Koridor farkı
—
500 koridor maçının altında
Müttefikler ve düşmanlar
Kademe








Tüm kademeler
Yama 16.16.21–16.22
171819202122
Müttefikler ve düşmanlar
| 1 | EzrealDestek | Destek | 41,8% | -7,3 | 596 | 41,3%–47,1% | ||
| 2 | Lee SinÜst | Üst | 42,8% | -6,3 | 526 | 42,1%–48,2% | ||
| 3 | K'SanteÜst | Üst | 45,1% | -6,2 | 7.988 | 44,4%–46,2% | ||
| 4 | QiyanaOrman | Orman | 45,4% | -6,0 | 16.044 | 44,8%–46,1% | ||
| 5 | AsheDestek | Destek | 45,2% | -6,0 | 4.450 | 44,2%–46,6% | ||
| 6 | Master YiOrta | Orta | 43,3% | -5,8 | 510 | 42,6%–48,7% | ||
| 7 | EzrealOrta | Orta | 45,2% | -5,7 | 2.175 | 44,0%–47,4% | ||
| 8 | Miss FortuneDestek | Destek | 45,6% | -5,4 | 2.087 | 44,4%–47,8% | ||
| 9 | AsheOrta | Orta | 44,5% | -5,4 | 672 | 43,3%–48,9% | ||
| 10 | GarenOrman | Orman | 44,4% | -5,3 | 606 | 43,3%–49,0% | ||
| 11 | LockeOrman | Orman | 46,0% | -5,1 | 2.497 | 44,8%–48,0% | ||
| 12 | TristanaÜst | Üst | 45,5% | -4,8 | 828 | 44,1%–49,2% | ||
| 13 | LucianOrta | Orta | 45,7% | -4,7 | 934 | 44,3%–49,2% | ||
| 14 | Miss FortuneOrta | Orta | 46,1% | -4,3 | 792 | 44,6%–49,8% | ||
| 15 | GangplankOrta | Orta | 46,5% | -4,3 | 1.328 | 45,1%–49,3% | ||
| 16 | RengarOrman | Orman | 47,1% | -4,3 | 11.901 | 46,4%–47,9% | ||
| 17 | SettOrman | Orman | 45,7% | -4,2 | 543 | 44,2%–50,2% | ||
| 18 | JayceOrta | Orta | 46,9% | -4,1 | 1.544 | 45,4%–49,4% | ||
| 19 | RumbleÜst | Üst | 47,2% | -4,0 | 4.338 | 46,2%–48,6% | ||
| 20 | QiyanaOrta | Orta | 47,4% | -4,0 | 7.312 | 46,5%–48,4% | ||
| 21 | Lee SinDestek | Destek | 46,6% | -4,0 | 920 | 45,0%–49,9% | ||
| 22 | Kai'SaOrta | Orta | 46,7% | -4,0 | 981 | 45,1%–49,9% | ||
| 23 | JayceOrman | Orman | 47,3% | -4,0 | 3.244 | 46,1%–48,9% | ||
| 24 | TristanaOrta | Orta | 47,1% | -3,9 | 2.119 | 45,8%–49,2% | ||
| 25 | MelDestek | Destek | 47,4% | -3,9 | 6.304 | 46,5%–48,6% | ||
| 26 | ZedOrman | Orman | 47,5% | -3,9 | 7.733 | 46,7%–48,5% | ||
| 27 | CaitlynOrta | Orta | 46,8% | -3,8 | 829 | 45,1%–50,3% | ||
| 28 | CaitlynÜst | Üst | 46,8% | -3,7 | 777 | 45,2%–50,4% | ||
| 29 | JayceÜst | Üst | 47,7% | -3,7 | 10.929 | 47,0%–48,6% | ||
| 30 | JhinOrta | Orta | 47,1% | -3,5 | 855 | 45,4%–50,5% | ||
| 31 | ShyvanaÜst | Üst | 46,8% | -3,5 | 592 | 45,1%–50,9% | ||
| 32 | KalistaÜst | Üst | 47,3% | -3,4 | 879 | 45,6%–50,6% | ||
| 33 | VeigarDestek | Destek | 47,8% | -3,4 | 2.380 | 46,5%–49,7% | ||
| 34 | NidaleeDestek | Destek | 47,4% | -3,3 | 924 | 45,7%–50,6% | ||
| 35 | Lee SinOrman | Orman | 48,1% | -3,3 | 29.745 | 47,7%–48,6% | ||
| 36 | ShacoÜst | Üst | 47,3% | -3,3 | 772 | 45,5%–50,8% | ||
| 37 | AzirOrta | Orta | 48,1% | -3,3 | 5.773 | 47,1%–49,2% | ||
| 38 | Jarvan IVDestek | Destek | 47,8% | -3,2 | 1.380 | 46,2%–50,3% | ||
| 39 | MelOrta | Orta | 48,2% | -3,2 | 13.097 | 47,5%–49,0% | ||
| 40 | DianaÜst | Üst | 47,2% | -3,2 | 570 | 45,3%–51,3% | ||
| 41 | LockeÜst | Üst | 47,7% | -3,0 | 795 | 45,8%–51,0% | ||
| 42 | AmbessaOrta | Orta | 47,3% | -3,0 | 514 | 45,4%–51,5% | ||
| 43 | MalphiteDestek | Destek | 48,3% | -3,0 | 4.022 | 47,2%–49,7% | ||
| 44 | CorkiÜst | Üst | 47,7% | -2,9 | 679 | 45,8%–51,3% | ||
| 45 | NasusOrman | Orman | 48,1% | -2,9 | 1.247 | 46,4%–50,7% | ||
| 46 | ZaahenOrman | Orman | 48,2% | -2,8 | 1.334 | 46,5%–50,7% | ||
| 47 | SettDestek | Destek | 48,1% | -2,8 | 1.118 | 46,4%–50,9% | ||
| 48 | AmbessaOrman | Orman | 48,3% | -2,8 | 1.721 | 46,8%–50,5% | ||
| 49 | ZedOrta | Orta | 48,7% | -2,7 | 27.669 | 48,3%–49,2% | ||
| 50 | RyzeOrta | Orta | 48,7% | -2,7 | 5.843 | 47,8%–49,9% | ||
| 51 | VarusÜst | Üst | 48,6% | -2,6 | 1.952 | 47,1%–50,6% | ||
| 52 | CamilleDestek | Destek | 48,7% | -2,6 | 2.215 | 47,2%–50,6% | ||
| 53 | Kha'ZixOrman | Orman | 48,9% | -2,5 | 17.975 | 48,3%–49,5% | ||
| 54 | VayneÜst | Üst | 48,8% | -2,5 | 4.848 | 47,8%–50,1% | ||
| 55 | RengarÜst | Üst | 48,1% | -2,5 | 584 | 46,0%–51,9% | ||
| 56 | GragasDestek | Destek | 48,2% | -2,4 | 626 | 46,2%–51,9% | ||
| 57 | AsheÜst | Üst | 48,4% | -2,4 | 793 | 46,4%–51,6% | ||
| 58 | CorkiOrta | Orta | 48,1% | -2,4 | 534 | 46,0%–52,1% | ||
| 59 | YorickOrta | Orta | 48,4% | -2,3 | 638 | 46,3%–52,0% | ||
| 60 | OriannaOrta | Orta | 49,2% | -2,2 | 11.815 | 48,5%–50,0% | ||
| 61 | AkshanOrta | Orta | 49,3% | -2,1 | 6.037 | 48,3%–50,4% | ||
| 62 | Cho'GathDestek | Destek | 49,0% | -2,1 | 1.171 | 47,2%–51,6% | ||
| 63 | PantheonOrta | Orta | 49,3% | -2,1 | 3.674 | 48,1%–50,7% | ||
| 64 | NautilusDestek | Destek | 49,4% | -2,1 | 26.564 | 48,9%–49,9% | ||
| 65 | BardDestek | Destek | 49,4% | -2,0 | 7.015 | 48,5%–50,4% | ||
| 66 | RivenÜst | Üst | 49,4% | -2,0 | 6.665 | 48,5%–50,5% | ||
| 67 | Kai'SaÜst | Üst | 48,8% | -2,0 | 588 | 46,6%–52,4% | ||
| 68 | Aurelion SolÜst | Üst | 48,9% | -1,9 | 601 | 46,7%–52,5% | ||
| 69 | MalzaharDestek | Destek | 49,0% | -1,9 | 627 | 46,7%–52,4% | ||
| 70 | AhriDestek | Destek | 49,0% | -1,9 | 653 | 46,8%–52,4% | ||
| 71 | NidaleeOrman | Orman | 49,5% | -1,9 | 4.720 | 48,4%–50,8% | ||
| 72 | KaynÜst | Üst | 49,4% | -1,9 | 1.576 | 47,7%–51,6% | ||
| 73 | TalonOrta | Orta | 49,5% | -1,8 | 3.871 | 48,4%–50,9% | ||
| 74 | FizzÜst | Üst | 49,0% | -1,8 | 557 | 46,7%–52,6% | ||
| 75 | ZacDestek | Destek | 49,2% | -1,8 | 697 | 47,0%–52,5% | ||
| 76 | AmbessaÜst | Üst | 49,7% | -1,7 | 9.345 | 48,9%–50,6% | ||
| 77 | IreliaOrta | Orta | 49,7% | -1,7 | 10.199 | 48,9%–50,6% | ||
| 78 | Master YiÜst | Üst | 49,6% | -1,7 | 2.292 | 48,1%–51,4% | ||
| 79 | HecarimOrman | Orman | 49,7% | -1,7 | 13.522 | 49,1%–50,5% | ||
| 80 | LockeOrta | Orta | 49,7% | -1,7 | 20.895 | 49,2%–50,3% | ||
| 81 | CassiopeiaÜst | Üst | 49,5% | -1,7 | 1.098 | 47,5%–52,0% | ||
| 82 | PantheonDestek | Destek | 49,8% | -1,7 | 13.797 | 49,1%–50,5% | ||
| 83 | VolibearOrta | Orta | 49,5% | -1,7 | 1.075 | 47,5%–52,1% | ||
| 84 | Xin ZhaoOrta | Orta | 49,2% | -1,7 | 583 | 46,9%–52,7% | ||
| 85 | CassiopeiaOrta | Orta | 49,8% | -1,6 | 4.221 | 48,7%–51,1% | ||
| 86 | SylasOrta | Orta | 49,9% | -1,6 | 20.044 | 49,3%–50,5% | ||
| 87 | PykeDestek | Destek | 49,9% | -1,6 | 21.623 | 49,3%–50,5% | ||
| 88 | PantheonÜst | Üst | 49,9% | -1,5 | 10.695 | 49,2%–50,7% | ||
| 89 | ZoeDestek | Destek | 49,8% | -1,5 | 1.823 | 48,1%–51,8% | ||
| 90 | KarmaÜst | Üst | 49,5% | -1,5 | 566 | 47,0%–53,0% | ||
| 91 | AatroxÜst | Üst | 50,0% | -1,5 | 16.203 | 49,4%–50,7% | ||
| 92 | PantheonOrman | Orman | 49,9% | -1,4 | 3.332 | 48,6%–51,4% | ||
| 93 | SmolderOrta | Orta | 49,9% | -1,4 | 1.764 | 48,2%–51,9% | ||
| 94 | YasuoÜst | Üst | 50,0% | -1,4 | 13.641 | 49,4%–50,8% | ||
| 95 | AkaliÜst | Üst | 50,0% | -1,4 | 10.270 | 49,3%–50,9% | ||
| 96 | Tahm KenchDestek | Destek | 50,1% | -1,4 | 12.167 | 49,4%–50,8% | ||
| 97 | GalioOrta | Orta | 50,1% | -1,4 | 12.462 | 49,4%–50,8% | ||
| 98 | ZoeOrta | Orta | 50,1% | -1,4 | 8.027 | 49,2%–51,0% | ||
| 99 | NeekoDestek | Destek | 50,1% | -1,3 | 7.425 | 49,2%–51,1% | ||
| 100 | QuinnOrman | Orman | 50,1% | -1,3 | 3.979 | 48,9%–51,4% | ||
| 101 | HweiDestek | Destek | 50,0% | -1,3 | 2.018 | 48,4%–51,9% | ||
| 102 | MaokaiÜst | Üst | 49,9% | -1,3 | 1.258 | 48,0%–52,3% | ||
| 103 | AkaliOrta | Orta | 50,1% | -1,3 | 29.282 | 49,7%–50,6% | ||
| 104 | Twisted FateÜst | Üst | 49,8% | -1,3 | 689 | 47,4%–52,9% | ||
| 105 | JhinÜst | Üst | 49,8% | -1,2 | 566 | 47,3%–53,2% | ||
| 106 | SkarnerOrman | Orman | 50,2% | -1,2 | 2.699 | 48,8%–51,8% | ||
| 107 | GnarÜst | Üst | 50,3% | -1,2 | 9.588 | 49,5%–51,1% | ||
| 108 | AlistarDestek | Destek | 50,3% | -1,2 | 11.041 | 49,5%–51,1% | ||
| 109 | QuinnÜst | Üst | 50,3% | -1,1 | 3.216 | 48,9%–51,8% | ||
| 110 | KarmaOrta | Orta | 50,0% | -1,1 | 584 | 47,4%–53,3% | ||
| 111 | SeraphineOrta | Orta | 50,0% | -1,1 | 570 | 47,4%–53,3% | ||
| 112 | Nunu ve WillumpOrta | Orta | 50,0% | -1,1 | 532 | 47,4%–53,4% | ||
| 113 | AniviaOrta | Orta | 50,4% | -1,1 | 6.000 | 49,4%–51,4% | ||
| 114 | UdyrÜst | Üst | 50,3% | -1,0 | 1.402 | 48,4%–52,5% | ||
| 115 | YuumiDestek | Destek | 50,4% | -1,0 | 44.373 | 50,0%–50,8% | ||
| 116 | TryndamereOrman | Orman | 50,4% | -1,0 | 2.823 | 48,9%–51,9% | ||
| 117 | ViOrman | Orman | 50,5% | -1,0 | 15.764 | 49,8%–51,1% | ||
| 118 | Twisted FateDestek | Destek | 50,1% | -1,0 | 517 | 47,4%–53,5% | ||
| 119 | KatarinaOrta | Orta | 50,5% | -1,0 | 22.509 | 49,9%–51,0% | ||
| 120 | NaafiriOrman | Orman | 50,5% | -1,0 | 8.306 | 49,6%–51,4% | ||
| 121 | KennenÜst | Üst | 50,5% | -1,0 | 5.554 | 49,4%–51,6% | ||
| 122 | ShenDestek | Destek | 50,5% | -0,9 | 3.450 | 49,2%–51,9% | ||
| 123 | GravesOrman | Orman | 50,5% | -0,9 | 19.285 | 49,9%–51,1% | ||
| 124 | ZaahenÜst | Üst | 50,6% | -0,9 | 8.369 | 49,7%–51,5% | ||
| 125 | GragasÜst | Üst | 50,6% | -0,9 | 6.051 | 49,6%–51,6% | ||
| 126 | ViegoOrman | Orman | 50,6% | -0,9 | 32.281 | 50,2%–51,1% | ||
| 127 | PoppyOrman | Orman | 50,5% | -0,8 | 1.153 | 48,4%–52,9% | ||
| 128 | CamilleÜst | Üst | 50,6% | -0,8 | 8.889 | 49,8%–51,5% | ||
| 129 | HeimerdingerDestek | Destek | 50,4% | -0,8 | 720 | 47,9%–53,4% | ||
| 130 | AatroxOrman | Orman | 50,6% | -0,8 | 2.171 | 49,0%–52,3% | ||
| 131 | KindredOrman | Orman | 50,6% | -0,8 | 8.039 | 49,8%–51,6% | ||
| 132 | ViktorOrta | Orta | 50,7% | -0,8 | 16.775 | 50,0%–51,3% | ||
| 133 | SylasOrman | Orman | 50,7% | -0,7 | 17.327 | 50,1%–51,4% | ||
| 134 | SennaDestek | Destek | 50,7% | -0,7 | 16.418 | 50,1%–51,4% | ||
| 135 | BrandOrman | Orman | 50,6% | -0,7 | 880 | 48,2%–53,2% | ||
| 136 | YoneÜst | Üst | 50,8% | -0,7 | 28.518 | 50,3%–51,3% | ||
| 137 | TrundleÜst | Üst | 50,8% | -0,7 | 9.029 | 49,9%–51,6% | ||
| 138 | Master YiOrman | Orman | 50,8% | -0,7 | 35.145 | 50,4%–51,3% | ||
| 139 | TalonOrman | Orman | 50,9% | -0,6 | 12.388 | 50,1%–51,6% | ||
| 140 | ShacoDestek | Destek | 50,9% | -0,6 | 6.090 | 49,9%–51,9% | ||
| 141 | SylasDestek | Destek | 50,9% | -0,6 | 2.862 | 49,4%–52,4% | ||
| 142 | GragasOrman | Orman | 50,9% | -0,6 | 2.198 | 49,2%–52,6% | ||
| 143 | DianaOrman | Orman | 50,9% | -0,5 | 13.487 | 50,2%–51,6% | ||
| 144 | SylasÜst | Üst | 50,9% | -0,5 | 2.638 | 49,4%–52,5% | ||
| 145 | NocturneOrman | Orman | 50,9% | -0,5 | 20.005 | 50,4%–51,5% | ||
| 146 | TaliyahOrta | Orta | 50,9% | -0,5 | 4.390 | 49,7%–52,2% | ||
| 147 | KarmaDestek | Destek | 51,0% | -0,5 | 13.689 | 50,3%–51,7% | ||
| 148 | DariusÜst | Üst | 51,0% | -0,5 | 32.367 | 50,6%–51,5% | ||
| 149 | OlafÜst | Üst | 51,0% | -0,4 | 8.191 | 50,1%–51,9% | ||
| 150 | KarthusOrta | Orta | 50,9% | -0,4 | 574 | 48,1%–54,0% | ||
| 151 | SmolderÜst | Üst | 51,0% | -0,4 | 1.126 | 48,8%–53,3% | ||
| 152 | SwainDestek | Destek | 51,1% | -0,4 | 15.678 | 50,4%–51,7% | ||
| 153 | FioraÜst | Üst | 51,1% | -0,4 | 12.196 | 50,3%–51,8% | ||
| 154 | Jarvan IVOrman | Orman | 51,1% | -0,4 | 22.817 | 50,5%–51,6% | ||
| 155 | RyzeÜst | Üst | 51,0% | -0,4 | 1.258 | 48,9%–53,2% | ||
| 156 | GangplankÜst | Üst | 51,1% | -0,4 | 12.757 | 50,4%–51,8% | ||
| 157 | BlitzcrankDestek | Destek | 51,1% | -0,3 | 20.869 | 50,6%–51,7% | ||
| 158 | JaxÜst | Üst | 51,1% | -0,3 | 20.252 | 50,5%–51,7% | ||
| 159 | AniviaDestek | Destek | 51,1% | -0,3 | 1.290 | 49,0%–53,3% | ||
| 160 | NaafiriOrta | Orta | 51,1% | -0,3 | 4.228 | 49,9%–52,4% | ||
| 161 | DariusOrman | Orman | 51,2% | -0,3 | 5.126 | 50,1%–52,3% | ||
| 162 | GwenÜst | Üst | 51,2% | -0,3 | 8.182 | 50,3%–52,1% | ||
| 163 | EvelynnOrman | Orman | 51,2% | -0,2 | 10.594 | 50,4%–52,0% | ||
| 164 | AnnieDestek | Destek | 51,2% | -0,2 | 977 | 48,8%–53,6% | ||
| 165 | IreliaÜst | Üst | 51,2% | -0,2 | 12.901 | 50,5%–52,0% | ||
| 166 | WukongÜst | Üst | 51,2% | -0,2 | 2.705 | 49,7%–52,8% | ||
| 167 | RenektonÜst | Üst | 51,3% | -0,2 | 17.670 | 50,6%–51,9% | ||
| 168 | XerathDestek | Destek | 51,3% | -0,2 | 9.185 | 50,4%–52,1% | ||
| 169 | TrundleOrman | Orman | 51,3% | -0,2 | 4.840 | 50,1%–52,4% | ||
| 170 | FiddlesticksDestek | Destek | 51,3% | -0,2 | 1.498 | 49,3%–53,3% | ||
| 171 | LuxDestek | Destek | 51,3% | -0,2 | 38.850 | 50,9%–51,7% | ||
| 172 | LissandraDestek | Destek | 51,3% | -0,1 | 548 | 48,3%–54,3% | ||
| 173 | Tahm KenchÜst | Üst | 51,3% | -0,1 | 9.654 | 50,5%–52,2% | ||
| 174 | Rek'SaiOrman | Orman | 51,3% | -0,1 | 2.463 | 49,7%–52,9% | ||
| 175 | SyndraOrta | Orta | 51,4% | -0,1 | 23.491 | 50,8%–51,9% | ||
| 176 | SeraphineDestek | Destek | 51,4% | -0,1 | 28.532 | 50,9%–51,9% | ||
| 177 | Cho'GathÜst | Üst | 51,4% | -0,1 | 13.237 | 50,7%–52,1% | ||
| 178 | YoneOrta | Orta | 51,4% | -0,1 | 34.032 | 50,9%–51,8% | ||
| 179 | TryndamereÜst | Üst | 51,4% | 0,0 | 13.796 | 50,7%–52,1% | ||
| 180 | VladimirÜst | Üst | 51,4% | 0,0 | 3.492 | 50,1%–52,8% | ||
| 181 | VolibearÜst | Üst | 51,4% | 0,0 | 18.299 | 50,8%–52,0% | ||
| 182 | ShacoOrman | Orman | 51,5% | 0,0 | 20.795 | 50,9%–52,0% | ||
| 183 | MaokaiDestek | Destek | 51,5% | 0,0 | 6.009 | 50,4%–52,5% | ||
| 184 | QuinnOrta | Orta | 51,5% | 0,0 | 851 | 48,9%–54,0% | ||
| 185 | Xin ZhaoÜst | Üst | 51,5% | 0,0 | 720 | 48,8%–54,2% | ||
| 186 | Nunu ve WillumpOrman | Orman | 51,5% | +0,1 | 8.103 | 50,6%–52,4% | ||
| 187 | KassadinOrta | Orta | 51,6% | +0,1 | 8.071 | 50,6%–52,5% | ||
| 188 | AnnieOrta | Orta | 51,6% | +0,1 | 6.541 | 50,6%–52,6% | ||
| 189 | RivenOrta | Orta | 51,6% | +0,1 | 1.234 | 49,4%–53,8% | ||
| 190 | MorganaÜst | Üst | 51,6% | +0,1 | 577 | 48,7%–54,5% | ||
| 191 | GalioDestek | Destek | 51,6% | +0,1 | 2.856 | 50,1%–53,1% | ||
| 192 | BrandDestek | Destek | 51,6% | +0,2 | 15.348 | 51,0%–52,3% | ||
| 193 | KaynOrman | Orman | 51,6% | +0,2 | 37.358 | 51,2%–52,1% | ||
| 194 | VarusOrta | Orta | 51,7% | +0,2 | 944 | 49,2%–54,1% | ||
| 195 | SwainÜst | Üst | 51,7% | +0,2 | 2.049 | 49,9%–53,4% | ||
| 196 | ThreshDestek | Destek | 51,7% | +0,2 | 33.354 | 51,3%–52,2% | ||
| 197 | GragasOrta | Orta | 51,8% | +0,3 | 1.571 | 49,8%–53,7% | ||
| 198 | KarthusOrman | Orman | 51,7% | +0,3 | 4.626 | 50,5%–52,9% | ||
| 199 | UdyrOrman | Orman | 51,7% | +0,3 | 6.245 | 50,7%–52,8% | ||
| 200 | AuroraOrta | Orta | 51,7% | +0,3 | 6.991 | 50,8%–52,7% | ||
| 201 | MalphiteOrta | Orta | 51,8% | +0,3 | 3.393 | 50,4%–53,1% | ||
| 202 | RellDestek | Destek | 51,8% | +0,3 | 7.903 | 50,8%–52,7% | ||
| 203 | LeBlancOrta | Orta | 51,8% | +0,3 | 16.178 | 51,1%–52,4% | ||
| 204 | Dr. MundoÜst | Üst | 51,8% | +0,3 | 13.620 | 51,1%–52,5% | ||
| 205 | ZiggsDestek | Destek | 51,9% | +0,4 | 834 | 49,3%–54,4% | ||
| 206 | PoppyDestek | Destek | 51,9% | +0,4 | 4.430 | 50,7%–53,1% | ||
| 207 | WarwickÜst | Üst | 52,0% | +0,5 | 4.536 | 50,7%–53,1% | ||
| 208 | NaafiriÜst | Üst | 52,0% | +0,5 | 1.078 | 49,7%–54,2% | ||
| 209 | MalphiteOrman | Orman | 52,0% | +0,5 | 4.916 | 50,8%–53,1% | ||
| 210 | SionDestek | Destek | 52,1% | +0,5 | 1.002 | 49,6%–54,4% | ||
| 211 | NeekoOrta | Orta | 52,1% | +0,5 | 1.475 | 50,0%–54,0% | ||
| 212 | MorganaDestek | Destek | 52,0% | +0,5 | 24.500 | 51,5%–52,5% | ||
| 213 | OlafOrman | Orman | 52,1% | +0,6 | 1.405 | 50,0%–54,1% | ||
| 214 | YasuoOrta | Orta | 52,1% | +0,6 | 41.957 | 51,7%–52,5% | ||
| 215 | DianaOrta | Orta | 52,1% | +0,6 | 15.066 | 51,4%–52,7% | ||
| 216 | ZacÜst | Üst | 52,2% | +0,6 | 1.050 | 49,8%–54,4% | ||
| 217 | SejuaniÜst | Üst | 52,4% | +0,7 | 615 | 49,3%–55,0% | ||
| 218 | MorganaOrta | Orta | 52,2% | +0,7 | 2.316 | 50,5%–53,8% | ||
| 219 | YorickÜst | Üst | 52,2% | +0,7 | 14.590 | 51,5%–52,8% | ||
| 220 | NasusÜst | Üst | 52,2% | +0,7 | 17.524 | 51,5%–52,8% | ||
| 221 | LissandraOrta | Orta | 52,2% | +0,7 | 15.105 | 51,5%–52,8% | ||
| 222 | PoppyÜst | Üst | 52,3% | +0,7 | 2.273 | 50,5%–53,9% | ||
| 223 | GalioÜst | Üst | 52,4% | +0,8 | 1.069 | 49,9%–54,5% | ||
| 224 | JaxOrman | Orman | 52,3% | +0,8 | 7.032 | 51,3%–53,2% | ||
| 225 | BrandOrta | Orta | 52,3% | +0,8 | 4.005 | 51,0%–53,6% | ||
| 226 | SwainOrta | Orta | 52,4% | +0,8 | 2.865 | 50,8%–53,8% | ||
| 227 | RakanDestek | Destek | 52,3% | +0,8 | 9.032 | 51,5%–53,2% | ||
| 228 | BriarÜst | Üst | 52,5% | +0,9 | 1.086 | 50,0%–54,6% | ||
| 229 | Xin ZhaoOrman | Orman | 52,3% | +0,9 | 10.494 | 51,5%–53,1% | ||
| 230 | KledÜst | Üst | 52,4% | +0,9 | 5.012 | 51,2%–53,5% | ||
| 231 | TryndamereOrta | Orta | 52,5% | +0,9 | 1.181 | 50,1%–54,6% | ||
| 232 | LuluDestek | Destek | 52,4% | +0,9 | 74.015 | 52,0%–52,7% | ||
| 233 | AuroraÜst | Üst | 52,5% | +0,9 | 1.473 | 50,3%–54,4% | ||
| 234 | TaliyahOrman | Orman | 52,4% | +0,9 | 3.158 | 51,0%–53,8% | ||
| 235 | SettÜst | Üst | 52,4% | +0,9 | 32.175 | 51,9%–52,8% | ||
| 236 | ZileanDestek | Destek | 52,5% | +1,0 | 7.335 | 51,5%–53,4% | ||
| 237 | FizzOrman | Orman | 52,6% | +1,0 | 1.903 | 50,7%–54,3% | ||
| 238 | FiddlesticksOrman | Orman | 52,5% | +1,0 | 7.174 | 51,6%–53,5% | ||
| 239 | EkkoÜst | Üst | 52,8% | +1,1 | 847 | 50,0%–55,1% | ||
| 240 | GarenOrta | Orta | 52,7% | +1,1 | 1.631 | 50,6%–54,5% | ||
| 241 | EliseDestek | Destek | 52,7% | +1,1 | 1.138 | 50,3%–54,8% | ||
| 242 | FiddlesticksÜst | Üst | 52,8% | +1,1 | 921 | 50,1%–55,0% | ||
| 243 | VolibearOrman | Orman | 52,6% | +1,1 | 7.180 | 51,6%–53,5% | ||
| 244 | IllaoiÜst | Üst | 52,6% | +1,1 | 14.251 | 51,9%–53,2% | ||
| 245 | NasusOrta | Orta | 52,7% | +1,1 | 2.088 | 50,9%–54,3% | ||
| 246 | Bel'VethOrman | Orman | 52,6% | +1,1 | 8.907 | 51,7%–53,4% | ||
| 247 | ZyraOrta | Orta | 52,9% | +1,1 | 819 | 50,0%–55,2% | ||
| 248 | MordekaiserÜst | Üst | 52,6% | +1,2 | 30.135 | 52,2%–53,1% | ||
| 249 | AhriOrta | Orta | 52,6% | +1,2 | 35.896 | 52,2%–53,1% | ||
| 250 | Twisted FateOrta | Orta | 52,6% | +1,2 | 10.380 | 51,8%–53,4% | ||
| 251 | GarenÜst | Üst | 52,7% | +1,2 | 28.698 | 52,2%–53,1% | ||
| 252 | SonaDestek | Destek | 52,7% | +1,2 | 8.092 | 51,8%–53,6% | ||
| 253 | MorganaOrman | Orman | 52,9% | +1,2 | 1.195 | 50,5%–54,9% | ||
| 254 | Cho'GathOrta | Orta | 52,9% | +1,3 | 1.954 | 51,0%–54,5% | ||
| 255 | BriarOrta | Orta | 53,0% | +1,3 | 839 | 50,2%–55,3% | ||
| 256 | ShenOrman | Orman | 52,9% | +1,3 | 1.586 | 50,8%–54,7% | ||
| 257 | ZedÜst | Üst | 52,9% | +1,3 | 1.677 | 50,8%–54,6% | ||
| 258 | Aurelion SolOrta | Orta | 52,8% | +1,3 | 6.727 | 51,8%–53,8% | ||
| 259 | LuxOrta | Orta | 52,8% | +1,3 | 18.390 | 52,2%–53,4% | ||
| 260 | GwenOrman | Orman | 52,9% | +1,3 | 2.824 | 51,3%–54,3% | ||
| 261 | ZyraDestek | Destek | 52,9% | +1,4 | 12.677 | 52,1%–53,6% | ||
| 262 | UrgotÜst | Üst | 52,9% | +1,4 | 9.625 | 52,0%–53,7% | ||
| 263 | HweiOrta | Orta | 52,9% | +1,4 | 9.526 | 52,0%–53,7% | ||
| 264 | JannaDestek | Destek | 52,9% | +1,4 | 10.385 | 52,1%–53,7% | ||
| 265 | Dr. MundoOrman | Orman | 53,0% | +1,4 | 2.275 | 51,2%–54,5% | ||
| 266 | TeemoDestek | Destek | 53,0% | +1,5 | 4.920 | 51,8%–54,1% | ||
| 267 | MalzaharÜst | Üst | 53,1% | +1,5 | 2.689 | 51,4%–54,5% | ||
| 268 | ShenÜst | Üst | 53,0% | +1,5 | 11.517 | 52,2%–53,7% | ||
| 269 | EkkoOrman | Orman | 53,0% | +1,5 | 15.142 | 52,3%–53,7% | ||
| 270 | RenektonOrta | Orta | 53,4% | +1,6 | 835 | 50,5%–55,6% | ||
| 271 | MalphiteÜst | Üst | 53,1% | +1,6 | 24.971 | 52,5%–53,6% | ||
| 272 | OrnnÜst | Üst | 53,1% | +1,6 | 11.449 | 52,3%–53,8% | ||
| 273 | SionÜst | Üst | 53,1% | +1,6 | 11.390 | 52,3%–53,8% | ||
| 274 | KayleÜst | Üst | 53,1% | +1,6 | 9.322 | 52,3%–53,9% | ||
| 275 | Vel'KozDestek | Destek | 53,2% | +1,7 | 11.593 | 52,4%–53,9% | ||
| 276 | MilioDestek | Destek | 53,2% | +1,7 | 20.012 | 52,6%–53,8% | ||
| 277 | BrandÜst | Üst | 53,4% | +1,7 | 1.419 | 51,1%–55,2% | ||
| 278 | SettOrta | Orta | 53,6% | +1,7 | 742 | 50,5%–55,9% | ||
| 279 | EliseOrman | Orman | 53,2% | +1,7 | 6.796 | 52,2%–54,2% | ||
| 280 | VladimirOrta | Orta | 53,2% | +1,7 | 13.283 | 52,5%–53,9% | ||
| 281 | SorakaDestek | Destek | 53,3% | +1,8 | 14.191 | 52,5%–53,9% | ||
| 282 | ZacOrman | Orman | 53,3% | +1,8 | 7.572 | 52,3%–54,2% | ||
| 283 | WarwickOrman | Orman | 53,3% | +1,8 | 24.723 | 52,7%–53,8% | ||
| 284 | TeemoOrman | Orman | 53,3% | +1,8 | 4.188 | 52,0%–54,5% | ||
| 285 | AmumuDestek | Destek | 53,4% | +1,8 | 2.325 | 51,6%–54,9% | ||
| 286 | VexOrta | Orta | 53,3% | +1,8 | 14.102 | 52,6%–54,0% | ||
| 287 | IvernOrman | Orman | 53,5% | +1,9 | 2.732 | 51,9%–54,9% | ||
| 288 | FizzOrta | Orta | 53,4% | +2,0 | 23.409 | 52,9%–54,0% | ||
| 289 | AhriÜst | Üst | 53,9% | +2,0 | 812 | 50,9%–56,0% | ||
| 290 | EkkoOrta | Orta | 53,5% | +2,0 | 18.639 | 52,9%–54,1% | ||
| 291 | MalzaharOrta | Orta | 53,5% | +2,0 | 26.177 | 53,0%–54,0% | ||
| 292 | VeigarOrta | Orta | 53,5% | +2,0 | 22.985 | 53,0%–54,0% | ||
| 293 | Renata GlascDestek | Destek | 53,6% | +2,1 | 5.472 | 52,4%–54,6% | ||
| 294 | ViktorÜst | Üst | 54,3% | +2,1 | 549 | 50,5%–56,5% | ||
| 295 | LeBlancDestek | Destek | 53,8% | +2,1 | 2.104 | 51,8%–55,3% | ||
| 296 | LeonaDestek | Destek | 53,6% | +2,1 | 27.707 | 53,1%–54,1% | ||
| 297 | NamiDestek | Destek | 53,6% | +2,1 | 23.761 | 53,1%–54,1% | ||
| 298 | WukongOrman | Orman | 53,6% | +2,1 | 21.067 | 53,0%–54,2% | ||
| 299 | XerathOrta | Orta | 53,7% | +2,2 | 13.051 | 52,9%–54,4% | ||
| 300 | MordekaiserOrta | Orta | 54,3% | +2,2 | 759 | 51,0%–56,3% | ||
| 301 | VeigarÜst | Üst | 54,2% | +2,3 | 926 | 51,3%–56,2% | ||
| 302 | SingedÜst | Üst | 53,8% | +2,3 | 6.586 | 52,7%–54,7% | ||
| 303 | MordekaiserOrman | Orman | 54,1% | +2,4 | 1.955 | 52,1%–55,6% | ||
| 304 | BriarOrman | Orman | 53,9% | +2,4 | 20.177 | 53,3%–54,5% | ||
| 305 | TeemoÜst | Üst | 53,9% | +2,4 | 25.792 | 53,4%–54,4% | ||
| 306 | LilliaOrman | Orman | 54,0% | +2,5 | 16.851 | 53,3%–54,6% | ||
| 307 | AniviaÜst | Üst | 54,4% | +2,5 | 1.330 | 51,9%–56,1% | ||
| 308 | KayleOrta | Orta | 54,4% | +2,5 | 1.335 | 51,9%–56,1% | ||
| 309 | LissandraÜst | Üst | 54,4% | +2,6 | 1.310 | 51,9%–56,1% | ||
| 310 | SionOrta | Orta | 54,4% | +2,6 | 1.632 | 52,1%–56,0% | ||
| 311 | Vel'KozOrta | Orta | 54,2% | +2,6 | 4.169 | 52,8%–55,3% | ||
| 312 | SejuaniOrman | Orman | 54,1% | +2,6 | 8.799 | 53,2%–54,9% | ||
| 313 | TeemoOrta | Orta | 54,5% | +2,7 | 1.518 | 52,2%–56,1% | ||
| 314 | Kog'MawOrta | Orta | 54,5% | +2,7 | 1.587 | 52,2%–56,1% | ||
| 315 | ShyvanaOrman | Orman | 54,2% | +2,7 | 18.573 | 53,6%–54,8% | ||
| 316 | MaokaiOrman | Orman | 54,6% | +2,8 | 1.513 | 52,2%–56,2% | ||
| 317 | Cho'GathOrman | Orman | 54,3% | +2,8 | 21.943 | 53,7%–54,8% | ||
| 318 | GwenOrta | Orta | 54,6% | +2,8 | 1.587 | 52,3%–56,2% | ||
| 319 | ZiggsOrta | Orta | 54,5% | +2,8 | 3.116 | 52,9%–55,7% | ||
| 320 | ZyraOrman | Orman | 54,6% | +3,0 | 4.234 | 53,2%–55,7% | ||
| 321 | HeimerdingerÜst | Üst | 54,6% | +3,0 | 7.924 | 53,6%–55,4% | ||
| 322 | AmumuOrman | Orman | 54,6% | +3,0 | 14.303 | 53,8%–55,2% | ||
| 323 | HeimerdingerOrta | Orta | 54,9% | +3,1 | 2.189 | 52,9%–56,3% | ||
| 324 | BraumDestek | Destek | 54,9% | +3,4 | 14.023 | 54,1%–55,5% | ||
| 325 | TaricDestek | Destek | 55,3% | +3,7 | 4.624 | 53,9%–56,3% | ||
| 326 | ZileanOrta | Orta | 56,6% | +3,9 | 604 | 52,5%–58,2% | ||
| 327 | RammusOrman | Orman | 55,6% | +4,1 | 9.171 | 54,7%–56,4% | ||
| 328 | SionOrman | Orman | 56,7% | +4,8 | 2.030 | 54,5%–58,0% | ||
| 329 | KennenOrta | Orta | 57,2% | +5,0 | 1.433 | 54,4%–58,5% | ||
| 330 | SingedOrta | Orta | 58,6% | +5,1 | 503 | 53,5%–59,7% |
Alt · 16.21–16.22 · Tüm kademeler · sabitlenmiş build seçimlerini yok sayarSoluk: 2.000 maçın altındafark = kazanma oranı eksi Twitch ortalaması 51,5%, puan cinsinden (küçük örneklemler ortalamaya doğru çekilir)%90 aralıkölçek −6 ile +6 arası · önce en zorlar · her sütun sıralanabilir
