Koridor farkı
—
500 koridor maçının altında
Müttefikler ve düşmanlar
Kademe








Tüm kademeler
Yama 16.16.21–16.22
171819202122
Müttefikler ve düşmanlar
| 1 | EzrealOrta | Orta | 42,9% | -5,9 | 611 | 41,9%–47,7% | ||
| 2 | Master YiÜst | Üst | 44,4% | -4,9 | 716 | 43,1%–48,5% | ||
| 3 | Miss FortuneDestek | Destek | 44,5% | -4,7 | 658 | 43,2%–48,8% | ||
| 4 | TristanaOrta | Orta | 44,7% | -4,7 | 758 | 43,3%–48,6% | ||
| 5 | ZoeDestek | Destek | 44,9% | -4,6 | 777 | 43,5%–48,7% | ||
| 6 | MelDestek | Destek | 45,9% | -4,3 | 1.726 | 44,6%–48,3% | ||
| 7 | AsheDestek | Destek | 45,9% | -4,2 | 1.463 | 44,4%–48,5% | ||
| 8 | EzrealAlt | Alt | 46,9% | -3,7 | 12.479 | 46,2%–47,7% | ||
| 9 | K'SanteÜst | Üst | 46,8% | -3,6 | 2.667 | 45,5%–48,6% | ||
| 10 | VarusÜst | Üst | 46,4% | -3,3 | 664 | 44,6%–50,2% | ||
| 11 | GnarÜst | Üst | 47,3% | -3,2 | 3.122 | 46,1%–48,9% | ||
| 12 | CamilleDestek | Destek | 46,6% | -3,2 | 697 | 44,8%–50,3% | ||
| 13 | SmolderOrta | Orta | 46,4% | -3,2 | 535 | 44,5%–50,6% | ||
| 14 | VeigarDestek | Destek | 47,1% | -3,0 | 886 | 45,2%–50,2% | ||
| 15 | QiyanaOrta | Orta | 47,6% | -2,9 | 2.249 | 46,2%–49,5% | ||
| 16 | RyzeOrta | Orta | 47,6% | -2,8 | 1.893 | 46,1%–49,7% | ||
| 17 | YasuoÜst | Üst | 47,8% | -2,8 | 3.908 | 46,7%–49,2% | ||
| 18 | MalzaharÜst | Üst | 47,3% | -2,7 | 828 | 45,4%–50,6% | ||
| 19 | OriannaOrta | Orta | 47,9% | -2,7 | 3.561 | 46,7%–49,3% | ||
| 20 | AzirOrta | Orta | 47,8% | -2,7 | 2.028 | 46,3%–49,8% | ||
| 21 | AkshanOrta | Orta | 47,8% | -2,6 | 2.209 | 46,4%–49,8% | ||
| 22 | CassiopeiaOrta | Orta | 47,7% | -2,6 | 1.323 | 46,0%–50,2% | ||
| 23 | TaliyahOrta | Orta | 47,9% | -2,5 | 1.630 | 46,3%–50,1% | ||
| 24 | ShenDestek | Destek | 47,8% | -2,4 | 1.034 | 45,9%–50,6% | ||
| 25 | YuumiDestek | Destek | 48,2% | -2,4 | 4.949 | 47,1%–49,4% | ||
| 26 | JayceÜst | Üst | 48,1% | -2,4 | 3.384 | 46,9%–49,6% | ||
| 27 | GragasÜst | Üst | 48,0% | -2,4 | 1.938 | 46,5%–50,1% | ||
| 28 | SylasOrta | Orta | 48,3% | -2,3 | 5.905 | 47,4%–49,5% | ||
| 29 | MalphiteDestek | Destek | 48,0% | -2,2 | 1.043 | 46,1%–50,8% | ||
| 30 | Renata GlascDestek | Destek | 48,3% | -2,2 | 2.032 | 46,8%–50,3% | ||
| 31 | LockeOrta | Orta | 48,6% | -2,1 | 6.426 | 47,6%–49,6% | ||
| 32 | NeekoDestek | Destek | 48,5% | -2,1 | 2.363 | 47,0%–50,3% | ||
| 33 | NautilusDestek | Destek | 48,6% | -2,1 | 10.830 | 47,9%–49,4% | ||
| 34 | QuinnÜst | Üst | 48,3% | -2,0 | 1.085 | 46,4%–51,0% | ||
| 35 | PantheonDestek | Destek | 48,6% | -2,0 | 4.224 | 47,4%–49,9% | ||
| 36 | KassadinOrta | Orta | 48,6% | -2,0 | 2.469 | 47,1%–50,3% | ||
| 37 | PoppyDestek | Destek | 48,5% | -1,9 | 1.560 | 46,8%–50,7% | ||
| 38 | SylasDestek | Destek | 48,8% | -1,5 | 911 | 46,7%–51,6% | ||
| 39 | LuluDestek | Destek | 49,2% | -1,5 | 9.469 | 48,4%–50,0% | ||
| 40 | AmbessaÜst | Üst | 49,2% | -1,4 | 3.149 | 47,8%–50,7% | ||
| 41 | CaitlynAlt | Alt | 49,3% | -1,4 | 19.427 | 48,7%–49,9% | ||
| 42 | RivenÜst | Üst | 49,2% | -1,4 | 2.239 | 47,7%–51,0% | ||
| 43 | YasuoOrta | Orta | 49,4% | -1,3 | 11.546 | 48,6%–50,1% | ||
| 44 | KalistaAlt | Alt | 49,5% | -1,2 | 3.687 | 48,2%–50,9% | ||
| 45 | ZiggsOrta | Orta | 49,3% | -1,1 | 931 | 47,1%–52,0% | ||
| 46 | GalioDestek | Destek | 49,3% | -1,1 | 973 | 47,2%–52,0% | ||
| 47 | Kai'SaAlt | Alt | 49,6% | -1,1 | 19.330 | 49,0%–50,2% | ||
| 48 | AniviaOrta | Orta | 49,5% | -1,1 | 1.892 | 47,8%–51,4% | ||
| 49 | KennenÜst | Üst | 49,5% | -1,1 | 1.797 | 47,8%–51,5% | ||
| 50 | YunaraAlt | Alt | 49,6% | -1,0 | 9.014 | 48,8%–50,5% | ||
| 51 | ShacoDestek | Destek | 49,5% | -1,0 | 1.468 | 47,7%–51,7% | ||
| 52 | RumbleÜst | Üst | 49,6% | -1,0 | 1.343 | 47,6%–51,8% | ||
| 53 | PantheonOrta | Orta | 49,6% | -0,9 | 1.109 | 47,5%–52,0% | ||
| 54 | SamiraAlt | Alt | 49,7% | -0,9 | 4.928 | 48,6%–50,9% | ||
| 55 | BardDestek | Destek | 49,7% | -0,9 | 2.809 | 48,3%–51,3% | ||
| 56 | FioraÜst | Üst | 49,8% | -0,9 | 3.905 | 48,5%–51,1% | ||
| 57 | NaafiriOrta | Orta | 49,7% | -0,9 | 1.432 | 47,8%–51,9% | ||
| 58 | AkaliÜst | Üst | 49,8% | -0,9 | 3.426 | 48,5%–51,2% | ||
| 59 | MelOrta | Orta | 49,8% | -0,8 | 3.633 | 48,5%–51,2% | ||
| 60 | KarmaDestek | Destek | 49,9% | -0,8 | 5.889 | 48,8%–50,9% | ||
| 61 | MalphiteOrta | Orta | 49,8% | -0,7 | 952 | 47,5%–52,4% | ||
| 62 | ShenÜst | Üst | 49,9% | -0,7 | 3.518 | 48,6%–51,3% | ||
| 63 | JaxÜst | Üst | 50,0% | -0,7 | 6.286 | 49,0%–51,0% | ||
| 64 | MorganaOrta | Orta | 49,8% | -0,7 | 727 | 47,3%–52,7% | ||
| 65 | ApheliosAlt | Alt | 50,0% | -0,7 | 5.738 | 48,9%–51,1% | ||
| 66 | PantheonÜst | Üst | 50,0% | -0,7 | 3.423 | 48,7%–51,4% | ||
| 67 | AkaliOrta | Orta | 50,0% | -0,7 | 9.537 | 49,2%–50,9% | ||
| 68 | JayceOrta | Orta | 49,8% | -0,6 | 552 | 47,1%–53,0% | ||
| 69 | CamilleÜst | Üst | 50,0% | -0,6 | 3.197 | 48,6%–51,5% | ||
| 70 | AatroxÜst | Üst | 50,0% | -0,6 | 4.970 | 48,9%–51,2% | ||
| 71 | KledÜst | Üst | 50,0% | -0,6 | 1.696 | 48,2%–52,0% | ||
| 72 | RellDestek | Destek | 50,0% | -0,6 | 3.225 | 48,7%–51,5% | ||
| 73 | TristanaAlt | Alt | 50,1% | -0,6 | 9.453 | 49,3%–50,9% | ||
| 74 | YoneÜst | Üst | 50,1% | -0,6 | 8.788 | 49,2%–51,0% | ||
| 75 | NasusÜst | Üst | 50,1% | -0,5 | 5.174 | 49,0%–51,3% | ||
| 76 | ZedOrta | Orta | 50,2% | -0,5 | 8.550 | 49,4%–51,1% | ||
| 77 | VayneAlt | Alt | 50,3% | -0,4 | 5.348 | 49,2%–51,4% | ||
| 78 | VolibearÜst | Üst | 50,3% | -0,4 | 5.586 | 49,2%–51,4% | ||
| 79 | Tahm KenchÜst | Üst | 50,3% | -0,4 | 2.772 | 48,8%–51,8% | ||
| 80 | KatarinaOrta | Orta | 50,3% | -0,4 | 6.392 | 49,3%–51,3% | ||
| 81 | WukongÜst | Üst | 50,2% | -0,4 | 842 | 47,8%–52,9% | ||
| 82 | IreliaÜst | Üst | 50,3% | -0,4 | 4.186 | 49,1%–51,6% | ||
| 83 | ZaahenÜst | Üst | 50,3% | -0,4 | 2.699 | 48,8%–51,9% | ||
| 84 | TrundleÜst | Üst | 50,3% | -0,3 | 2.789 | 48,9%–51,9% | ||
| 85 | TalonOrta | Orta | 50,3% | -0,3 | 1.375 | 48,3%–52,4% | ||
| 86 | GalioOrta | Orta | 50,4% | -0,3 | 3.760 | 49,1%–51,7% | ||
| 87 | SwainDestek | Destek | 50,4% | -0,3 | 4.835 | 49,3%–51,6% | ||
| 88 | JhinAlt | Alt | 50,4% | -0,3 | 18.863 | 49,8%–51,0% | ||
| 89 | VayneÜst | Üst | 50,4% | -0,3 | 1.540 | 48,5%–52,4% | ||
| 90 | DianaOrta | Orta | 50,4% | -0,3 | 4.786 | 49,3%–51,6% | ||
| 91 | AmumuDestek | Destek | 50,4% | -0,2 | 839 | 47,9%–53,0% | ||
| 92 | MaokaiDestek | Destek | 50,5% | -0,2 | 2.124 | 48,8%–52,2% | ||
| 93 | IreliaOrta | Orta | 50,5% | -0,2 | 3.124 | 49,1%–51,9% | ||
| 94 | TryndamereÜst | Üst | 50,5% | -0,2 | 4.120 | 49,2%–51,7% | ||
| 95 | FiddlesticksDestek | Destek | 50,5% | -0,2 | 537 | 47,5%–53,6% | ||
| 96 | VladimirÜst | Üst | 50,5% | -0,2 | 1.008 | 48,2%–52,9% | ||
| 97 | LucianAlt | Alt | 50,5% | -0,2 | 7.349 | 49,6%–51,5% | ||
| 98 | Aurelion SolAlt | Alt | 50,5% | -0,1 | 572 | 47,6%–53,5% | ||
| 99 | LeBlancDestek | Destek | 50,6% | -0,1 | 635 | 47,7%–53,4% | ||
| 100 | OlafÜst | Üst | 50,6% | -0,1 | 2.764 | 49,1%–52,1% | ||
| 101 | VladimirOrta | Orta | 50,6% | -0,1 | 4.070 | 49,3%–51,9% | ||
| 102 | ViktorOrta | Orta | 50,6% | -0,1 | 5.503 | 49,5%–51,7% | ||
| 103 | ZyraDestek | Destek | 50,7% | 0,0 | 4.491 | 49,5%–51,9% | ||
| 104 | Cho'GathÜst | Üst | 50,7% | 0,0 | 3.855 | 49,4%–52,0% | ||
| 105 | AsheAlt | Alt | 50,8% | +0,1 | 9.069 | 49,9%–51,6% | ||
| 106 | CorkiAlt | Alt | 50,8% | +0,1 | 1.530 | 48,8%–52,8% | ||
| 107 | Tahm KenchDestek | Destek | 50,8% | +0,1 | 3.584 | 49,4%–52,1% | ||
| 108 | LissandraOrta | Orta | 50,8% | +0,1 | 4.364 | 49,6%–52,0% | ||
| 109 | GwenÜst | Üst | 50,8% | +0,1 | 2.624 | 49,3%–52,4% | ||
| 110 | UrgotÜst | Üst | 50,9% | +0,2 | 3.004 | 49,4%–52,3% | ||
| 111 | TeemoÜst | Üst | 50,9% | +0,2 | 8.201 | 50,0%–51,8% | ||
| 112 | ZedÜst | Üst | 51,0% | +0,2 | 545 | 47,9%–53,9% | ||
| 113 | Twisted FateOrta | Orta | 50,9% | +0,2 | 3.290 | 49,5%–52,3% | ||
| 114 | NasusOrta | Orta | 51,0% | +0,2 | 539 | 47,9%–54,0% | ||
| 115 | PykeDestek | Destek | 50,9% | +0,2 | 6.197 | 49,9%–52,0% | ||
| 116 | YoneOrta | Orta | 51,0% | +0,3 | 10.489 | 50,2%–51,8% | ||
| 117 | ZoeOrta | Orta | 51,0% | +0,3 | 2.528 | 49,4%–52,5% | ||
| 118 | NilahAlt | Alt | 51,1% | +0,3 | 1.281 | 48,9%–53,1% | ||
| 119 | HeimerdingerÜst | Üst | 51,1% | +0,3 | 2.391 | 49,4%–52,7% | ||
| 120 | MorganaDestek | Destek | 51,1% | +0,4 | 8.622 | 50,2%–51,9% | ||
| 121 | ThreshDestek | Destek | 51,1% | +0,4 | 11.906 | 50,3%–51,8% | ||
| 122 | DariusÜst | Üst | 51,1% | +0,4 | 9.891 | 50,3%–51,9% | ||
| 123 | LeBlancOrta | Orta | 51,1% | +0,4 | 5.302 | 50,0%–52,2% | ||
| 124 | ZeriAlt | Alt | 51,1% | +0,4 | 3.557 | 49,7%–52,4% | ||
| 125 | AuroraOrta | Orta | 51,2% | +0,5 | 2.424 | 49,6%–52,8% | ||
| 126 | VarusAlt | Alt | 51,2% | +0,5 | 4.355 | 49,9%–52,4% | ||
| 127 | LuxDestek | Destek | 51,2% | +0,5 | 13.426 | 50,5%–51,9% | ||
| 128 | SivirAlt | Alt | 51,2% | +0,5 | 4.679 | 50,0%–52,4% | ||
| 129 | JinxAlt | Alt | 51,2% | +0,5 | 15.047 | 50,6%–51,9% | ||
| 130 | Vel'KozOrta | Orta | 51,4% | +0,6 | 1.330 | 49,2%–53,4% | ||
| 131 | MelAlt | Alt | 51,4% | +0,6 | 1.070 | 49,0%–53,6% | ||
| 132 | SylasÜst | Üst | 51,4% | +0,6 | 863 | 48,8%–53,8% | ||
| 133 | SeraphineDestek | Destek | 51,4% | +0,7 | 11.461 | 50,6%–52,2% | ||
| 134 | KayleÜst | Üst | 51,5% | +0,7 | 2.954 | 49,9%–52,9% | ||
| 135 | GarenÜst | Üst | 51,4% | +0,7 | 8.744 | 50,5%–52,3% | ||
| 136 | MalzaharOrta | Orta | 51,5% | +0,8 | 7.931 | 50,5%–52,4% | ||
| 137 | Dr. MundoÜst | Üst | 51,5% | +0,8 | 4.228 | 50,3%–52,7% | ||
| 138 | XerathDestek | Destek | 51,6% | +0,8 | 3.326 | 50,1%–52,9% | ||
| 139 | SeraphineAlt | Alt | 51,9% | +0,8 | 509 | 48,5%–54,6% | ||
| 140 | Kog'MawOrta | Orta | 51,9% | +0,8 | 509 | 48,5%–54,6% | ||
| 141 | DravenAlt | Alt | 51,6% | +0,9 | 4.125 | 50,3%–52,8% | ||
| 142 | BlitzcrankDestek | Destek | 51,6% | +0,9 | 7.602 | 50,7%–52,5% | ||
| 143 | LeonaDestek | Destek | 51,7% | +0,9 | 9.802 | 50,8%–52,5% | ||
| 144 | Miss FortuneAlt | Alt | 51,7% | +1,0 | 16.995 | 51,0%–52,3% | ||
| 145 | SyndraOrta | Orta | 51,7% | +1,0 | 7.652 | 50,8%–52,6% | ||
| 146 | SwainÜst | Üst | 52,0% | +1,0 | 677 | 48,9%–54,5% | ||
| 147 | Cho'GathOrta | Orta | 52,1% | +1,0 | 559 | 48,7%–54,7% | ||
| 148 | Kog'MawAlt | Alt | 51,8% | +1,0 | 2.565 | 50,2%–53,3% | ||
| 149 | EkkoOrta | Orta | 51,8% | +1,1 | 5.834 | 50,7%–52,8% | ||
| 150 | TeemoDestek | Destek | 51,9% | +1,1 | 1.184 | 49,6%–54,0% | ||
| 151 | RakanDestek | Destek | 51,8% | +1,1 | 3.717 | 50,5%–53,1% | ||
| 152 | BraumDestek | Destek | 51,8% | +1,1 | 4.380 | 50,6%–53,0% | ||
| 153 | SettÜst | Üst | 51,9% | +1,1 | 9.471 | 51,0%–52,7% | ||
| 154 | BrandOrta | Orta | 52,0% | +1,1 | 1.242 | 49,7%–54,0% | ||
| 155 | AhriOrta | Orta | 51,9% | +1,2 | 11.761 | 51,1%–52,6% | ||
| 156 | GarenOrta | Orta | 52,4% | +1,2 | 510 | 48,8%–55,0% | ||
| 157 | TwitchAlt | Alt | 51,9% | +1,2 | 6.805 | 50,9%–52,9% | ||
| 158 | SingedÜst | Üst | 52,0% | +1,2 | 2.158 | 50,2%–53,6% | ||
| 159 | VexOrta | Orta | 52,0% | +1,3 | 4.260 | 50,7%–53,2% | ||
| 160 | SwainOrta | Orta | 52,3% | +1,3 | 880 | 49,5%–54,5% | ||
| 161 | AlistarDestek | Destek | 52,1% | +1,3 | 4.632 | 50,8%–53,2% | ||
| 162 | GangplankÜst | Üst | 52,1% | +1,3 | 4.439 | 50,8%–53,2% | ||
| 163 | KatarinaAlt | Alt | 52,4% | +1,3 | 660 | 49,2%–54,8% | ||
| 164 | AnnieOrta | Orta | 52,2% | +1,4 | 2.087 | 50,3%–53,8% | ||
| 165 | BrandDestek | Destek | 52,1% | +1,4 | 4.217 | 50,8%–53,3% | ||
| 166 | LuxAlt | Alt | 52,4% | +1,4 | 837 | 49,6%–54,7% | ||
| 167 | Aurelion SolOrta | Orta | 52,3% | +1,4 | 2.099 | 50,4%–53,8% | ||
| 168 | SennaDestek | Destek | 52,2% | +1,5 | 6.669 | 51,2%–53,2% | ||
| 169 | MalphiteÜst | Üst | 52,3% | +1,5 | 7.240 | 51,3%–53,2% | ||
| 170 | SmolderAlt | Alt | 52,3% | +1,5 | 5.449 | 51,1%–53,3% | ||
| 171 | YorickÜst | Üst | 52,3% | +1,6 | 4.870 | 51,1%–53,4% | ||
| 172 | ZiggsAlt | Alt | 52,5% | +1,6 | 1.818 | 50,5%–54,1% | ||
| 173 | MilioDestek | Destek | 52,4% | +1,6 | 5.683 | 51,2%–53,4% | ||
| 174 | NamiDestek | Destek | 52,4% | +1,6 | 8.511 | 51,4%–53,2% | ||
| 175 | JannaDestek | Destek | 52,4% | +1,6 | 3.607 | 51,0%–53,7% | ||
| 176 | Vel'KozDestek | Destek | 52,4% | +1,7 | 4.235 | 51,1%–53,6% | ||
| 177 | VeigarOrta | Orta | 52,4% | +1,7 | 6.642 | 51,4%–53,4% | ||
| 178 | SionOrta | Orta | 53,1% | +1,7 | 505 | 49,3%–55,5% | ||
| 179 | RenektonÜst | Üst | 52,5% | +1,8 | 5.701 | 51,4%–53,5% | ||
| 180 | SonaDestek | Destek | 52,6% | +1,8 | 3.163 | 51,0%–53,9% | ||
| 181 | YasuoAlt | Alt | 52,7% | +1,8 | 2.612 | 51,0%–54,1% | ||
| 182 | ZileanDestek | Destek | 52,7% | +1,9 | 2.651 | 51,1%–54,1% | ||
| 183 | WarwickÜst | Üst | 52,8% | +1,9 | 1.474 | 50,6%–54,6% | ||
| 184 | OrnnÜst | Üst | 52,7% | +1,9 | 3.316 | 51,2%–54,0% | ||
| 185 | MordekaiserÜst | Üst | 52,7% | +1,9 | 8.433 | 51,7%–53,5% | ||
| 186 | XerathOrta | Orta | 52,8% | +2,0 | 3.940 | 51,4%–53,9% | ||
| 187 | IllaoiÜst | Üst | 52,8% | +2,0 | 4.369 | 51,5%–53,9% | ||
| 188 | FizzOrta | Orta | 52,8% | +2,1 | 6.984 | 51,8%–53,7% | ||
| 189 | HweiDestek | Destek | 53,4% | +2,1 | 749 | 50,2%–55,5% | ||
| 190 | SorakaDestek | Destek | 53,0% | +2,2 | 4.931 | 51,7%–54,0% | ||
| 191 | HeimerdingerOrta | Orta | 53,5% | +2,2 | 710 | 50,2%–55,6% | ||
| 192 | TaricDestek | Destek | 53,2% | +2,2 | 1.445 | 50,9%–54,9% | ||
| 193 | SyndraAlt | Alt | 53,6% | +2,2 | 617 | 50,1%–55,8% | ||
| 194 | ViktorAlt | Alt | 53,4% | +2,3 | 1.207 | 50,8%–55,2% | ||
| 195 | XayahAlt | Alt | 53,1% | +2,3 | 6.985 | 52,0%–54,0% | ||
| 196 | HweiOrta | Orta | 53,2% | +2,4 | 3.303 | 51,7%–54,4% | ||
| 197 | PoppyÜst | Üst | 53,7% | +2,4 | 711 | 50,3%–55,8% | ||
| 198 | SionÜst | Üst | 53,6% | +2,8 | 3.578 | 52,1%–54,8% | ||
| 199 | VeigarAlt | Alt | 54,1% | +3,0 | 1.550 | 51,8%–55,7% | ||
| 200 | BrandAlt | Alt | 55,2% | +3,3 | 578 | 51,1%–57,0% | ||
| 201 | LuxOrta | Orta | 54,2% | +3,4 | 5.777 | 53,0%–55,1% | ||
| 202 | SwainAlt | Alt | 56,2% | +4,5 | 899 | 52,7%–57,6% | ||
| 203 | Vel'KozAlt | Alt | 58,4% | +5,7 | 572 | 53,5%–59,3% | ||
| 204 | HweiAlt | Alt | 59,4% | +6,8 | 721 | 54,8%–60,2% |
Orman · 16.21–16.22 · Tüm kademeler · sabitlenmiş build seçimlerini yok sayarSoluk: 2.000 maçın altındafark = kazanma oranı eksi Udyr ortalaması 50,7%, puan cinsinden (küçük örneklemler ortalamaya doğru çekilir)%90 aralıkölçek −6 ile +6 arası · önce en zorlar · her sütun sıralanabilir
