Şampiyon, sihirdar veya sayfa ara...
Ara...
K
Alt
Varus
Alt · vs Nidalee · Dereceli Tekli/Çiftli
Nidalee vs Varus
Varus sayfası
Koridor farkı
Nidalee karşısında kazanma oranı
50,00%
Koridor rakibi
Eşyalar
Buildler
Karşı seçimler
Müttefikler ve düşmanlar
Rünler
Eşyalar
Eğilimler
Nasıl oynanır
Alt
Tüm Roller
Üst
Orman
Orta
Alt
Destek
Varus vs Nidalee
Kademe
Tüm kademeler
Yama 16.
16
17
18
19
20
21
16.20–16.21
Varus ile maç sayısı
Tümü
Tümü
5+
10+
20+
50+
100+
Altın @ 10:00
Tümü
Tümü
≥ +1.000
≥ +500
±500
≤ -500
≤ -1.000
Nidalee karşısında kazanma oranı
59,26%
Koridor rakibi
+10,86 yp
Varus ortalaması 48,40% karşısında
108 maç · ±9,3 yp · 16.20–16.21
Koridor farkı
—
500 koridor maçının altında
Eşyalar
Önce Statikk Hançer
Yuvaya göre eşya
Herhangi bir yuvada maçların %1+'ında görülen 23 eşya
Soluk: 2.000 maçın altında
Eşya
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Statikk Hançer
58,5%
%49,1
75,0%
%11,1
·
·
·
0,0%
%0,9
Savaşçı Çizmeleri
58,8%
%15,7
75,9%
%26,9
33,3%
%2,8
·
·
·
Mahvolmuş Kralın Kılıcı
50,0%
%5,6
·
83,3%
%5,6
100,0%
%0,9
75,0%
%3,7
100,0%
%0,9
Açgözlü Çizmeleri
100,0%
%1,9
38,5%
%12,0
50,0%
%1,9
·
·
·
Youmuu'nun Hayaletkılıcı
53,3%
%13,9
·
·
100,0%
%0,9
100,0%
%0,9
·
Merkür'ün Adımları
50,0%
%1,9
75,0%
%3,7
·
·
·
·
Nashor'un Dişi
100,0%
%2,8
·
·
100,0%
%0,9
·
·
Elektrikli Devirkılıcı
66,7%
%2,8
·
·
·
·
0,0%
%0,9
Guinsoo'nun Hiddeti
·
33,3%
%11,1
66,7%
%36,1
66,7%
%5,6
100,0%
%0,9
·
Atiklik Çizmeleri
0,0%
%0,9
77,8%
%8,3
66,7%
%2,8
·
·
·
Sihirbaz Pabuçları
·
100,0%
%1,9
·
·
·
·
Çelik Kaplamalı Çizme
·
50,0%
%1,9
·
·
·
·
Son Durak
·
·
50,0%
%5,6
63,0%
%25,0
100,0%
%2,8
0,0%
%0,9
Manaveren
·
·
66,7%
%8,3
83,3%
%5,6
·
·
Gecenin Kıyısı
·
·
83,3%
%5,6
·
50,0%
%1,9
·
Şahbaz Jak'Sho
·
·
·
66,7%
%2,8
62,5%
%7,4
0,0%
%0,9
Serylda'nın Garezi
·
·
·
100,0%
%2,8
40,0%
%4,6
·
Ebedi Kılıç
·
·
·
66,7%
%2,8
·
·
Gölgealev
·
·
·
50,0%
%1,9
·
·
Malmortius'un Ağzı
·
·
·
·
50,0%
%1,9
100,0%
%0,9
Aksiyom Akımı
·
·
·
·
100,0%
%1,9
·
Runaan'ın Kasırgası
·
·
·
·
100,0%
%1,9
·
Zhonya'nın Kumsaati
·
·
·
·
·
66,7%
%2,8
Çizme
Soluk: 2.000 maçın altında
Kazanma oranı
Oyunlar
Savaşçı Çizmeleri
Seçim
67,3%
49
49
Atiklik Çizmeleri
64,3%
14
14
Ionia Çizmeleri
100,0%
2
2
Sihirbaz Pabuçları
100,0%
2
2
Açgözlü Çizmeleri
47,1%
17
17
Merkür'ün Adımları
57,1%
7
7
Çelik Kaplamalı Çizme
50,0%
2
2
Başlangıç eşyaları
Soluk: 2.000 maçın altında
Kazanma oranı
Oyunlar
2
Doran'ın Yayı + Can İksiri ×2
Seçim
65,0%
60
60
Doran'ın Kılıcı + Can İksiri
70,8%
24
24
Doran'ın Yayı
100,0%
1
1
Doran'ın Kılıcı
50,0%
4
4
Uzun Kılıç + Doldurulabilir İksir
50,0%
2
2
8 başlangıçtan 5
8 satırın tümünü göster
İlk üç eşya
108 maç
Sıra
Kazanma oranı
Oyunlar
Pay
%95 aralık 65,0%–105,0%
Statikk Hançer › Savaşçı Çizmeleri › Guinsoo'nun Hiddeti
Seçim
85,7%
14
13,0%
Youmuu'nun Hayaletkılıcı › Atiklik Çizmeleri › Gecenin Kıyısı
100,0%
4
3,7%
Statikk Hançer › Savaşçı Çizmeleri › Mahvolmuş Kralın Kılıcı
100,0%
2
1,9%
Açgözlü Çizmeleri › Statikk Hançer › Guinsoo'nun Hiddeti
100,0%
2
1,9%
Elektrikli Devirkılıcı › Atiklik Çizmeleri › Manaveren
100,0%
1
0,9%
Statikk Hançer › Açgözlü Çizmeleri › Mahvolmuş Kralın Kılıcı
100,0%
1
0,9%