Koridor farkı
—
500 koridor maçının altında
Müttefikler ve düşmanlar
Kademe








Tüm kademeler
Yama 16.16.21–16.22
171819202122
Müttefikler ve düşmanlar
| 1 | Lee SinDestek | Destek | 40,9% | -6,7 | 1.346 | 39,9%–44,0% | ||
| 2 | EzrealDestek | Destek | 41,0% | -6,6 | 1.279 | 39,9%–44,1% | ||
| 3 | ShacoÜst | Üst | 40,4% | -6,3 | 680 | 39,6%–45,0% | ||
| 4 | SkarnerDestek | Destek | 40,0% | -6,2 | 520 | 39,4%–45,4% | ||
| 5 | MelDestek | Destek | 42,3% | -6,1 | 6.150 | 41,5%–43,5% | ||
| 6 | TwitchDestek | Destek | 41,9% | -6,0 | 1.615 | 40,7%–44,5% | ||
| 7 | K'SanteÜst | Üst | 43,5% | -5,1 | 11.677 | 42,8%–44,3% | ||
| 8 | LockeÜst | Üst | 41,7% | -5,1 | 544 | 40,6%–46,6% | ||
| 9 | YasuoDestek | Destek | 42,4% | -4,9 | 703 | 41,1%–46,5% | ||
| 10 | GarenOrman | Orman | 42,4% | -4,8 | 656 | 41,1%–46,6% | ||
| 11 | TwitchOrman | Orman | 43,1% | -4,7 | 1.141 | 41,7%–46,2% | ||
| 12 | AsheÜst | Üst | 42,8% | -4,6 | 704 | 41,3%–46,8% | ||
| 13 | RengarOrman | Orman | 44,0% | -4,6 | 10.850 | 43,3%–44,8% | ||
| 14 | ZedDestek | Destek | 42,8% | -4,5 | 669 | 41,3%–46,9% | ||
| 15 | LucianÜst | Üst | 42,8% | -4,4 | 573 | 41,3%–47,2% | ||
| 16 | RengarÜst | Üst | 43,2% | -4,3 | 807 | 41,7%–46,9% | ||
| 17 | QiyanaOrman | Orman | 44,3% | -4,3 | 19.442 | 43,8%–45,0% | ||
| 18 | TristanaÜst | Üst | 43,5% | -4,2 | 920 | 42,0%–46,8% | ||
| 19 | MalzaharDestek | Destek | 43,2% | -4,1 | 584 | 41,6%–47,5% | ||
| 20 | CaitlynÜst | Üst | 43,9% | -3,8 | 827 | 42,3%–47,4% | ||
| 21 | EzrealAlt | Alt | 44,9% | -3,7 | 46.824 | 44,5%–45,3% | ||
| 22 | AsheDestek | Destek | 44,8% | -3,7 | 5.185 | 43,8%–46,0% | ||
| 23 | SmolderÜst | Üst | 44,6% | -3,5 | 1.356 | 43,1%–47,2% | ||
| 24 | SettOrman | Orman | 43,9% | -3,4 | 524 | 42,2%–48,2% | ||
| 25 | CorkiÜst | Üst | 44,6% | -3,4 | 1.028 | 42,9%–47,6% | ||
| 26 | Lee SinOrman | Orman | 45,2% | -3,4 | 47.164 | 44,8%–45,6% | ||
| 27 | CamilleDestek | Destek | 45,2% | -3,3 | 3.124 | 44,0%–46,8% | ||
| 28 | Miss FortuneDestek | Destek | 45,4% | -3,1 | 3.476 | 44,2%–46,9% | ||
| 29 | MelAlt | Alt | 45,4% | -3,0 | 2.639 | 44,1%–47,1% | ||
| 30 | NasusOrman | Orman | 45,1% | -3,0 | 1.261 | 43,5%–47,7% | ||
| 31 | Twisted FateDestek | Destek | 44,9% | -3,0 | 758 | 43,0%–48,3% | ||
| 32 | RumbleÜst | Üst | 45,5% | -3,0 | 3.981 | 44,4%–46,9% | ||
| 33 | LockeOrman | Orman | 45,5% | -2,9 | 2.519 | 44,1%–47,3% | ||
| 34 | ShacoDestek | Destek | 45,6% | -2,9 | 4.672 | 44,5%–46,9% | ||
| 35 | VarusÜst | Üst | 45,5% | -2,9 | 2.797 | 44,2%–47,2% | ||
| 36 | ShenOrman | Orman | 45,3% | -2,8 | 1.187 | 43,6%–48,0% | ||
| 37 | UdyrÜst | Üst | 45,4% | -2,8 | 1.285 | 43,7%–47,9% | ||
| 38 | Lee SinÜst | Üst | 45,0% | -2,8 | 686 | 43,1%–48,6% | ||
| 39 | ZedOrman | Orman | 46,0% | -2,6 | 10.288 | 45,2%–46,8% | ||
| 40 | SkarnerOrman | Orman | 45,8% | -2,6 | 2.636 | 44,5%–47,6% | ||
| 41 | AmbessaOrman | Orman | 45,8% | -2,6 | 1.944 | 44,3%–47,8% | ||
| 42 | SionDestek | Destek | 45,7% | -2,6 | 1.198 | 43,9%–48,3% | ||
| 43 | VayneÜst | Üst | 46,2% | -2,3 | 5.311 | 45,2%–47,4% | ||
| 44 | JayceÜst | Üst | 46,3% | -2,3 | 17.843 | 45,7%–47,0% | ||
| 45 | RyzeÜst | Üst | 46,0% | -2,3 | 1.202 | 44,2%–48,6% | ||
| 46 | AkaliÜst | Üst | 46,4% | -2,2 | 9.756 | 45,6%–47,2% | ||
| 47 | Xin ZhaoÜst | Üst | 45,9% | -2,2 | 888 | 44,0%–48,9% | ||
| 48 | Master YiÜst | Üst | 46,3% | -2,2 | 2.468 | 44,9%–48,0% | ||
| 49 | MalzaharÜst | Üst | 46,3% | -2,1 | 2.060 | 44,8%–48,2% | ||
| 50 | Kai'SaÜst | Üst | 45,9% | -2,1 | 656 | 43,7%–49,3% | ||
| 51 | YuumiDestek | Destek | 46,6% | -2,0 | 18.836 | 46,0%–47,2% | ||
| 52 | CorkiAlt | Alt | 46,6% | -2,0 | 5.522 | 45,6%–47,8% | ||
| 53 | PantheonDestek | Destek | 46,7% | -2,0 | 16.788 | 46,0%–47,3% | ||
| 54 | Jarvan IVDestek | Destek | 46,5% | -2,0 | 1.827 | 44,9%–48,5% | ||
| 55 | NidaleeDestek | Destek | 46,3% | -1,9 | 858 | 44,2%–49,2% | ||
| 56 | MalphiteDestek | Destek | 46,7% | -1,8 | 3.964 | 45,5%–48,1% | ||
| 57 | PykeDestek | Destek | 46,9% | -1,7 | 21.890 | 46,3%–47,4% | ||
| 58 | SettDestek | Destek | 46,6% | -1,7 | 1.462 | 44,9%–48,9% | ||
| 59 | PantheonOrman | Orman | 46,8% | -1,7 | 4.665 | 45,7%–48,1% | ||
| 60 | KennenÜst | Üst | 46,8% | -1,7 | 4.841 | 45,8%–48,1% | ||
| 61 | KaynÜst | Üst | 46,7% | -1,7 | 1.499 | 44,9%–48,9% | ||
| 62 | AmbessaÜst | Üst | 46,9% | -1,7 | 11.671 | 46,2%–47,7% | ||
| 63 | PoppyOrman | Orman | 46,7% | -1,7 | 1.506 | 45,0%–49,0% | ||
| 64 | DravenAlt | Alt | 47,0% | -1,6 | 11.519 | 46,2%–47,7% | ||
| 65 | ShyvanaÜst | Üst | 46,4% | -1,6 | 526 | 44,0%–50,1% | ||
| 66 | JayceOrman | Orman | 47,0% | -1,6 | 6.366 | 46,0%–48,0% | ||
| 67 | Twisted FateÜst | Üst | 46,6% | -1,5 | 684 | 44,3%–49,8% | ||
| 68 | BriarÜst | Üst | 46,9% | -1,5 | 1.129 | 44,9%–49,4% | ||
| 69 | GragasDestek | Destek | 46,7% | -1,5 | 715 | 44,4%–49,8% | ||
| 70 | GragasÜst | Üst | 47,1% | -1,5 | 5.116 | 46,0%–48,3% | ||
| 71 | PantheonÜst | Üst | 47,2% | -1,4 | 13.571 | 46,6%–48,0% | ||
| 72 | Tahm KenchDestek | Destek | 47,3% | -1,3 | 11.577 | 46,6%–48,1% | ||
| 73 | JaxDestek | Destek | 46,8% | -1,3 | 538 | 44,3%–50,3% | ||
| 74 | Twisted FateAlt | Alt | 46,8% | -1,3 | 521 | 44,3%–50,4% | ||
| 75 | VeigarDestek | Destek | 47,3% | -1,3 | 2.908 | 45,9%–48,8% | ||
| 76 | NautilusDestek | Destek | 47,4% | -1,2 | 37.346 | 47,0%–47,8% | ||
| 77 | RivenÜst | Üst | 47,4% | -1,2 | 6.581 | 46,4%–48,4% | ||
| 78 | MaokaiÜst | Üst | 47,2% | -1,2 | 1.254 | 45,3%–49,6% | ||
| 79 | GnarÜst | Üst | 47,4% | -1,2 | 10.479 | 46,6%–48,2% | ||
| 80 | CamilleÜst | Üst | 47,5% | -1,2 | 10.141 | 46,7%–48,3% | ||
| 81 | Kha'ZixOrman | Orman | 47,5% | -1,2 | 20.309 | 46,9%–48,1% | ||
| 82 | VladimirÜst | Üst | 47,4% | -1,2 | 2.587 | 45,9%–49,0% | ||
| 83 | YoneAlt | Alt | 47,3% | -1,1 | 1.203 | 45,3%–49,7% | ||
| 84 | SamiraAlt | Alt | 47,6% | -1,1 | 15.770 | 46,9%–48,2% | ||
| 85 | ShacoOrman | Orman | 47,6% | -1,1 | 18.604 | 47,0%–48,2% | ||
| 86 | VayneAlt | Alt | 47,6% | -1,1 | 14.728 | 46,9%–48,3% | ||
| 87 | AsheAlt | Alt | 47,6% | -1,0 | 27.193 | 47,1%–48,1% | ||
| 88 | CaitlynAlt | Alt | 47,6% | -1,0 | 64.303 | 47,3%–47,9% | ||
| 89 | NeekoDestek | Destek | 47,6% | -1,0 | 7.899 | 46,7%–48,6% | ||
| 90 | GwenÜst | Üst | 47,6% | -1,0 | 6.444 | 46,7%–48,7% | ||
| 91 | LucianAlt | Alt | 47,7% | -0,9 | 26.917 | 47,2%–48,2% | ||
| 92 | ViOrman | Orman | 47,7% | -0,9 | 18.229 | 47,1%–48,3% | ||
| 93 | ZoeDestek | Destek | 47,6% | -0,9 | 2.339 | 46,1%–49,3% | ||
| 94 | OlafOrman | Orman | 47,6% | -0,9 | 1.384 | 45,7%–49,8% | ||
| 95 | Dr. MundoOrman | Orman | 47,7% | -0,9 | 2.032 | 46,0%–49,5% | ||
| 96 | VarusAlt | Alt | 47,8% | -0,9 | 13.718 | 47,1%–48,5% | ||
| 97 | UdyrOrman | Orman | 47,8% | -0,8 | 4.779 | 46,6%–49,0% | ||
| 98 | JaxÜst | Üst | 47,8% | -0,8 | 21.695 | 47,2%–48,3% | ||
| 99 | KalistaAlt | Alt | 47,8% | -0,8 | 12.762 | 47,1%–48,6% | ||
| 100 | AniviaDestek | Destek | 47,8% | -0,8 | 1.658 | 46,0%–49,8% | ||
| 101 | CassiopeiaAlt | Alt | 47,6% | -0,8 | 559 | 44,9%–50,8% | ||
| 102 | IvernDestek | Destek | 47,6% | -0,8 | 519 | 44,8%–50,9% | ||
| 103 | TrundleÜst | Üst | 47,9% | -0,8 | 8.056 | 47,0%–48,8% | ||
| 104 | NocturneOrman | Orman | 47,9% | -0,8 | 20.937 | 47,3%–48,4% | ||
| 105 | Cho'GathDestek | Destek | 47,8% | -0,7 | 1.237 | 45,7%–50,1% | ||
| 106 | TristanaAlt | Alt | 47,9% | -0,7 | 30.913 | 47,4%–48,4% | ||
| 107 | KarmaDestek | Destek | 47,9% | -0,7 | 18.247 | 47,3%–48,5% | ||
| 108 | Nunu ve WillumpDestek | Destek | 47,7% | -0,7 | 566 | 45,0%–50,9% | ||
| 109 | DianaÜst | Üst | 47,7% | -0,7 | 618 | 45,1%–50,8% | ||
| 110 | Tahm KenchÜst | Üst | 48,0% | -0,6 | 7.681 | 47,1%–48,9% | ||
| 111 | NidaleeOrman | Orman | 48,0% | -0,6 | 6.331 | 47,0%–49,0% | ||
| 112 | KalistaÜst | Üst | 48,0% | -0,6 | 1.566 | 46,1%–50,0% | ||
| 113 | YoneÜst | Üst | 48,0% | -0,6 | 37.254 | 47,6%–48,5% | ||
| 114 | HeimerdingerDestek | Destek | 48,0% | -0,5 | 988 | 45,7%–50,5% | ||
| 115 | EkkoOrman | Orman | 48,1% | -0,5 | 11.282 | 47,4%–48,9% | ||
| 116 | ViegoOrman | Orman | 48,1% | -0,5 | 34.088 | 47,7%–48,6% | ||
| 117 | EvelynnOrman | Orman | 48,1% | -0,5 | 7.638 | 47,2%–49,1% | ||
| 118 | Kai'SaAlt | Alt | 48,2% | -0,5 | 70.228 | 47,8%–48,5% | ||
| 119 | QuinnÜst | Üst | 48,2% | -0,4 | 3.054 | 46,8%–49,6% | ||
| 120 | AhriDestek | Destek | 48,1% | -0,4 | 624 | 45,4%–51,1% | ||
| 121 | Xin ZhaoOrman | Orman | 48,2% | -0,4 | 14.068 | 47,5%–48,9% | ||
| 122 | NaafiriOrman | Orman | 48,2% | -0,4 | 10.798 | 47,5%–49,0% | ||
| 123 | HecarimOrman | Orman | 48,3% | -0,4 | 12.878 | 47,5%–49,0% | ||
| 124 | FioraÜst | Üst | 48,3% | -0,4 | 12.876 | 47,6%–49,0% | ||
| 125 | SwainDestek | Destek | 48,3% | -0,3 | 14.396 | 47,6%–49,0% | ||
| 126 | GalioDestek | Destek | 48,3% | -0,3 | 3.583 | 47,0%–49,7% | ||
| 127 | SwainÜst | Üst | 48,3% | -0,3 | 1.685 | 46,5%–50,2% | ||
| 128 | EliseDestek | Destek | 48,3% | -0,3 | 1.356 | 46,3%–50,4% | ||
| 129 | VeigarÜst | Üst | 48,3% | -0,3 | 752 | 45,7%–51,0% | ||
| 130 | JhinAlt | Alt | 48,3% | -0,3 | 65.971 | 48,0%–48,7% | ||
| 131 | AnnieDestek | Destek | 48,3% | -0,3 | 967 | 45,9%–50,8% | ||
| 132 | VolibearÜst | Üst | 48,4% | -0,2 | 15.929 | 47,8%–49,0% | ||
| 133 | Rek'SaiOrman | Orman | 48,4% | -0,2 | 3.102 | 47,0%–49,9% | ||
| 134 | WukongÜst | Üst | 48,4% | -0,2 | 2.751 | 46,9%–49,9% | ||
| 135 | DianaOrman | Orman | 48,5% | -0,2 | 9.415 | 47,6%–49,3% | ||
| 136 | YunaraAlt | Alt | 48,5% | -0,2 | 26.741 | 48,0%–49,0% | ||
| 137 | OlafÜst | Üst | 48,5% | -0,2 | 9.447 | 47,6%–49,3% | ||
| 138 | QuinnOrman | Orman | 48,5% | -0,2 | 4.178 | 47,2%–49,7% | ||
| 139 | BardDestek | Destek | 48,5% | -0,1 | 9.525 | 47,7%–49,3% | ||
| 140 | BlitzcrankDestek | Destek | 48,5% | -0,1 | 27.743 | 48,0%–49,0% | ||
| 141 | Jarvan IVOrman | Orman | 48,5% | -0,1 | 25.826 | 48,0%–49,0% | ||
| 142 | KaynOrman | Orman | 48,5% | -0,1 | 35.292 | 48,1%–49,0% | ||
| 143 | ZaahenÜst | Üst | 48,6% | -0,1 | 8.186 | 47,7%–49,5% | ||
| 144 | ZacÜst | Üst | 48,6% | 0,0 | 1.195 | 46,4%–50,8% | ||
| 145 | NilahAlt | Alt | 48,6% | 0,0 | 3.363 | 47,3%–50,0% | ||
| 146 | FiddlesticksDestek | Destek | 48,7% | 0,0 | 1.447 | 46,6%–50,7% | ||
| 147 | YorickÜst | Üst | 48,7% | 0,0 | 14.038 | 48,0%–49,3% | ||
| 148 | Dr. MundoÜst | Üst | 48,7% | 0,0 | 12.257 | 47,9%–49,4% | ||
| 149 | ApheliosAlt | Alt | 48,7% | 0,0 | 21.841 | 48,1%–49,2% | ||
| 150 | KarmaÜst | Üst | 48,7% | 0,0 | 577 | 45,7%–51,6% | ||
| 151 | ViktorÜst | Üst | 48,7% | +0,1 | 700 | 46,0%–51,4% | ||
| 152 | YasuoÜst | Üst | 48,7% | +0,1 | 16.090 | 48,1%–49,4% | ||
| 153 | AatroxÜst | Üst | 48,7% | +0,1 | 21.952 | 48,2%–49,3% | ||
| 154 | TalonOrman | Orman | 48,7% | +0,1 | 14.984 | 48,1%–49,4% | ||
| 155 | ShenDestek | Destek | 48,7% | +0,1 | 3.361 | 47,4%–50,1% | ||
| 156 | TeemoOrman | Orman | 48,7% | +0,1 | 4.348 | 47,5%–49,9% | ||
| 157 | MaokaiDestek | Destek | 48,7% | +0,1 | 6.567 | 47,7%–49,7% | ||
| 158 | DariusÜst | Üst | 48,8% | +0,1 | 31.942 | 48,3%–49,2% | ||
| 159 | KatarinaAlt | Alt | 48,8% | +0,2 | 1.971 | 47,0%–50,6% | ||
| 160 | MorganaDestek | Destek | 48,8% | +0,2 | 25.527 | 48,3%–49,3% | ||
| 161 | Kog'MawÜst | Üst | 48,9% | +0,2 | 632 | 46,0%–51,7% | ||
| 162 | AniviaÜst | Üst | 48,9% | +0,2 | 1.281 | 46,7%–51,0% | ||
| 163 | PoppyÜst | Üst | 48,9% | +0,2 | 2.507 | 47,3%–50,4% | ||
| 164 | MorganaÜst | Üst | 48,9% | +0,2 | 519 | 45,8%–51,9% | ||
| 165 | JaxOrman | Orman | 48,9% | +0,2 | 6.575 | 47,9%–49,9% | ||
| 166 | RakanDestek | Destek | 48,9% | +0,3 | 12.458 | 48,2%–49,6% | ||
| 167 | VolibearOrman | Orman | 49,0% | +0,3 | 5.554 | 47,9%–50,0% | ||
| 168 | LuluDestek | Destek | 49,0% | +0,3 | 31.283 | 48,5%–49,4% | ||
| 169 | ThreshDestek | Destek | 49,0% | +0,4 | 43.110 | 48,6%–49,4% | ||
| 170 | Nunu ve WillumpOrman | Orman | 49,0% | +0,4 | 6.743 | 48,0%–50,0% | ||
| 171 | GalioÜst | Üst | 49,1% | +0,4 | 963 | 46,6%–51,4% | ||
| 172 | PoppyDestek | Destek | 49,1% | +0,4 | 5.828 | 48,0%–50,1% | ||
| 173 | NasusÜst | Üst | 49,1% | +0,4 | 17.169 | 48,4%–49,7% | ||
| 174 | TeemoDestek | Destek | 49,1% | +0,4 | 4.106 | 47,8%–50,3% | ||
| 175 | ZacDestek | Destek | 49,2% | +0,5 | 984 | 46,7%–51,5% | ||
| 176 | Master YiOrman | Orman | 49,1% | +0,5 | 35.714 | 48,7%–49,5% | ||
| 177 | KarthusOrman | Orman | 49,1% | +0,5 | 3.691 | 47,8%–50,4% | ||
| 178 | KindredOrman | Orman | 49,1% | +0,5 | 9.841 | 48,3%–50,0% | ||
| 179 | RenektonÜst | Üst | 49,1% | +0,5 | 19.113 | 48,5%–49,7% | ||
| 180 | EliseOrman | Orman | 49,2% | +0,6 | 6.281 | 48,2%–50,2% | ||
| 181 | MilioDestek | Destek | 49,2% | +0,6 | 15.913 | 48,6%–49,8% | ||
| 182 | TryndamereÜst | Üst | 49,3% | +0,6 | 13.141 | 48,6%–50,0% | ||
| 183 | GwenOrman | Orman | 49,3% | +0,6 | 2.220 | 47,6%–50,9% | ||
| 184 | ViktorAlt | Alt | 49,3% | +0,7 | 2.864 | 47,8%–50,8% | ||
| 185 | MalphiteOrman | Orman | 49,3% | +0,7 | 4.050 | 48,0%–50,6% | ||
| 186 | BrandOrman | Orman | 49,5% | +0,7 | 749 | 46,7%–52,0% | ||
| 187 | UrgotÜst | Üst | 49,4% | +0,7 | 8.186 | 48,5%–50,3% | ||
| 188 | ZiggsDestek | Destek | 49,5% | +0,7 | 1.044 | 47,0%–51,7% | ||
| 189 | IreliaÜst | Üst | 49,4% | +0,8 | 15.409 | 48,7%–50,0% | ||
| 190 | ShenÜst | Üst | 49,4% | +0,8 | 10.256 | 48,6%–50,2% | ||
| 191 | MorganaOrman | Orman | 49,5% | +0,8 | 1.090 | 47,1%–51,7% | ||
| 192 | HeimerdingerÜst | Üst | 49,5% | +0,8 | 6.119 | 48,4%–50,5% | ||
| 193 | LeonaDestek | Destek | 49,5% | +0,8 | 31.530 | 49,0%–49,9% | ||
| 194 | KarthusAlt | Alt | 49,7% | +0,9 | 829 | 46,9%–52,1% | ||
| 195 | KledÜst | Üst | 49,5% | +0,9 | 4.870 | 48,3%–50,6% | ||
| 196 | ZedÜst | Üst | 49,6% | +0,9 | 2.027 | 47,8%–51,2% | ||
| 197 | GragasOrman | Orman | 49,6% | +0,9 | 1.746 | 47,6%–51,4% | ||
| 198 | TrundleOrman | Orman | 49,6% | +0,9 | 4.592 | 48,4%–50,7% | ||
| 199 | LuxDestek | Destek | 49,6% | +0,9 | 45.909 | 49,2%–49,9% | ||
| 200 | SorakaDestek | Destek | 49,6% | +0,9 | 13.128 | 48,8%–50,3% | ||
| 201 | BrandDestek | Destek | 49,6% | +0,9 | 13.251 | 48,9%–50,3% | ||
| 202 | Cho'GathÜst | Üst | 49,6% | +1,0 | 10.420 | 48,8%–50,4% | ||
| 203 | FizzOrman | Orman | 49,7% | +1,0 | 1.985 | 47,9%–51,4% | ||
| 204 | IllaoiÜst | Üst | 49,6% | +1,0 | 13.403 | 48,9%–50,3% | ||
| 205 | MalzaharAlt | Alt | 49,9% | +1,0 | 685 | 46,9%–52,4% | ||
| 206 | JhinÜst | Üst | 49,9% | +1,0 | 699 | 46,9%–52,4% | ||
| 207 | WarwickÜst | Üst | 49,7% | +1,0 | 4.601 | 48,5%–50,8% | ||
| 208 | SettÜst | Üst | 49,7% | +1,0 | 30.797 | 49,2%–50,2% | ||
| 209 | XerathDestek | Destek | 49,7% | +1,1 | 14.326 | 49,0%–50,4% | ||
| 210 | WarwickOrman | Orman | 49,7% | +1,1 | 21.470 | 49,2%–50,3% | ||
| 211 | NaafiriÜst | Üst | 50,0% | +1,1 | 1.027 | 47,4%–52,1% | ||
| 212 | JannaDestek | Destek | 49,8% | +1,1 | 8.822 | 48,9%–50,6% | ||
| 213 | ZiggsAlt | Alt | 49,8% | +1,1 | 4.682 | 48,6%–51,0% | ||
| 214 | SeraphineDestek | Destek | 49,8% | +1,2 | 32.540 | 49,4%–50,3% | ||
| 215 | AatroxOrman | Orman | 50,0% | +1,3 | 2.494 | 48,3%–51,5% | ||
| 216 | FiddlesticksÜst | Üst | 50,3% | +1,3 | 768 | 47,3%–52,6% | ||
| 217 | CassiopeiaÜst | Üst | 50,2% | +1,3 | 826 | 47,4%–52,5% | ||
| 218 | KayleÜst | Üst | 50,0% | +1,3 | 6.850 | 49,0%–50,9% | ||
| 219 | TwitchAlt | Alt | 50,0% | +1,3 | 18.291 | 49,3%–50,5% | ||
| 220 | ZaahenOrman | Orman | 50,2% | +1,3 | 1.258 | 47,8%–52,1% | ||
| 221 | YasuoAlt | Alt | 50,0% | +1,3 | 9.422 | 49,1%–50,8% | ||
| 222 | EkkoÜst | Üst | 50,4% | +1,3 | 615 | 47,1%–52,9% | ||
| 223 | SejuaniÜst | Üst | 50,4% | +1,3 | 645 | 47,1%–52,8% | ||
| 224 | GravesOrman | Orman | 50,0% | +1,4 | 27.475 | 49,5%–50,5% | ||
| 225 | BraumDestek | Destek | 50,0% | +1,4 | 14.152 | 49,3%–50,7% | ||
| 226 | LeBlancDestek | Destek | 50,1% | +1,4 | 2.815 | 48,5%–51,5% | ||
| 227 | MordekaiserÜst | Üst | 50,1% | +1,4 | 23.430 | 49,5%–50,6% | ||
| 228 | GarenÜst | Üst | 50,1% | +1,4 | 26.157 | 49,5%–50,5% | ||
| 229 | AmumuDestek | Destek | 50,2% | +1,4 | 2.584 | 48,5%–51,6% | ||
| 230 | TeemoÜst | Üst | 50,1% | +1,4 | 22.406 | 49,5%–50,6% | ||
| 231 | GangplankÜst | Üst | 50,1% | +1,5 | 14.498 | 49,4%–50,8% | ||
| 232 | SivirAlt | Alt | 50,1% | +1,5 | 13.914 | 49,4%–50,8% | ||
| 233 | ZyraDestek | Destek | 50,1% | +1,5 | 11.865 | 49,4%–50,9% | ||
| 234 | NamiDestek | Destek | 50,1% | +1,5 | 19.809 | 49,5%–50,7% | ||
| 235 | TryndamereOrman | Orman | 50,2% | +1,5 | 2.785 | 48,6%–51,6% | ||
| 236 | SennaDestek | Destek | 50,2% | +1,5 | 18.146 | 49,5%–50,8% | ||
| 237 | SonaDestek | Destek | 50,3% | +1,6 | 7.021 | 49,3%–51,2% | ||
| 238 | Kog'MawAlt | Alt | 50,3% | +1,6 | 7.184 | 49,3%–51,2% | ||
| 239 | JinxAlt | Alt | 50,3% | +1,6 | 50.010 | 49,9%–50,6% | ||
| 240 | ZileanDestek | Destek | 50,3% | +1,6 | 6.608 | 49,3%–51,3% | ||
| 241 | TeemoAlt | Alt | 50,7% | +1,7 | 749 | 47,6%–53,0% | ||
| 242 | AlistarDestek | Destek | 50,3% | +1,7 | 15.711 | 49,6%–50,9% | ||
| 243 | SionÜst | Üst | 50,3% | +1,7 | 11.189 | 49,5%–51,1% | ||
| 244 | MalphiteÜst | Üst | 50,3% | +1,7 | 24.075 | 49,8%–50,8% | ||
| 245 | FiddlesticksOrman | Orman | 50,4% | +1,7 | 5.381 | 49,2%–51,4% | ||
| 246 | MaokaiOrman | Orman | 50,6% | +1,7 | 1.467 | 48,3%–52,4% | ||
| 247 | HweiDestek | Destek | 50,5% | +1,7 | 2.197 | 48,7%–52,0% | ||
| 248 | XayahAlt | Alt | 50,4% | +1,8 | 23.770 | 49,9%–50,9% | ||
| 249 | Vel'KozDestek | Destek | 50,4% | +1,8 | 11.642 | 49,7%–51,2% | ||
| 250 | Bel'VethOrman | Orman | 50,5% | +1,8 | 7.888 | 49,5%–51,4% | ||
| 251 | RellDestek | Destek | 50,5% | +1,8 | 10.852 | 49,7%–51,3% | ||
| 252 | Vel'KozAlt | Alt | 50,8% | +1,9 | 1.224 | 48,3%–52,7% | ||
| 253 | DariusOrman | Orman | 50,7% | +1,9 | 4.738 | 49,4%–51,7% | ||
| 254 | Renata GlascDestek | Destek | 50,6% | +1,9 | 5.772 | 49,5%–51,6% | ||
| 255 | RammusOrman | Orman | 50,6% | +1,9 | 8.358 | 49,7%–51,5% | ||
| 256 | TaliyahOrman | Orman | 50,7% | +2,0 | 3.504 | 49,3%–52,0% | ||
| 257 | AmumuOrman | Orman | 50,7% | +2,0 | 10.596 | 49,9%–51,4% | ||
| 258 | ZacOrman | Orman | 50,8% | +2,1 | 7.624 | 49,8%–51,6% | ||
| 259 | ZeriAlt | Alt | 50,8% | +2,1 | 11.558 | 50,0%–51,5% | ||
| 260 | SennaAlt | Alt | 51,1% | +2,1 | 1.408 | 48,7%–52,8% | ||
| 261 | Miss FortuneAlt | Alt | 50,8% | +2,2 | 53.032 | 50,5%–51,2% | ||
| 262 | SeraphineAlt | Alt | 51,3% | +2,2 | 949 | 48,4%–53,3% | ||
| 263 | IvernOrman | Orman | 51,0% | +2,2 | 2.451 | 49,3%–52,5% | ||
| 264 | BriarOrman | Orman | 50,9% | +2,3 | 19.751 | 50,3%–51,5% | ||
| 265 | AuroraÜst | Üst | 51,4% | +2,3 | 1.067 | 48,6%–53,2% | ||
| 266 | OrnnÜst | Üst | 51,0% | +2,3 | 10.391 | 50,1%–51,7% | ||
| 267 | SmolderAlt | Alt | 51,0% | +2,3 | 14.988 | 50,3%–51,6% | ||
| 268 | WukongOrman | Orman | 51,0% | +2,3 | 23.457 | 50,4%–51,5% | ||
| 269 | MordekaiserOrman | Orman | 51,4% | +2,4 | 1.501 | 49,1%–53,0% | ||
| 270 | SingedÜst | Üst | 51,1% | +2,4 | 5.534 | 50,0%–52,1% | ||
| 271 | BrandÜst | Üst | 51,6% | +2,6 | 1.313 | 49,1%–53,4% | ||
| 272 | LissandraDestek | Destek | 52,0% | +2,6 | 661 | 48,5%–54,1% | ||
| 273 | Cho'GathOrman | Orman | 51,3% | +2,6 | 18.878 | 50,7%–51,9% | ||
| 274 | ShyvanaOrman | Orman | 51,4% | +2,7 | 12.606 | 50,6%–52,1% | ||
| 275 | LilliaOrman | Orman | 51,5% | +2,8 | 15.434 | 50,8%–52,1% | ||
| 276 | Aurelion SolAlt | Alt | 52,0% | +2,8 | 1.001 | 49,1%–53,9% | ||
| 277 | HweiAlt | Alt | 52,0% | +3,0 | 1.411 | 49,6%–53,6% | ||
| 278 | AhriÜst | Üst | 52,6% | +3,0 | 608 | 48,8%–54,5% | ||
| 279 | SyndraDestek | Destek | 52,5% | +3,0 | 741 | 49,0%–54,4% | ||
| 280 | BrandAlt | Alt | 52,3% | +3,1 | 1.103 | 49,5%–54,0% | ||
| 281 | SionOrman | Orman | 52,1% | +3,1 | 1.646 | 49,8%–53,7% | ||
| 282 | LuxAlt | Alt | 52,2% | +3,1 | 1.695 | 49,9%–53,7% | ||
| 283 | SejuaniOrman | Orman | 51,9% | +3,2 | 8.238 | 51,0%–52,8% | ||
| 284 | TaricDestek | Destek | 52,1% | +3,3 | 3.652 | 50,6%–53,2% | ||
| 285 | LissandraÜst | Üst | 52,7% | +3,3 | 917 | 49,5%–54,4% | ||
| 286 | SyndraAlt | Alt | 52,6% | +3,4 | 1.264 | 49,9%–54,2% | ||
| 287 | ZyraOrman | Orman | 52,5% | +3,7 | 5.088 | 51,2%–53,5% | ||
| 288 | VeigarAlt | Alt | 52,6% | +3,7 | 3.133 | 50,9%–53,8% | ||
| 289 | XerathAlt | Alt | 53,0% | +3,9 | 1.527 | 50,6%–54,5% | ||
| 290 | VladimirAlt | Alt | 54,3% | +4,1 | 551 | 49,8%–55,8% | ||
| 291 | SwainAlt | Alt | 53,4% | +4,3 | 1.889 | 51,1%–54,7% |
Orta · 16.21–16.22 · Tüm kademeler · sabitlenmiş build seçimlerini yok sayarSoluk: 2.000 maçın altındafark = kazanma oranı eksi Sylas ortalaması 48,6%, puan cinsinden (küçük örneklemler ortalamaya doğru çekilir)%90 aralıkölçek −6 ile +6 arası · önce en zorlar · her sütun sıralanabilir
