%–53,5% | ||
| 302 | FizzOrta | Orta | 51,9% | +1,9 | 21.536 | 51,3%–52,4% | ||
| 303 | MalphiteÜst | Üst | 51,9% | +1,9 | 27.042 | 51,3%–52,3% | ||
| 304 | KledÜst | Üst | 51,9% | +1,9 | 5.326 | 50,8%–53,0% | ||
| 305 | Cho'GathOrman | Orman | 51,9% | +1,9 | 21.454 | 51,3%–52,4% | ||
| 306 | SionOrta | Orta | 52,0% | +1,9 | 2.368 | 50,2%–53,5% | ||
| 307 | VexOrta | Orta | 51,9% | +1,9 | 15.674 | 51,2%–52,5% | ||
| 308 | DariusOrman | Orman | 52,0% | +2,0 | 5.065 | 50,8%–53,0% | ||
| 309 | MorganaOrta | Orta | 52,2% | +2,0 | 2.159 | 50,3%–53,7% | ||
| 310 | ZileanDestek | Destek | 52,1% | +2,1 | 8.431 | 51,1%–52,9% | ||
| 311 | SwainOrta | Orta | 52,2% | +2,1 | 3.137 | 50,6%–53,4% | ||
| 312 | BriarOrman | Orman | 52,1% | +2,1 | 19.539 | 51,5%–52,6% | ||
| 313 | ShenÜst | Üst | 52,1% | +2,1 | 11.787 | 51,3%–52,8% | ||
| 314 | SejuaniÜst | Üst | 52,7% | +2,1 | 725 | 49,4%–54,8% | ||
| 315 | WukongOrman | Orman | 52,1% | +2,2 | 23.532 | 51,6%–52,7% | ||
| 316 | MordekaiserOrman | Orman | 52,4% | +2,2 | 1.777 | 50,3%–54,0% | ||
| 317 | XerathOrta | Orta | 52,2% | +2,2 | 14.195 | 51,5%–52,9% | ||
| 318 | RammusOrman | Orman | 52,3% | +2,3 | 8.712 | 51,4%–53,1% | ||
| 319 | ShyvanaOrman | Orman | 52,3% | +2,3 | 16.382 | 51,6%–52,9% | ||
| 320 | SejuaniOrman | Orman | 52,3% | +2,3 | 8.511 | 51,4%–53,2% | ||
| 321 | ZyraOrman | Orman | 52,4% | +2,3 | 7.012 | 51,3%–53,3% | ||
| 322 | ThreshDestek | Destek | 52,3% | +2,4 | 92.401 | 52,1%–52,6% | ||
| 323 | ZacÜst | Üst | 52,8% | +2,5 | 1.480 | 50,5%–54,5% | ||
| 324 | BlitzcrankDestek | Destek | 52,6% | +2,6 | 29.236 | 52,1%–53,0% | ||
| 325 | HeimerdingerOrta | Orta | 52,8% | +2,6 | 1.879 | 50,8%–54,4% | ||
| 326 | SingedÜst | Üst | 52,7% | +2,6 | 7.207 | 51,6%–53,6% | ||
| 327 | GwenOrta | Orta | 53,4% | +3,0 | 1.521 | 51,0%–55,0% | ||
| 328 | TaricDestek | Destek | 53,2% | +3,1 | 4.071 | 51,8%–54,3% | ||
| 329 | LissandraÜst | Üst | 53,5% | +3,1 | 1.399 | 51,0%–55,1% | ||
| 330 | BraumDestek | Destek | 53,2% | +3,2 | 18.714 | 52,6%–53,8% | ||
| 331 | AhriÜst | Üst | 53,9% | +3,2 | 894 | 50,7%–55,7% | ||
| 332 | BrandÜst | Üst | 53,8% | +3,4 | 1.289 | 51,2%–55,4% | ||
| 333 | SingedOrta | Orta | 54,4% | +3,4 | 640 | 50,5%–56,2% | ||
| 334 | KennenOrta | Orta | 54,5% | +3,9 | 1.386 | 51,8%–56,0% | ||
| 335 | MorganaOrman | Orman | 54,9% | +4,3 | 1.300 | 52,1%–56,4% |
Alt · 16.21–16.22 · Tüm kademeler · sabitlenmiş build seçimlerini yok sayarSoluk: 2.000 maçın altındafark = kazanma oranı eksi Aphelios ortalaması 50,0%, puan cinsinden (küçük örneklemler ortalamaya doğru çekilir)%90 aralıkölçek −6 ile +6 arası · önce en zorlar · her sütun sıralanabilir
