Koridor farkı
—
500 koridor maçının altında
Müttefikler ve düşmanlar
Kademe








Tüm kademeler
Yama 16.16.21–16.22
171819202122
Müttefikler ve düşmanlar
| 1 | YoneDestek | Destek | 38,3% | -7,6 | 543 | 38,1%–44,1% | ||
| 2 | Lee SinDestek | Destek | 40,9% | -6,9 | 1.640 | 39,9%–43,6% | ||
| 3 | EzrealDestek | Destek | 41,1% | -6,7 | 1.573 | 40,1%–43,9% | ||
| 4 | TwitchDestek | Destek | 41,9% | -6,1 | 1.941 | 40,8%–44,3% | ||
| 5 | ViDestek | Destek | 40,7% | -5,9 | 587 | 39,8%–45,6% | ||
| 6 | SkarnerDestek | Destek | 41,1% | -5,7 | 616 | 40,1%–45,8% | ||
| 7 | ZedDestek | Destek | 41,7% | -5,6 | 835 | 40,5%–45,6% | ||
| 8 | ShacoÜst | Üst | 41,6% | -5,6 | 807 | 40,5%–45,6% | ||
| 9 | YasuoDestek | Destek | 42,0% | -5,4 | 865 | 40,7%–45,7% | ||
| 10 | EzrealÜst | Üst | 41,4% | -5,4 | 584 | 40,4%–46,2% | ||
| 11 | Jarvan IVÜst | Üst | 41,5% | -5,2 | 545 | 40,4%–46,4% | ||
| 12 | MelDestek | Destek | 43,3% | -5,2 | 7.381 | 42,5%–44,4% | ||
| 13 | GarenOrman | Orman | 42,3% | -5,1 | 826 | 41,0%–46,0% | ||
| 14 | JhinDestek | Destek | 42,0% | -4,9 | 588 | 40,8%–46,6% | ||
| 15 | K'SanteÜst | Üst | 43,8% | -4,8 | 14.334 | 43,2%–44,5% | ||
| 16 | LockeÜst | Üst | 42,5% | -4,7 | 645 | 41,1%–46,7% | ||
| 17 | TwitchOrman | Orman | 43,3% | -4,7 | 1.384 | 41,9%–46,0% | ||
| 18 | CaitlynÜst | Üst | 43,3% | -4,5 | 1.008 | 41,8%–46,5% | ||
| 19 | RengarOrman | Orman | 44,1% | -4,4 | 13.052 | 43,5%–44,9% | ||
| 20 | TrundleDestek | Destek | 42,8% | -4,2 | 544 | 41,4%–47,4% | ||
| 21 | QiyanaOrman | Orman | 44,4% | -4,2 | 23.787 | 43,9%–45,0% | ||
| 22 | RengarÜst | Üst | 43,6% | -4,2 | 1.015 | 42,1%–46,8% | ||
| 23 | LucianÜst | Üst | 43,4% | -4,0 | 702 | 41,9%–47,3% | ||
| 24 | AsheÜst | Üst | 43,7% | -4,0 | 863 | 42,1%–47,1% | ||
| 25 | LockeDestek | Destek | 43,3% | -3,9 | 536 | 41,7%–47,8% | ||
| 26 | EzrealAlt | Alt | 44,9% | -3,8 | 57.537 | 44,5%–45,2% | ||
| 27 | CamilleDestek | Destek | 44,7% | -3,7 | 3.710 | 43,6%–46,3% | ||
| 28 | MalzaharDestek | Destek | 44,0% | -3,6 | 723 | 42,3%–47,7% | ||
| 29 | TristanaÜst | Üst | 44,4% | -3,6 | 1.117 | 42,8%–47,3% | ||
| 30 | DariusDestek | Destek | 43,7% | -3,5 | 510 | 42,0%–48,2% | ||
| 31 | NasusOrman | Orman | 44,7% | -3,5 | 1.504 | 43,2%–47,1% | ||
| 32 | VarusÜst | Üst | 45,0% | -3,4 | 3.303 | 43,9%–46,6% | ||
| 33 | AsheDestek | Destek | 45,2% | -3,3 | 6.238 | 44,3%–46,3% | ||
| 34 | Twisted FateDestek | Destek | 44,7% | -3,3 | 909 | 42,9%–47,8% | ||
| 35 | ShacoDestek | Destek | 45,3% | -3,3 | 5.615 | 44,3%–46,5% | ||
| 36 | Lee SinOrman | Orman | 45,4% | -3,2 | 56.904 | 45,1%–45,8% | ||
| 37 | Miss FortuneDestek | Destek | 45,3% | -3,2 | 4.191 | 44,2%–46,7% | ||
| 38 | LockeOrman | Orman | 45,2% | -3,2 | 2.951 | 44,0%–46,9% | ||
| 39 | MelAlt | Alt | 45,5% | -3,0 | 3.177 | 44,2%–47,1% | ||
| 40 | SmolderÜst | Üst | 45,4% | -2,9 | 1.655 | 43,9%–47,7% | ||
| 41 | SettOrman | Orman | 44,9% | -2,8 | 613 | 42,9%–48,7% | ||
| 42 | Lee SinÜst | Üst | 45,2% | -2,7 | 842 | 43,4%–48,4% | ||
| 43 | ZedOrman | Orman | 45,9% | -2,7 | 12.330 | 45,2%–46,6% | ||
| 44 | CorkiÜst | Üst | 45,5% | -2,7 | 1.303 | 43,8%–48,0% | ||
| 45 | Master YiÜst | Üst | 45,8% | -2,7 | 3.044 | 44,5%–47,4% | ||
| 46 | UdyrÜst | Üst | 45,7% | -2,6 | 1.564 | 44,0%–47,9% | ||
| 47 | VayneÜst | Üst | 46,0% | -2,6 | 6.441 | 45,0%–47,1% | ||
| 48 | RumbleÜst | Üst | 46,0% | -2,5 | 5.023 | 45,0%–47,3% | ||
| 49 | JayceÜst | Üst | 46,2% | -2,4 | 21.869 | 45,7%–46,8% | ||
| 50 | Twisted FateAlt | Alt | 45,7% | -2,2 | 624 | 43,5%–49,2% | ||
| 51 | AmbessaOrman | Orman | 46,2% | -2,2 | 2.433 | 44,8%–48,0% | ||
| 52 | SkarnerOrman | Orman | 46,3% | -2,2 | 3.177 | 45,0%–47,9% | ||
| 53 | Xin ZhaoÜst | Üst | 46,1% | -2,2 | 1.161 | 44,2%–48,7% | ||
| 54 | YuumiDestek | Destek | 46,5% | -2,1 | 22.560 | 46,0%–47,0% | ||
| 55 | EkkoDestek | Destek | 45,7% | -2,1 | 506 | 43,4%–49,6% | ||
| 56 | PantheonDestek | Destek | 46,5% | -2,1 | 20.170 | 45,9%–47,1% | ||
| 57 | RyzeÜst | Üst | 46,2% | -2,1 | 1.484 | 44,5%–48,5% | ||
| 58 | AkaliÜst | Üst | 46,5% | -2,1 | 12.095 | 45,8%–47,3% | ||
| 59 | NidaleeDestek | Destek | 46,3% | -2,0 | 1.026 | 44,3%–49,0% | ||
| 60 | JaxDestek | Destek | 46,1% | -1,9 | 625 | 43,8%–49,6% | ||
| 61 | SettDestek | Destek | 46,5% | -1,9 | 1.811 | 44,9%–48,5% | ||
| 62 | Nunu ve WillumpDestek | Destek | 46,2% | -1,9 | 689 | 44,0%–49,5% | ||
| 63 | Kai'SaÜst | Üst | 46,3% | -1,9 | 812 | 44,2%–49,3% | ||
| 64 | PoppyOrman | Orman | 46,6% | -1,9 | 1.802 | 44,9%–48,6% | ||
| 65 | KaynÜst | Üst | 46,6% | -1,9 | 1.774 | 44,9%–48,6% | ||
| 66 | MalzaharÜst | Üst | 46,7% | -1,8 | 2.545 | 45,3%–48,4% | ||
| 67 | AmbessaÜst | Üst | 46,9% | -1,7 | 14.398 | 46,2%–47,6% | ||
| 68 | GragasÜst | Üst | 46,9% | -1,7 | 6.115 | 45,9%–48,0% | ||
| 69 | PantheonOrman | Orman | 46,9% | -1,6 | 5.776 | 45,9%–48,1% | ||
| 70 | DravenAlt | Alt | 47,0% | -1,6 | 13.690 | 46,3%–47,7% | ||
| 71 | Twisted FateÜst | Üst | 46,7% | -1,6 | 825 | 44,5%–49,6% | ||
| 72 | ViegoÜst | Üst | 46,5% | -1,6 | 525 | 44,0%–50,1% | ||
| 73 | CorkiAlt | Alt | 47,0% | -1,6 | 7.342 | 46,1%–48,0% | ||
| 74 | JayceOrman | Orman | 47,0% | -1,6 | 8.523 | 46,2%–48,0% | ||
| 75 | DravenÜst | Üst | 46,5% | -1,6 | 527 | 44,0%–50,1% | ||
| 76 | SionDestek | Destek | 46,9% | -1,6 | 1.457 | 45,1%–49,1% | ||
| 77 | GragasDestek | Destek | 46,8% | -1,5 | 913 | 44,6%–49,6% | ||
| 78 | PykeDestek | Destek | 47,1% | -1,5 | 26.316 | 46,6%–47,6% | ||
| 79 | YoneAlt | Alt | 47,0% | -1,4 | 1.447 | 45,2%–49,2% | ||
| 80 | GravesÜst | Üst | 46,6% | -1,4 | 521 | 44,1%–50,3% | ||
| 81 | NautilusDestek | Destek | 47,2% | -1,4 | 45.514 | 46,9%–47,6% | ||
| 82 | Jarvan IVDestek | Destek | 47,1% | -1,4 | 2.254 | 45,6%–48,9% | ||
| 83 | ShenOrman | Orman | 47,1% | -1,4 | 1.766 | 45,4%–49,1% | ||
| 84 | AniviaDestek | Destek | 47,2% | -1,3 | 1.993 | 45,5%–49,1% | ||
| 85 | GnarÜst | Üst | 47,3% | -1,3 | 12.904 | 46,6%–48,0% | ||
| 86 | VeigarDestek | Destek | 47,3% | -1,3 | 3.540 | 46,0%–48,7% | ||
| 87 | KennenÜst | Üst | 47,3% | -1,3 | 5.902 | 46,3%–48,4% | ||
| 88 | MalphiteDestek | Destek | 47,3% | -1,3 | 4.704 | 46,2%–48,5% | ||
| 89 | RivenÜst | Üst | 47,3% | -1,3 | 7.960 | 46,4%–48,3% | ||
| 90 | Kha'ZixOrman | Orman | 47,4% | -1,3 | 24.135 | 46,9%–47,9% | ||
| 91 | Tahm KenchDestek | Destek | 47,4% | -1,2 | 13.861 | 46,7%–48,1% | ||
| 92 | PantheonÜst | Üst | 47,4% | -1,2 | 16.173 | 46,8%–48,1% | ||
| 93 | ViOrman | Orman | 47,5% | -1,2 | 22.159 | 46,9%–48,0% | ||
| 94 | ShacoOrman | Orman | 47,5% | -1,1 | 22.326 | 47,0%–48,1% | ||
| 95 | MaokaiÜst | Üst | 47,4% | -1,1 | 1.686 | 45,7%–49,5% | ||
| 96 | YoneOrman | Orman | 47,2% | -1,0 | 563 | 44,6%–50,6% | ||
| 97 | CamilleÜst | Üst | 47,6% | -1,0 | 12.307 | 46,9%–48,4% | ||
| 98 | GwenÜst | Üst | 47,6% | -1,0 | 7.805 | 46,7%–48,6% | ||
| 99 | VayneAlt | Alt | 47,6% | -1,0 | 17.592 | 47,0%–48,3% | ||
| 100 | CaitlynAlt | Alt | 47,7% | -1,0 | 76.806 | 47,4%–48,0% | ||
| 101 | LucianAlt | Alt | 47,7% | -1,0 | 32.291 | 47,2%–48,1% | ||
| 102 | ShyvanaÜst | Üst | 47,4% | -0,9 | 637 | 44,9%–50,5% | ||
| 103 | Cho'GathDestek | Destek | 47,6% | -0,9 | 1.509 | 45,7%–49,7% | ||
| 104 | DianaÜst | Üst | 47,5% | -0,9 | 708 | 45,0%–50,4% | ||
| 105 | TrundleÜst | Üst | 47,8% | -0,8 | 9.724 | 47,0%–48,6% | ||
| 106 | SamiraAlt | Alt | 47,8% | -0,8 | 18.820 | 47,2%–48,4% | ||
| 107 | Dr. MundoOrman | Orman | 47,8% | -0,8 | 2.471 | 46,2%–49,4% | ||
| 108 | YorickOrman | Orman | 47,5% | -0,8 | 524 | 44,8%–50,9% | ||
| 109 | JaxÜst | Üst | 47,8% | -0,8 | 26.012 | 47,3%–48,3% | ||
| 110 | ZoeDestek | Destek | 47,8% | -0,8 | 2.822 | 46,4%–49,4% | ||
| 111 | AsheAlt | Alt | 47,9% | -0,8 | 32.842 | 47,4%–48,3% | ||
| 112 | Tahm KenchÜst | Üst | 47,9% | -0,8 | 9.271 | 47,0%–48,7% | ||
| 113 | TristanaAlt | Alt | 47,9% | -0,7 | 36.268 | 47,5%–48,3% | ||
| 114 | OlafOrman | Orman | 47,8% | -0,7 | 1.689 | 46,0%–49,8% | ||
| 115 | VarusAlt | Alt | 47,9% | -0,7 | 16.424 | 47,3%–48,6% | ||
| 116 | VladimirÜst | Üst | 47,9% | -0,7 | 3.107 | 46,5%–49,4% | ||
| 117 | NidaleeOrman | Orman | 47,9% | -0,7 | 7.529 | 47,0%–48,9% | ||
| 118 | EvelynnOrman | Orman | 47,9% | -0,7 | 9.905 | 47,1%–48,8% | ||
| 119 | KalistaAlt | Alt | 48,0% | -0,7 | 15.239 | 47,3%–48,6% | ||
| 120 | SwainÜst | Üst | 48,0% | -0,6 | 2.125 | 46,3%–49,7% | ||
| 121 | HecarimOrman | Orman | 48,0% | -0,6 | 15.558 | 47,4%–48,7% | ||
| 122 | IvernDestek | Destek | 47,8% | -0,6 | 598 | 45,1%–50,9% | ||
| 123 | KarmaDestek | Destek | 48,0% | -0,6 | 22.097 | 47,5%–48,6% | ||
| 124 | Kai'SaAlt | Alt | 48,1% | -0,6 | 86.229 | 47,8%–48,3% | ||
| 125 | YoneÜst | Üst | 48,1% | -0,6 | 44.608 | 47,7%–48,5% | ||
| 126 | UdyrOrman | Orman | 48,1% | -0,5 | 5.784 | 47,1%–49,2% | ||
| 127 | ViegoOrman | Orman | 48,1% | -0,5 | 40.730 | 47,7%–48,5% | ||
| 128 | BriarÜst | Üst | 48,1% | -0,5 | 1.336 | 46,0%–50,2% | ||
| 129 | MorganaÜst | Üst | 48,0% | -0,5 | 592 | 45,2%–51,1% | ||
| 130 | NocturneOrman | Orman | 48,1% | -0,5 | 25.002 | 47,6%–48,7% | ||
| 131 | NeekoDestek | Destek | 48,2% | -0,5 | 9.642 | 47,4%–49,0% | ||
| 132 | KalistaÜst | Üst | 48,2% | -0,4 | 1.875 | 46,4%–50,0% | ||
| 133 | DianaOrman | Orman | 48,2% | -0,4 | 11.219 | 47,5%–49,0% | ||
| 134 | CassiopeiaAlt | Alt | 48,1% | -0,4 | 669 | 45,5%–51,0% | ||
| 135 | ZacDestek | Destek | 48,2% | -0,4 | 1.186 | 46,1%–50,5% | ||
| 136 | AkshanÜst | Üst | 48,2% | -0,3 | 515 | 45,2%–51,4% | ||
| 137 | FioraÜst | Üst | 48,3% | -0,3 | 15.293 | 47,7%–49,0% | ||
| 138 | ShenDestek | Destek | 48,3% | -0,3 | 4.065 | 47,1%–49,6% | ||
| 139 | TeemoOrman | Orman | 48,4% | -0,3 | 5.191 | 47,2%–49,5% | ||
| 140 | EliseDestek | Destek | 48,3% | -0,3 | 1.651 | 46,5%–50,3% | ||
| 141 | FizzÜst | Üst | 48,3% | -0,3 | 528 | 45,3%–51,4% | ||
| 142 | SwainDestek | Destek | 48,4% | -0,2 | 17.396 | 47,8%–49,0% | ||
| 143 | Xin ZhaoOrman | Orman | 48,4% | -0,2 | 16.748 | 47,8%–49,1% | ||
| 144 | AatroxÜst | Üst | 48,4% | -0,2 | 26.353 | 47,9%–48,9% | ||
| 145 | AnnieDestek | Destek | 48,4% | -0,2 | 1.155 | 46,2%–50,7% | ||
| 146 | EkkoOrman | Orman | 48,5% | -0,2 | 13.515 | 47,8%–49,2% | ||
| 147 | YorickÜst | Üst | 48,5% | -0,2 | 16.866 | 47,8%–49,1% | ||
| 148 | JhinAlt | Alt | 48,5% | -0,2 | 79.629 | 48,2%–48,8% | ||
| 149 | YunaraAlt | Alt | 48,5% | -0,1 | 33.441 | 48,0%–48,9% | ||
| 150 | ViktorÜst | Üst | 48,5% | -0,1 | 817 | 45,9%–51,1% | ||
| 151 | KatarinaAlt | Alt | 48,5% | -0,1 | 2.350 | 46,9%–50,1% | ||
| 152 | Jarvan IVOrman | Orman | 48,5% | -0,1 | 31.182 | 48,1%–49,0% | ||
| 153 | JhinÜst | Üst | 48,5% | -0,1 | 808 | 46,0%–51,1% | ||
| 154 | GalioÜst | Üst | 48,5% | -0,1 | 1.187 | 46,3%–50,7% | ||
| 155 | YasuoÜst | Üst | 48,5% | -0,1 | 19.181 | 48,0%–49,1% | ||
| 156 | QuinnÜst | Üst | 48,6% | -0,1 | 3.706 | 47,3%–49,9% | ||
| 157 | OlafÜst | Üst | 48,6% | -0,1 | 11.556 | 47,8%–49,3% | ||
| 158 | VolibearÜst | Üst | 48,6% | -0,1 | 19.169 | 48,0%–49,2% | ||
| 159 | Nunu ve WillumpOrman | Orman | 48,6% | -0,1 | 8.165 | 47,7%–49,5% | ||
| 160 | BardDestek | Destek | 48,6% | 0,0 | 11.445 | 47,8%–49,4% | ||
| 161 | QuinnOrman | Orman | 48,6% | 0,0 | 4.996 | 47,5%–49,7% | ||
| 162 | GragasOrman | Orman | 48,6% | 0,0 | 2.142 | 46,9%–50,3% | ||
| 163 | VolibearOrman | Orman | 48,6% | 0,0 | 6.628 | 47,6%–49,6% | ||
| 164 | NaafiriOrman | Orman | 48,6% | 0,0 | 14.307 | 47,9%–49,3% | ||
| 165 | HeimerdingerDestek | Destek | 48,6% | 0,0 | 1.203 | 46,4%–50,8% | ||
| 166 | TalonOrman | Orman | 48,6% | 0,0 | 17.990 | 48,0%–49,3% | ||
| 167 | ApheliosAlt | Alt | 48,7% | 0,0 | 25.929 | 48,1%–49,2% | ||
| 168 | FiddlesticksDestek | Destek | 48,7% | 0,0 | 1.788 | 46,8%–50,5% | ||
| 169 | KaynOrman | Orman | 48,7% | 0,0 | 42.099 | 48,3%–49,1% | ||
| 170 | JaxOrman | Orman | 48,7% | +0,1 | 7.893 | 47,8%–49,6% | ||
| 171 | BlitzcrankDestek | Destek | 48,7% | +0,1 | 33.464 | 48,3%–49,2% | ||
| 172 | Rek'SaiOrman | Orman | 48,7% | +0,1 | 3.765 | 47,4%–50,0% | ||
| 173 | Dr. MundoÜst | Üst | 48,7% | +0,1 | 14.798 | 48,1%–49,4% | ||
| 174 | DariusÜst | Üst | 48,8% | +0,1 | 38.237 | 48,3%–49,2% | ||
| 175 | MorganaDestek | Destek | 48,8% | +0,2 | 30.575 | 48,4%–49,3% | ||
| 176 | PoppyDestek | Destek | 48,8% | +0,2 | 7.020 | 47,9%–49,8% | ||
| 177 | LuluDestek | Destek | 48,8% | +0,2 | 37.906 | 48,4%–49,3% | ||
| 178 | PoppyÜst | Üst | 48,9% | +0,2 | 2.988 | 47,4%–50,3% | ||
| 179 | BrandOrman | Orman | 48,9% | +0,2 | 881 | 46,4%–51,4% | ||
| 180 | VeigarÜst | Üst | 48,9% | +0,2 | 885 | 46,4%–51,4% | ||
| 181 | GalioDestek | Destek | 48,9% | +0,2 | 4.428 | 47,7%–50,1% | ||
| 182 | ZaahenÜst | Üst | 48,9% | +0,3 | 10.260 | 48,1%–49,7% | ||
| 183 | TeemoDestek | Destek | 48,9% | +0,3 | 4.978 | 47,8%–50,1% | ||
| 184 | ViktorAlt | Alt | 49,0% | +0,3 | 3.460 | 47,6%–50,3% | ||
| 185 | NasusÜst | Üst | 49,0% | +0,3 | 20.391 | 48,4%–49,5% | ||
| 186 | KarmaÜst | Üst | 49,1% | +0,3 | 662 | 46,2%–51,8% | ||
| 187 | UrgotÜst | Üst | 49,0% | +0,3 | 9.711 | 48,2%–49,8% | ||
| 188 | KarthusAlt | Alt | 49,1% | +0,4 | 968 | 46,6%–51,4% | ||
| 189 | ThreshDestek | Destek | 49,0% | +0,4 | 51.537 | 48,7%–49,4% | ||
| 190 | GwenOrman | Orman | 49,1% | +0,4 | 2.644 | 47,5%–50,6% | ||
| 191 | MilioDestek | Destek | 49,0% | +0,4 | 18.975 | 48,4%–49,6% | ||
| 192 | Kog'MawÜst | Üst | 49,1% | +0,4 | 759 | 46,4%–51,7% | ||
| 193 | NilahAlt | Alt | 49,1% | +0,4 | 4.043 | 47,8%–50,3% | ||
| 194 | ZiggsAlt | Alt | 49,1% | +0,4 | 5.546 | 48,0%–50,1% | ||
| 195 | AhriDestek | Destek | 49,2% | +0,4 | 787 | 46,4%–51,7% | ||
| 196 | ZiggsDestek | Destek | 49,1% | +0,4 | 1.272 | 46,9%–51,2% | ||
| 197 | WukongÜst | Üst | 49,1% | +0,5 | 3.324 | 47,7%–50,5% | ||
| 198 | KledÜst | Üst | 49,1% | +0,5 | 5.926 | 48,1%–50,2% | ||
| 199 | Master YiOrman | Orman | 49,1% | +0,5 | 42.758 | 48,7%–49,5% | ||
| 200 | HeimerdingerÜst | Üst | 49,2% | +0,5 | 7.346 | 48,2%–50,1% | ||
| 201 | TrundleOrman | Orman | 49,2% | +0,5 | 5.660 | 48,1%–50,2% | ||
| 202 | RenektonÜst | Üst | 49,2% | +0,6 | 23.335 | 48,7%–49,8% | ||
| 203 | IreliaÜst | Üst | 49,3% | +0,6 | 18.523 | 48,6%–49,8% | ||
| 204 | TryndamereÜst | Üst | 49,3% | +0,7 | 15.778 | 48,6%–49,9% | ||
| 205 | MaokaiDestek | Destek | 49,3% | +0,7 | 8.101 | 48,4%–50,2% | ||
| 206 | FizzOrman | Orman | 49,4% | +0,7 | 2.449 | 47,7%–50,9% | ||
| 207 | ShenÜst | Üst | 49,3% | +0,7 | 12.306 | 48,6%–50,0% | ||
| 208 | KindredOrman | Orman | 49,4% | +0,7 | 11.870 | 48,6%–50,1% | ||
| 209 | KarthusOrman | Orman | 49,4% | +0,7 | 4.374 | 48,1%–50,6% | ||
| 210 | SejuaniÜst | Üst | 49,5% | +0,7 | 763 | 46,7%–52,0% | ||
| 211 | EliseOrman | Orman | 49,4% | +0,7 | 7.429 | 48,4%–50,3% | ||
| 212 | RakanDestek | Destek | 49,4% | +0,7 | 15.147 | 48,7%–50,0% | ||
| 213 | ZacÜst | Üst | 49,5% | +0,8 | 1.440 | 47,4%–51,4% | ||
| 214 | MalphiteOrman | Orman | 49,5% | +0,8 | 4.854 | 48,3%–50,6% | ||
| 215 | SorakaDestek | Destek | 49,4% | +0,8 | 15.707 | 48,8%–50,1% | ||
| 216 | LuxDestek | Destek | 49,5% | +0,8 | 55.188 | 49,1%–49,8% | ||
| 217 | IllaoiÜst | Üst | 49,5% | +0,8 | 16.115 | 48,8%–50,1% | ||
| 218 | WarwickOrman | Orman | 49,5% | +0,9 | 25.595 | 49,0%–50,0% | ||
| 219 | LeBlancDestek | Destek | 49,6% | +0,9 | 3.397 | 48,2%–50,9% | ||
| 220 | LeonaDestek | Destek | 49,6% | +1,0 | 38.216 | 49,2%–50,0% | ||
| 221 | Cho'GathÜst | Üst | 49,6% | +1,0 | 12.416 | 48,9%–50,3% | ||
| 222 | ZedÜst | Üst | 49,7% | +1,0 | 2.436 | 48,0%–51,2% | ||
| 223 | SeraphineAlt | Alt | 49,8% | +1,0 | 1.126 | 47,4%–51,9% | ||
| 224 | JannaDestek | Destek | 49,7% | +1,0 | 10.508 | 48,9%–50,5% | ||
| 225 | MalzaharAlt | Alt | 49,9% | +1,0 | 813 | 47,1%–52,3% | ||
| 226 | AatroxOrman | Orman | 49,8% | +1,0 | 3.017 | 48,2%–51,1% | ||
| 227 | CassiopeiaÜst | Üst | 49,9% | +1,0 | 994 | 47,3%–52,1% | ||
| 228 | BraumDestek | Destek | 49,7% | +1,1 | 16.913 | 49,1%–50,3% | ||
| 229 | TwitchAlt | Alt | 49,7% | +1,1 | 21.685 | 49,2%–50,3% | ||
| 230 | AniviaÜst | Üst | 49,9% | +1,1 | 1.552 | 47,8%–51,7% | ||
| 231 | AuroraÜst | Üst | 49,9% | +1,1 | 1.290 | 47,6%–51,9% | ||
| 232 | BrandDestek | Destek | 49,8% | +1,1 | 15.863 | 49,1%–50,4% | ||
| 233 | AmumuDestek | Destek | 49,9% | +1,2 | 3.087 | 48,4%–51,2% | ||
| 234 | XerathDestek | Destek | 49,8% | +1,2 | 17.205 | 49,2%–50,4% | ||
| 235 | YasuoAlt | Alt | 49,9% | +1,2 | 11.235 | 49,1%–50,6% | ||
| 236 | FiddlesticksOrman | Orman | 49,9% | +1,2 | 6.503 | 48,8%–50,9% | ||
| 237 | SettÜst | Üst | 49,9% | +1,2 | 37.046 | 49,4%–50,3% | ||
| 238 | FiddlesticksÜst | Üst | 50,1% | +1,2 | 940 | 47,4%–52,3% | ||
| 239 | NamiDestek | Destek | 49,9% | +1,2 | 23.768 | 49,3%–50,4% | ||
| 240 | WarwickÜst | Üst | 49,9% | +1,2 | 5.608 | 48,8%–50,9% | ||
| 241 | MordekaiserÜst | Üst | 50,0% | +1,3 | 28.037 | 49,5%–50,4% | ||
| 242 | GravesOrman | Orman | 50,0% | +1,3 | 33.014 | 49,5%–50,4% | ||
| 243 | GarenÜst | Üst | 50,0% | +1,4 | 31.232 | 49,5%–50,5% | ||
| 244 | SeraphineDestek | Destek | 50,0% | +1,4 | 39.072 | 49,6%–50,4% | ||
| 245 | KayleÜst | Üst | 50,1% | +1,4 | 8.564 | 49,2%–51,0% | ||
| 246 | ZyraDestek | Destek | 50,2% | +1,5 | 14.223 | 49,5%–50,8% | ||
| 247 | SennaDestek | Destek | 50,2% | +1,5 | 21.960 | 49,6%–50,7% | ||
| 248 | Renata GlascDestek | Destek | 50,2% | +1,5 | 6.962 | 49,2%–51,1% | ||
| 249 | RellDestek | Destek | 50,2% | +1,5 | 13.160 | 49,4%–50,9% | ||
| 250 | GangplankÜst | Üst | 50,2% | +1,5 | 17.497 | 49,5%–50,8% | ||
| 251 | HweiDestek | Destek | 50,3% | +1,5 | 2.687 | 48,6%–51,7% | ||
| 252 | SonaDestek | Destek | 50,2% | +1,5 | 8.563 | 49,3%–51,1% | ||
| 253 | DariusOrman | Orman | 50,3% | +1,6 | 5.724 | 49,1%–51,3% | ||
| 254 | TeemoÜst | Üst | 50,2% | +1,6 | 26.731 | 49,7%–50,7% | ||
| 255 | JinxAlt | Alt | 50,2% | +1,6 | 58.855 | 49,9%–50,6% | ||
| 256 | Kog'MawAlt | Alt | 50,3% | +1,6 | 8.751 | 49,4%–51,1% | ||
| 257 | AlistarDestek | Destek | 50,3% | +1,6 | 19.190 | 49,7%–50,8% | ||
| 258 | LissandraDestek | Destek | 50,7% | +1,7 | 757 | 47,6%–52,9% | ||
| 259 | EkkoÜst | Üst | 50,7% | +1,7 | 743 | 47,6%–53,0% | ||
| 260 | ZaahenOrman | Orman | 50,5% | +1,7 | 1.727 | 48,4%–52,2% | ||
| 261 | MorganaOrman | Orman | 50,6% | +1,7 | 1.301 | 48,2%–52,4% | ||
| 262 | SivirAlt | Alt | 50,4% | +1,7 | 16.608 | 49,7%–51,0% | ||
| 263 | TeemoAlt | Alt | 50,7% | +1,7 | 936 | 47,9%–52,8% | ||
| 264 | Vel'KozDestek | Destek | 50,4% | +1,8 | 14.108 | 49,7%–51,1% | ||
| 265 | SionÜst | Üst | 50,5% | +1,8 | 13.393 | 49,8%–51,2% | ||
| 266 | ZacOrman | Orman | 50,5% | +1,8 | 9.131 | 49,6%–51,3% | ||
| 267 | ZeriAlt | Alt | 50,5% | +1,8 | 13.900 | 49,8%–51,2% | ||
| 268 | NaafiriÜst | Üst | 50,8% | +1,9 | 1.284 | 48,4%–52,6% | ||
| 269 | MalphiteÜst | Üst | 50,5% | +1,9 | 28.837 | 50,0%–51,0% | ||
| 270 | XayahAlt | Alt | 50,6% | +1,9 | 29.080 | 50,1%–51,0% | ||
| 271 | ZileanDestek | Destek | 50,6% | +1,9 | 7.881 | 49,7%–51,5% | ||
| 272 | OrnnÜst | Üst | 50,6% | +1,9 | 12.513 | 49,8%–51,3% | ||
| 273 | TryndamereOrman | Orman | 50,7% | +1,9 | 3.300 | 49,2%–52,0% | ||
| 274 | SennaAlt | Alt | 50,8% | +2,0 | 1.666 | 48,7%–52,5% | ||
| 275 | Aurelion SolÜst | Üst | 51,3% | +2,0 | 565 | 47,7%–53,6% | ||
| 276 | TaliyahOrman | Orman | 50,7% | +2,0 | 4.662 | 49,5%–51,8% | ||
| 277 | RammusOrman | Orman | 50,7% | +2,0 | 9.912 | 49,8%–51,5% | ||
| 278 | TaliyahDestek | Destek | 51,4% | +2,0 | 521 | 47,6%–53,7% | ||
| 279 | AmumuOrman | Orman | 50,7% | +2,0 | 12.603 | 49,9%–51,4% | ||
| 280 | IvernOrman | Orman | 50,9% | +2,1 | 2.937 | 49,3%–52,2% | ||
| 281 | MaokaiOrman | Orman | 51,0% | +2,1 | 1.974 | 49,0%–52,5% | ||
| 282 | Vel'KozAlt | Alt | 51,1% | +2,2 | 1.511 | 48,8%–52,8% | ||
| 283 | BriarOrman | Orman | 50,8% | +2,2 | 23.546 | 50,3%–51,3% | ||
| 284 | Miss FortuneAlt | Alt | 50,8% | +2,2 | 63.182 | 50,5%–51,2% | ||
| 285 | Bel'VethOrman | Orman | 50,9% | +2,2 | 9.509 | 50,0%–51,7% | ||
| 286 | BrandÜst | Üst | 51,2% | +2,3 | 1.616 | 49,0%–52,8% | ||
| 287 | WukongOrman | Orman | 51,0% | +2,4 | 28.101 | 50,5%–51,5% | ||
| 288 | SmolderAlt | Alt | 51,1% | +2,4 | 18.604 | 50,4%–51,6% | ||
| 289 | AhriÜst | Üst | 51,7% | +2,4 | 752 | 48,4%–53,7% | ||
| 290 | LuxAlt | Alt | 51,4% | +2,5 | 2.015 | 49,4%–52,9% | ||
| 291 | SingedÜst | Üst | 51,3% | +2,6 | 6.658 | 50,2%–52,2% | ||
| 292 | ShyvanaOrman | Orman | 51,3% | +2,6 | 15.043 | 50,6%–51,9% | ||
| 293 | LissandraÜst | Üst | 51,7% | +2,6 | 1.135 | 49,0%–53,5% | ||
| 294 | SyndraDestek | Destek | 52,0% | +2,8 | 933 | 49,0%–53,8% | ||
| 295 | LilliaOrman | Orman | 51,4% | +2,8 | 18.418 | 50,8%–52,0% | ||
| 296 | VladimirAlt | Alt | 52,3% | +2,8 | 648 | 48,6%–54,3% | ||
| 297 | HweiAlt | Alt | 51,8% | +2,8 | 1.658 | 49,6%–53,4% | ||
| 298 | Cho'GathOrman | Orman | 51,6% | +2,9 | 22.427 | 51,0%–52,1% | ||
| 299 | BrandAlt | Alt | 52,1% | +3,0 | 1.319 | 49,5%–53,7% | ||
| 300 | SejuaniOrman | Orman | 51,8% | +3,1 | 9.974 | 50,9%–52,6% | ||
| 301 | MordekaiserOrman | Orman | 52,3% | +3,3 | 1.782 | 50,1%–53,8% | ||
| 302 | TaricDestek | Destek | 52,2% | +3,4 | 4.358 | 50,8%–53,3% | ||
| 303 | VeigarAlt | Alt | 52,4% | +3,6 | 3.761 | 50,9%–53,5% | ||
| 304 | Aurelion SolAlt | Alt | 52,8% | +3,6 | 1.330 | 50,1%–54,3% | ||
| 305 | ZyraOrman | Orman | 52,7% | +4,0 | 5.984 | 51,5%–53,6% | ||
| 306 | SionOrman | Orman | 53,0% | +4,0 | 2.034 | 50,9%–54,3% | ||
| 307 | SyndraAlt | Alt | 53,2% | +4,0 | 1.503 | 50,7%–54,7% | ||
| 308 | XerathAlt | Alt | 53,3% | +4,2 | 1.882 | 51,0%–54,6% | ||
| 309 | ZedAlt | Alt | 54,5% | +4,3 | 549 | 49,9%–55,9% | ||
| 310 | SwainAlt | Alt | 53,8% | +4,8 | 2.339 | 51,8%–55,0% |
Orta · 16.21–16.22 · Tüm kademeler · sabitlenmiş build seçimlerini yok sayarSoluk: 2.000 maçın altındafark = kazanma oranı eksi Sylas ortalaması 48,6%, puan cinsinden (küçük örneklemler ortalamaya doğru çekilir)%90 aralıkölçek −6 ile +6 arası · önce en zorlar · her sütun sıralanabilir
