Şampiyon, sihirdar veya sayfa ara...
Ara...
K
Alt
Kog'Maw
Alt · vs Graves · Dereceli Tekli/Çiftli
Graves vs Kog'Maw
Kog'Maw sayfası
Koridor farkı
Graves karşısında kazanma oranı
50,00%
Koridor rakibi
Eşyalar
Buildler
Karşı seçimler
Müttefikler ve düşmanlar
Rünler
Eşyalar
Eğilimler
Nasıl oynanır
Alt
Tüm Roller
Üst
Orman
Orta
Alt
Destek
Kog'Maw vs Graves
Kademe
Tüm kademeler
Yama 16.
16
17
18
19
20
21
16.20–16.21
Kog'Maw ile maç sayısı
Tümü
Tümü
5+
10+
20+
50+
100+
Altın @ 10:00
Tümü
Tümü
≥ +1.000
≥ +500
±500
≤ -500
≤ -1.000
Graves karşısında kazanma oranı
50,00%
Koridor rakibi
-2,44 yp
Kog'Maw ortalaması 52,44% karşısında
66 maç · ±12,1 yp · 16.20–16.21
Koridor farkı
—
500 koridor maçının altında
Eşyalar
Önce Savaşçı Çizmeleri
Yuvaya göre eşya
Herhangi bir yuvada maçların %1+'ında görülen 27 eşya
Soluk: 2.000 maçın altında
Eşya
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Guinsoo'nun Hiddeti
50,0%
%17,9
52,6%
%28,4
53,8%
%19,4
33,3%
%4,5
·
·
Savaşçı Çizmeleri
59,3%
%40,3
33,3%
%17,9
·
·
·
·
Mahvolmuş Kralın Kılıcı
50,0%
%9,0
66,7%
%9,0
50,0%
%6,0
40,0%
%7,5
25,0%
%6,0
100,0%
%1,5
Gündüz ve Gece
45,5%
%16,4
·
0,0%
%1,5
·
·
100,0%
%1,5
Açgözlü Çizmeleri
0,0%
%3,0
42,9%
%10,4
·
·
·
·
Kraken Katili
0,0%
%1,5
0,0%
%1,5
50,0%
%3,0
·
·
·
Luden'in Feryadı
100,0%
%3,0
·
·
·
·
·
Ebedi Kılıç
0,0%
%1,5
·
·
·
·
·
Statikk Hançer
0,0%
%1,5
·
·
·
·
·
Son Durak
·
0,0%
%1,5
66,7%
%4,5
46,7%
%22,4
50,0%
%14,9
·
Runaan'ın Kasırgası
·
75,0%
%6,0
66,7%
%9,0
62,5%
%11,9
83,3%
%9,0
0,0%
%4,5
Gölgealev
·
100,0%
%1,5
40,0%
%14,9
100,0%
%1,5
·
·
Sihirbaz Pabuçları
·
57,1%
%10,4
100,0%
%1,5
100,0%
%3,0
·
·
Rabadon'un Şapkası
·
100,0%
%3,0
100,0%
%1,5
50,0%
%6,0
0,0%
%1,5
100,0%
%1,5
Aklın Sonu
·
50,0%
%3,0
·
100,0%
%3,0
0,0%
%1,5
0,0%
%1,5
Atiklik Çizmeleri
·
0,0%
%1,5
·
·
·
·
Navori Tezbıçağı
·
·
46,7%
%22,4
33,3%
%4,5
100,0%
%1,5
100,0%
%3,0
Başmelek Asası
·
·
100,0%
%1,5
·
·
·
Nashor'un Dişi
·
·
100,0%
%1,5
·
·
·
Zhonya'nın Kumsaati
·
·
·
100,0%
%3,0
33,3%
%4,5
100,0%
%1,5
Hiçlik Değneği
·
·
·
100,0%
%1,5
100,0%
%3,0
·
Fani Hatıratı
·
·
·
100,0%
%1,5
·
·
Şahbaz Jak'Sho
·
·
·
·
50,0%
%9,0
100,0%
%3,0
Koruyucu Melek
·
·
·
·
0,0%
%1,5
0,0%
%1,5
Makber Çiçeği
·
·
·
·
·
100,0%
%1,5
Yun Tal Yabanokları
·
·
·
·
·
100,0%
%1,5
Randuin'in Alameti
·
·
·
·
·
0,0%
%1,5
Çizme
Soluk: 2.000 maçın altında
Kazanma oranı
Oyunlar
Sihirbaz Pabuçları
Seçim
70,0%
10
10
Savaşçı Çizmeleri
50,0%
40
40
Açgözlü Çizmeleri
33,3%
9
9
Atiklik Çizmeleri
0,0%
1
1
Başlangıç eşyaları
Soluk: 2.000 maçın altında
Kazanma oranı
Oyunlar
2
Doran'ın Yayı + Can İksiri ×2
Seçim
52,3%
44
44
Doran'ın Yayı
100,0%
2
2
2
Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri ×2
53,8%
13
13
2
Can İksiri ×2 + Tanrıça'nın Gözyaşı
100,0%
1
1
Doran'ın Yayı + Can İksiri
100,0%
1
1
8 başlangıçtan 5
8 satırın tümünü göster
İlk üç eşya
67 maç
Sıra
Kazanma oranı
Oyunlar
Pay
%95 aralık 27,5%–100,0%
Savaşçı Çizmeleri › Guinsoo'nun Hiddeti › Navori Tezbıçağı
Seçim
62,5%
8
11,9%
Savaşçı Çizmeleri › Runaan'ın Kasırgası › Mahvolmuş Kralın Kılıcı
100,0%
1
1,5%
Luden'in Feryadı › Sihirbaz Pabuçları › Başmelek Asası
100,0%
1
1,5%
Luden'in Feryadı › Rabadon'un Şapkası › Gölgealev
100,0%
1
1,5%
Savaşçı Çizmeleri › Guinsoo'nun Hiddeti › Nashor'un Dişi
100,0%
1
1,5%
Gündüz ve Gece › Gölgealev › Rabadon'un Şapkası
100,0%
1
1,5%