Koridor farkı
Müttefikler ve düşmanlar
Kademe








Tüm kademeler
Yama 16.16.21–16.22
171819202122
| 1 | GarenOrman | Orman | 38,8% | -8,1 | 603 | 38,6%–44,3% | ||
| 2 | Lee SinDestek | Destek | 39,9% | -7,8 | 840 | 39,2%–44,3% | ||
| 3 | EzrealDestek | Destek | 39,6% | -7,5 | 596 | 39,2%–45,0% | ||
| 4 | EzrealOrta | Orta | 41,8% | -7,0 | 1.750 | 40,7%–44,4% | ||
| 5 | TwitchOrman | Orman | 41,8% | -6,4 | 997 | 40,8%–45,5% | ||
| 6 | CorkiOrta | Orta | 40,6% | -6,4 | 502 | 40,1%–46,3% | ||
| 7 | CorkiÜst | Üst | 41,3% | -6,2 | 586 | 40,5%–46,3% | ||
| 8 | Kai'SaOrta | Orta | 42,1% | -6,0 | 827 | 41,0%–46,1% | ||
| 9 | CaitlynÜst | Üst | 42,1% | -6,0 | 819 | 41,0%–46,1% | ||
| 10 | KalistaÜst | Üst | 42,5% | -5,6 | 785 | 41,4%–46,6% | ||
| 11 | K'SanteÜst | Üst | 43,8% | -5,6 | 6.673 | 43,0%–45,0% | ||
| 12 | QiyanaOrman | Orman | 44,0% | -5,5 | 12.971 | 43,3%–44,7% | ||
| 13 | RengarOrman | Orman | 44,1% | -5,3 | 9.549 | 43,4%–45,0% | ||
| 14 | RengarÜst | Üst | 42,4% | -5,1 | 507 | 41,4%–47,5% | ||
| 15 | AsheÜst | Üst | 43,2% | -4,9 | 717 | 41,9%–47,3% | ||
| 16 | TristanaOrta | Orta | 44,0% | -4,9 | 1.714 | 42,8%–46,5% | ||
| 17 | LockeOrman | Orman | 44,7% | -4,4 | 2.077 | 43,4%–46,8% | ||
| 18 | UdyrÜst | Üst | 44,4% | -4,4 | 1.116 | 42,9%–47,4% | ||
| 19 | CaitlynOrta | Orta | 44,2% | -4,2 | 731 | 42,7%–48,0% | ||
| 20 | CassiopeiaOrta | Orta | 45,2% | -4,1 | 3.579 | 44,1%–46,7% | ||
| 21 | TristanaÜst | Üst | 44,5% | -4,0 | 778 | 42,9%–48,1% | ||
| 22 | LucianOrta | Orta | 44,7% | -3,9 | 805 | 43,1%–48,3% | ||
| 23 | CamilleDestek | Destek | 45,3% | -3,8 | 1.780 | 43,9%–47,6% | ||
| 24 | Lee SinOrman | Orman | 45,7% | -3,8 | 25.382 | 45,2%–46,2% | ||
| 25 | VarusOrta | Orta | 44,9% | -3,8 | 838 | 43,2%–48,3% | ||
| 26 | CassiopeiaÜst | Üst | 44,9% | -3,8 | 886 | 43,3%–48,3% | ||
| 27 | MelDestek | Destek | 45,6% | -3,8 | 5.229 | 44,7%–46,9% | ||
| 28 | RumbleÜst | Üst | 45,6% | -3,7 | 3.756 | 44,5%–47,1% | ||
| 29 | AsheOrta | Orta | 44,5% | -3,7 | 551 | 42,8%–48,8% | ||
| 30 | AsheDestek | Destek | 45,7% | -3,7 | 3.824 | 44,6%–47,1% | ||
| 31 | TwitchDestek | Destek | 45,2% | -3,7 | 1.141 | 43,6%–48,1% | ||
| 32 | NidaleeOrman | Orman | 45,7% | -3,7 | 3.618 | 44,6%–47,2% | ||
| 33 | VarusÜst | Üst | 45,7% | -3,5 | 1.893 | 44,3%–47,9% | ||
| 34 | QiyanaOrta | Orta | 46,0% | -3,5 | 5.781 | 45,0%–47,2% | ||
| 35 | EliseDestek | Destek | 45,2% | -3,4 | 774 | 43,5%–48,7% | ||
| 36 | ZiggsDestek | Destek | 45,1% | -3,4 | 661 | 43,3%–48,9% | ||
| 37 | MorganaÜst | Üst | 44,8% | -3,4 | 507 | 43,0%–49,2% | ||
| 38 | ShyvanaÜst | Üst | 45,0% | -3,3 | 509 | 43,2%–49,4% | ||
| 39 | SmolderÜst | Üst | 45,8% | -3,1 | 939 | 44,0%–48,9% | ||
| 40 | MalphiteDestek | Destek | 46,3% | -3,1 | 3.393 | 45,1%–47,9% | ||
| 41 | NasusOrman | Orman | 46,0% | -3,0 | 1.087 | 44,3%–48,8% | ||
| 42 | JayceÜst | Üst | 46,5% | -3,0 | 8.378 | 45,7%–47,5% | ||
| 43 | PantheonOrman | Orman | 46,4% | -3,0 | 3.051 | 45,2%–48,0% | ||
| 44 | SettOrman | Orman | 45,6% | -2,9 | 542 | 43,6%–49,7% | ||
| 45 | NautilusDestek | Destek | 46,6% | -2,9 | 24.641 | 46,1%–47,2% | ||
| 46 | PantheonDestek | Destek | 46,6% | -2,9 | 11.656 | 45,9%–47,4% | ||
| 47 | PykeDestek | Destek | 46,7% | -2,9 | 16.345 | 46,1%–47,3% | ||
| 48 | Miss FortuneOrta | Orta | 45,9% | -2,8 | 695 | 44,0%–49,5% | ||
| 49 | RivenÜst | Üst | 46,6% | -2,8 | 5.664 | 45,7%–47,8% | ||
| 50 | TwitchOrta | Orta | 45,7% | -2,8 | 510 | 43,7%–49,9% | ||
| 51 | AmbessaÜst | Üst | 46,7% | -2,8 | 7.277 | 45,8%–47,7% | ||
| 52 | RyzeOrta | Orta | 46,7% | -2,8 | 5.032 | 45,7%–47,9% | ||
| 53 | VeigarDestek | Destek | 46,6% | -2,7 | 3.002 | 45,4%–48,3% | ||
| 54 | BardDestek | Destek | 46,8% | -2,7 | 5.926 | 45,8%–47,9% | ||
| 55 | Miss FortuneDestek | Destek | 46,6% | -2,7 | 1.920 | 45,1%–48,7% | ||
| 56 | MalzaharDestek | Destek | 45,9% | -2,6 | 525 | 43,9%–50,0% | ||
| 57 | AzirOrta | Orta | 46,8% | -2,6 | 5.024 | 45,8%–48,1% | ||
| 58 | AniviaDestek | Destek | 46,7% | -2,6 | 2.268 | 45,3%–48,6% | ||
| 59 | Master YiÜst | Üst | 46,7% | -2,6 | 1.950 | 45,2%–48,7% | ||
| 60 | NidaleeDestek | Destek | 46,2% | -2,6 | 701 | 44,2%–49,7% | ||
| 61 | AhriDestek | Destek | 46,0% | -2,6 | 543 | 44,0%–50,0% | ||
| 62 | SmolderOrta | Orta | 46,6% | -2,6 | 1.392 | 44,9%–49,0% | ||
| 63 | OriannaOrta | Orta | 47,0% | -2,5 | 9.495 | 46,2%–47,9% | ||
| 64 | GragasDestek | Destek | 46,3% | -2,5 | 637 | 44,2%–49,9% | ||
| 65 | SylasÜst | Üst | 47,1% | -2,3 | 2.518 | 45,7%–48,8% | ||
| 66 | OlafOrman | Orman | 46,9% | -2,3 | 1.171 | 45,1%–49,5% | ||
| 67 | SettDestek | Destek | 46,8% | -2,3 | 1.046 | 45,0%–49,6% | ||
| 68 | LockeOrta | Orta | 47,3% | -2,3 | 16.700 | 46,7%–47,9% | ||
| 69 | QuinnÜst | Üst | 47,3% | -2,1 | 2.683 | 45,9%–48,9% | ||
| 70 | LockeÜst | Üst | 46,8% | -2,1 | 675 | 44,7%–50,2% | ||
| 71 | HecarimOrman | Orman | 47,4% | -2,1 | 10.371 | 46,7%–48,3% | ||
| 72 | ZoeOrta | Orta | 47,4% | -2,1 | 6.604 | 46,5%–48,5% | ||
| 73 | SylasDestek | Destek | 47,3% | -2,1 | 2.431 | 45,9%–49,1% | ||
| 74 | JhinOrta | Orta | 46,9% | -2,0 | 684 | 44,8%–50,3% | ||
| 75 | Tahm KenchDestek | Destek | 47,5% | -2,0 | 11.030 | 46,8%–48,3% | ||
| 76 | AkaliOrta | Orta | 47,6% | -1,9 | 25.400 | 47,1%–48,2% | ||
| 77 | MelOrta | Orta | 47,7% | -1,9 | 10.832 | 46,9%–48,5% | ||
| 78 | AkshanOrta | Orta | 47,6% | -1,8 | 4.562 | 46,5%–48,9% | ||
| 79 | SylasOrta | Orta | 47,7% | -1,8 | 17.595 | 47,1%–48,3% | ||
| 80 | KindredOrman | Orman | 47,7% | -1,8 | 6.756 | 46,8%–48,7% | ||
| 81 | JhinÜst | Üst | 47,1% | -1,8 | 571 | 44,8%–50,7% | ||
| 82 | ZedOrman | Orman | 47,7% | -1,8 | 6.401 | 46,8%–48,8% | ||
| 83 | GnarÜst | Üst | 47,7% | -1,8 | 8.095 | 46,9%–48,7% | ||
| 84 | CamilleÜst | Üst | 47,8% | -1,8 | 7.072 | 46,8%–48,8% | ||
| 85 | Kai'SaÜst | Üst | 47,2% | -1,7 | 536 | 44,8%–50,9% | ||
| 86 | ZedOrta | Orta | 47,8% | -1,7 | 23.566 | 47,3%–48,4% | ||
| 87 | QuinnOrman | Orman | 47,8% | -1,7 | 3.249 | 46,5%–49,3% | ||
| 88 | HeimerdingerDestek | Destek | 47,3% | -1,7 | 621 | 45,0%–50,7% | ||
| 89 | Cho'GathDestek | Destek | 47,6% | -1,7 | 1.030 | 45,6%–50,2% | ||
| 90 | SylasOrman | Orman | 47,9% | -1,6 | 15.368 | 47,3%–48,6% | ||
| 91 | FiddlesticksÜst | Üst | 47,6% | -1,6 | 794 | 45,4%–50,6% | ||
| 92 | Kha'ZixOrman | Orman | 48,0% | -1,5 | 13.933 | 47,3%–48,7% | ||
| 93 | ShacoÜst | Üst | 47,6% | -1,5 | 687 | 45,3%–50,8% | ||
| 94 | NaafiriÜst | Üst | 47,7% | -1,5 | 899 | 45,6%–50,5% | ||
| 95 | PoppyOrman | Orman | 47,8% | -1,5 | 1.003 | 45,7%–50,4% | ||
| 96 | AmbessaOrman | Orman | 47,9% | -1,5 | 1.448 | 46,0%–50,1% | ||
| 97 | TaliyahOrman | Orman | 48,0% | -1,5 | 2.563 | 46,5%–49,6% | ||
| 98 | TalonOrta | Orta | 48,0% | -1,5 | 3.374 | 46,7%–49,4% | ||
| 99 | GalioDestek | Destek | 48,0% | -1,4 | 2.602 | 46,6%–49,7% | ||
| 100 | Jarvan IVDestek | Destek | 47,9% | -1,4 | 1.201 | 45,9%–50,3% | ||
| 101 | AkaliÜst | Üst | 48,1% | -1,4 | 8.778 | 47,3%–49,0% | ||
| 102 | ZacDestek | Destek | 47,7% | -1,4 | 598 | 45,2%–51,0% | ||
| 103 | AnnieDestek | Destek | 47,8% | -1,4 | 843 | 45,6%–50,7% | ||
| 104 | Rek'SaiOrman | Orman | 48,0% | -1,4 | 1.918 | 46,4%–49,9% | ||
| 105 | ZoeDestek | Destek | 48,0% | -1,4 | 1.469 | 46,2%–50,2% | ||
| 106 | SkarnerOrman | Orman | 48,0% | -1,4 | 2.021 | 46,4%–49,9% | ||
| 107 | AatroxÜst | Üst | 48,3% | -1,3 | 13.270 | 47,6%–49,0% | ||
| 108 | Twisted FateÜst | Üst | 47,8% | -1,3 | 579 | 45,3%–51,2% | ||
| 109 | GragasÜst | Üst | 48,3% | -1,2 | 4.907 | 47,2%–49,5% | ||
| 110 | ViOrman | Orman | 48,3% | -1,2 | 13.007 | 47,6%–49,0% | ||
| 111 | EvelynnOrman | Orman | 48,3% | -1,2 | 9.154 | 47,5%–49,2% | ||
| 112 | KennenÜst | Üst | 48,3% | -1,2 | 4.672 | 47,2%–49,5% | ||
| 113 | JayceOrman | Orman | 48,3% | -1,1 | 2.611 | 46,9%–50,0% | ||
| 114 | VladimirÜst | Üst | 48,4% | -1,1 | 2.914 | 47,0%–49,9% | ||
| 115 | PantheonÜst | Üst | 48,5% | -1,1 | 8.813 | 47,6%–49,4% | ||
| 116 | JaxÜst | Üst | 48,6% | -0,9 | 17.151 | 48,0%–49,2% | ||
| 117 | KaynÜst | Üst | 48,5% | -0,9 | 1.451 | 46,6%–50,7% | ||
| 118 | TaliyahOrta | Orta | 48,6% | -0,9 | 3.529 | 47,3%–50,0% | ||
| 119 | TrundleÜst | Üst | 48,6% | -0,9 | 7.718 | 47,7%–49,6% | ||
| 120 | GalioOrta | Orta | 48,6% | -0,9 | 10.583 | 47,9%–49,5% | ||
| 121 | BrandOrta | Orta | 48,6% | -0,9 | 3.321 | 47,3%–50,1% | ||
| 122 | JaxOrman | Orman | 48,7% | -0,9 | 6.192 | 47,7%–49,7% | ||
| 123 | Nunu ve WillumpOrman | Orman | 48,7% | -0,8 | 6.612 | 47,7%–49,7% | ||
| 124 | GravesOrman | Orman | 48,7% | -0,8 | 15.814 | 48,1%–49,4% | ||
| 125 | NaafiriOrman | Orman | 48,7% | -0,8 | 7.035 | 47,8%–49,7% | ||
| 126 | Tahm KenchÜst | Üst | 48,7% | -0,8 | 8.294 | 47,9%–49,6% | ||
| 127 | KarthusOrman | Orman | 48,7% | -0,8 | 3.725 | 47,5%–50,1% | ||
| 128 | LeBlancOrta | Orta | 48,8% | -0,8 | 13.727 | 48,1%–49,5% | ||
| 129 | WukongÜst | Üst | 48,7% | -0,8 | 2.121 | 47,1%–50,5% | ||
| 130 | NaafiriOrta | Orta | 48,8% | -0,8 | 3.552 | 47,5%–50,1% | ||
| 131 | EliseOrman | Orman | 48,8% | -0,7 | 5.378 | 47,7%–49,9% | ||
| 132 | JayceOrta | Orta | 48,7% | -0,7 | 1.316 | 46,7%–50,9% | ||
| 133 | Jarvan IVOrman | Orman | 48,8% | -0,7 | 18.114 | 48,2%–49,4% | ||
| 134 | PoppyDestek | Destek | 48,8% | -0,7 | 4.855 | 47,7%–50,0% | ||
| 135 | MaokaiÜst | Üst | 48,7% | -0,7 | 1.047 | 46,5%–51,2% | ||
| 136 | MaokaiDestek | Destek | 48,8% | -0,7 | 5.643 | 47,8%–49,9% | ||
| 137 | Twisted FateOrta | Orta | 48,9% | -0,7 | 8.261 | 48,0%–49,8% | ||
| 138 | FioraÜst | Üst | 48,9% | -0,7 | 10.235 | 48,1%–49,7% | ||
| 139 | QuinnOrta | Orta | 48,7% | -0,7 | 688 | 46,1%–51,6% | ||
| 140 | ViktorOrta | Orta | 48,9% | -0,6 | 13.838 | 48,2%–49,6% | ||
| 141 | TeemoOrta | Orta | 48,8% | -0,6 | 1.284 | 46,8%–51,1% | ||
| 142 | AatroxOrman | Orman | 48,9% | -0,6 | 1.729 | 47,1%–50,8% | ||
| 143 | XerathDestek | Destek | 48,9% | -0,6 | 8.120 | 48,1%–49,9% | ||
| 144 | GragasOrta | Orta | 48,9% | -0,6 | 1.322 | 46,8%–51,1% | ||
| 145 | GalioÜst | Üst | 48,8% | -0,6 | 868 | 46,5%–51,5% | ||
| 146 | EkkoÜst | Üst | 48,8% | -0,6 | 776 | 46,4%–51,6% | ||
| 147 | BlitzcrankDestek | Destek | 49,0% | -0,5 | 20.301 | 48,4%–49,6% | ||
| 148 | BrandÜst | Üst | 48,9% | -0,5 | 1.155 | 46,8%–51,2% | ||
| 149 | DariusÜst | Üst | 49,1% | -0,5 | 26.752 | 48,6%–49,6% | ||
| 150 | RakanDestek | Destek | 49,1% | -0,5 | 6.632 | 48,1%–50,1% | ||
| 151 | AmumuDestek | Destek | 49,0% | -0,5 | 1.777 | 47,2%–50,9% | ||
| 152 | TalonOrman | Orman | 49,1% | -0,5 | 9.537 | 48,2%–49,9% | ||
| 153 | AuroraOrta | Orta | 49,1% | -0,5 | 5.648 | 48,0%–50,2% | ||
| 154 | ThreshDestek | Destek | 49,1% | -0,5 | 31.613 | 48,6%–49,5% | ||
| 155 | GwenÜst | Üst | 49,1% | -0,5 | 7.212 | 48,1%–50,0% | ||
| 156 | YasuoÜst | Üst | 49,1% | -0,5 | 12.203 | 48,3%–49,8% | ||
| 157 | AuroraÜst | Üst | 49,0% | -0,4 | 1.201 | 46,9%–51,3% | ||
| 158 | ShenDestek | Destek | 49,1% | -0,4 | 3.011 | 47,7%–50,6% | ||
| 159 | ShacoDestek | Destek | 49,1% | -0,4 | 3.446 | 47,8%–50,5% | ||
| 160 | NocturneOrman | Orman | 49,2% | -0,4 | 16.832 | 48,5%–49,8% | ||
| 161 | GangplankÜst | Üst | 49,2% | -0,4 | 10.795 | 48,4%–50,0% | ||
| 162 | YoneOrta | Orta | 49,2% | -0,3 | 27.988 | 48,7%–49,7% | ||
| 163 | YoneÜst | Üst | 49,2% | -0,3 | 23.952 | 48,7%–49,8% | ||
| 164 | VeigarÜst | Üst | 49,2% | -0,3 | 838 | 46,7%–51,8% | ||
| 165 | NeekoDestek | Destek | 49,3% | -0,3 | 5.557 | 48,2%–50,3% | ||
| 166 | MorganaDestek | Destek | 49,3% | -0,3 | 22.147 | 48,7%–49,8% | ||
| 167 | SyndraOrta | Orta | 49,3% | -0,3 | 19.039 | 48,7%–49,9% | ||
| 168 | SwainDestek | Destek | 49,3% | -0,3 | 14.283 | 48,6%–50,0% | ||
| 169 | PoppyÜst | Üst | 49,3% | -0,3 | 1.942 | 47,5%–51,1% | ||
| 170 | AnnieOrta | Orta | 49,3% | -0,2 | 5.416 | 48,2%–50,4% | ||
| 171 | RivenOrta | Orta | 49,3% | -0,2 | 990 | 47,0%–51,7% | ||
| 172 | NasusÜst | Üst | 49,3% | -0,2 | 14.746 | 48,7%–50,0% | ||
| 173 | Master YiOrman | Orman | 49,3% | -0,2 | 29.096 | 48,9%–49,8% | ||
| 174 | SionDestek | Destek | 49,3% | -0,2 | 858 | 46,8%–51,9% | ||
| 175 | ShacoOrman | Orman | 49,4% | -0,2 | 17.537 | 48,8%–50,0% | ||
| 176 | UrgotÜst | Üst | 49,5% | -0,1 | 7.649 | 48,5%–50,4% | ||
| 177 | KarmaDestek | Destek | 49,5% | -0,1 | 13.677 | 48,8%–50,2% | ||
| 178 | IreliaOrta | Orta | 49,5% | -0,1 | 8.525 | 48,6%–50,4% | ||
| 179 | IreliaÜst | Üst | 49,5% | -0,1 | 10.790 | 48,7%–50,3% | ||
| 180 | RellDestek | Destek | 49,5% | -0,1 | 7.000 | 48,5%–50,5% | ||
| 181 | ZaahenOrman | Orman | 49,6% | 0,0 | 1.273 | 47,4%–51,7% | ||
| 182 | Cho'GathOrta | Orta | 49,6% | 0,0 | 1.622 | 47,6%–51,5% | ||
| 183 | ZaahenÜst | Üst | 49,6% | 0,0 | 6.772 | 48,6%–50,6% | ||
| 184 | KatarinaOrta | Orta | 49,6% | 0,0 | 18.073 | 49,0%–50,2% | ||
| 185 | Kog'MawOrta | Orta | 49,6% | 0,0 | 1.236 | 47,4%–51,8% | ||
| 186 | MaokaiOrman | Orman | 49,6% | 0,0 | 1.363 | 47,5%–51,7% | ||
| 187 | LuluDestek | Destek | 49,6% | 0,0 | 42.077 | 49,2%–50,0% | ||
| 188 | FizzOrman | Orman | 49,7% | +0,1 | 1.671 | 47,8%–51,6% | ||
| 189 | PantheonOrta | Orta | 49,7% | +0,1 | 3.046 | 48,2%–51,1% | ||
| 190 | MalphiteOrta | Orta | 49,7% | +0,1 | 2.954 | 48,2%–51,2% | ||
| 191 | Renata GlascDestek | Destek | 49,7% | +0,2 | 4.666 | 48,5%–50,9% | ||
| 192 | LuxDestek | Destek | 49,7% | +0,2 | 33.913 | 49,3%–50,2% | ||
| 193 | Xin ZhaoOrman | Orman | 49,7% | +0,2 | 8.881 | 48,9%–50,6% | ||
| 194 | VladimirOrta | Orta | 49,8% | +0,2 | 11.022 | 49,0%–50,5% | ||
| 195 | HeimerdingerÜst | Üst | 49,8% | +0,2 | 6.820 | 48,8%–50,8% | ||
| 196 | DianaOrman | Orman | 49,8% | +0,2 | 11.795 | 49,0%–50,5% | ||
| 197 | ViegoOrman | Orman | 49,8% | +0,2 | 26.662 | 49,3%–50,3% | ||
| 198 | NeekoOrta | Orta | 49,8% | +0,3 | 1.294 | 47,7%–51,9% | ||
| 199 | DianaOrta | Orta | 49,8% | +0,3 | 12.882 | 49,1%–50,5% | ||
| 200 | YorickOrta | Orta | 49,9% | +0,3 | 541 | 46,8%–52,8% | ||
| 201 | YasuoOrta | Orta | 49,8% | +0,3 | 36.111 | 49,4%–50,2% | ||
| 202 | KaynOrman | Orman | 49,8% | +0,3 | 32.607 | 49,4%–50,3% | ||
| 203 | Xin ZhaoÜst | Üst | 49,9% | +0,3 | 597 | 46,9%–52,7% | ||
| 204 | VolibearÜst | Üst | 49,8% | +0,3 | 15.954 | 49,2%–50,5% | ||
| 205 | OlafÜst | Üst | 49,9% | +0,4 | 6.849 | 48,9%–50,9% | ||
| 206 | SennaDestek | Destek | 49,9% | +0,4 | 14.427 | 49,3%–50,6% | ||
| 207 | KassadinOrta | Orta | 50,0% | +0,4 | 6.040 | 48,9%–51,0% | ||
| 208 | AlistarDestek | Destek | 50,0% | +0,4 | 11.353 | 49,2%–50,7% | ||
| 209 | MordekaiserOrta | Orta | 50,1% | +0,4 | 651 | 47,1%–52,8% | ||
| 210 | UdyrOrman | Orman | 50,0% | +0,4 | 5.257 | 48,9%–51,1% | ||
| 211 | LeBlancDestek | Destek | 50,0% | +0,4 | 1.667 | 48,1%–51,9% | ||
| 212 | TryndamereÜst | Üst | 50,0% | +0,4 | 11.253 | 49,2%–50,8% | ||
| 213 | RenektonÜst | Üst | 50,0% | +0,4 | 14.587 | 49,3%–50,7% | ||
| 214 | LeonaDestek | Destek | 50,0% | +0,5 | 24.157 | 49,5%–50,5% | ||
| 215 | WarwickÜst | Üst | 50,1% | +0,5 | 3.751 | 48,7%–51,3% | ||
| 216 | VolibearOrta | Orta | 50,2% | +0,5 | 935 | 47,6%–52,5% | ||
| 217 | BriarÜst | Üst | 50,2% | +0,5 | 910 | 47,6%–52,6% | ||
| 218 | Cho'GathÜst | Üst | 50,1% | +0,6 | 11.003 | 49,3%–50,9% | ||
| 219 | RyzeÜst | Üst | 50,2% | +0,6 | 1.177 | 47,9%–52,3% | ||
| 220 | TeemoOrman | Orman | 50,2% | +0,6 | 3.442 | 48,8%–51,5% | ||
| 221 | EkkoOrman | Orman | 50,2% | +0,6 | 12.819 | 49,4%–50,9% | ||
| 222 | HweiDestek | Destek | 50,2% | +0,6 | 1.764 | 48,3%–52,0% | ||
| 223 | ZedÜst | Üst | 50,2% | +0,6 | 1.401 | 48,1%–52,2% | ||
| 224 | FiddlesticksDestek | Destek | 50,3% | +0,6 | 1.109 | 47,9%–52,5% | ||
| 225 | SwainÜst | Üst | 50,3% | +0,7 | 1.859 | 48,4%–52,0% | ||
| 226 | AhriÜst | Üst | 50,4% | +0,7 | 680 | 47,5%–53,0% | ||
| 227 | ZyraOrta | Orta | 50,4% | +0,7 | 676 | 47,5%–53,0% | ||
| 228 | ShenÜst | Üst | 50,3% | +0,7 | 9.418 | 49,4%–51,1% | ||
| 229 | YuumiDestek | Destek | 50,3% | +0,8 | 20.556 | 49,8%–50,9% | ||
| 230 | DariusOrman | Orman | 50,4% | +0,8 | 4.091 | 49,1%–51,6% | ||
| 231 | AniviaOrta | Orta | 50,4% | +0,8 | 5.026 | 49,2%–51,5% | ||
| 232 | TryndamereOrta | Orta | 50,5% | +0,8 | 922 | 47,9%–52,8% | ||
| 233 | VexOrta | Orta | 50,4% | +0,9 | 11.591 | 49,7%–51,2% | ||
| 234 | WarwickOrman | Orman | 50,5% | +0,9 | 20.997 | 49,9%–51,0% | ||
| 235 | YorickÜst | Üst | 50,5% | +0,9 | 12.829 | 49,7%–51,2% | ||
| 236 | VolibearOrman | Orman | 50,5% | +1,0 | 6.047 | 49,5%–51,5% | ||
| 237 | AhriOrta | Orta | 50,5% | +1,0 | 30.100 | 50,1%–51,0% | ||
| 238 | GarenOrta | Orta | 50,7% | +1,0 | 1.298 | 48,4%–52,7% | ||
| 239 | Dr. MundoÜst | Üst | 50,6% | +1,0 | 10.965 | 49,8%–51,3% | ||
| 240 | MalphiteOrman | Orman | 50,6% | +1,0 | 4.239 | 49,3%–51,8% | ||
| 241 | TrundleOrman | Orman | 50,6% | +1,0 | 4.213 | 49,3%–51,8% | ||
| 242 | MalzaharÜst | Üst | 50,7% | +1,0 | 2.434 | 49,0%–52,2% | ||
| 243 | GragasOrman | Orman | 50,7% | +1,0 | 1.903 | 48,8%–52,4% | ||
| 244 | Vel'KozDestek | Destek | 50,7% | +1,1 | 9.583 | 49,8%–51,5% | ||
| 245 | GwenOrman | Orman | 50,8% | +1,1 | 2.425 | 49,1%–52,3% | ||
| 246 | TeemoDestek | Destek | 50,8% | +1,1 | 3.286 | 49,3%–52,1% | ||
| 247 | Dr. MundoOrman | Orman | 50,8% | +1,1 | 1.873 | 48,9%–52,5% | ||
| 248 | ZiggsOrta | Orta | 50,8% | +1,2 | 2.518 | 49,2%–52,3% | ||
| 249 | BrandOrman | Orman | 51,2% | +1,3 | 727 | 48,1%–53,5% | ||
| 250 | Xin ZhaoOrta | Orta | 51,3% | +1,3 | 536 | 47,8%–53,9% | ||
| 251 | GangplankOrta | Orta | 51,1% | +1,3 | 1.069 | 48,5%–53,1% | ||
| 252 | KayleOrta | Orta | 51,1% | +1,3 | 1.068 | 48,6%–53,2% | ||
| 253 | LissandraOrta | Orta | 50,9% | +1,3 | 12.090 | 50,1%–51,6% | ||
| 254 | KledÜst | Üst | 51,0% | +1,4 | 4.175 | 49,7%–52,2% | ||
| 255 | MorganaOrman | Orman | 51,2% | +1,4 | 974 | 48,5%–53,3% | ||
| 256 | SonaDestek | Destek | 51,0% | +1,4 | 7.496 | 50,0%–51,9% | ||
| 257 | SingedÜst | Üst | 51,0% | +1,4 | 5.381 | 49,9%–52,1% | ||
| 258 | IvernOrman | Orman | 51,1% | +1,4 | 2.289 | 49,3%–52,6% | ||
| 259 | SettOrta | Orta | 51,4% | +1,4 | 669 | 48,2%–53,8% | ||
| 260 | HeimerdingerOrta | Orta | 51,2% | +1,5 | 1.833 | 49,2%–52,9% | ||
| 261 | KayleÜst | Üst | 51,1% | +1,5 | 7.845 | 50,1%–52,0% | ||
| 262 | TeemoÜst | Üst | 51,1% | +1,5 | 22.573 | 50,5%–51,6% | ||
| 263 | BrandDestek | Destek | 51,1% | +1,5 | 12.617 | 50,4%–51,8% | ||
| 264 | BraumDestek | Destek | 51,1% | +1,5 | 11.597 | 50,3%–51,9% | ||
| 265 | MorganaOrta | Orta | 51,3% | +1,6 | 1.964 | 49,3%–52,9% | ||
| 266 | FiddlesticksOrman | Orman | 51,2% | +1,6 | 6.068 | 50,1%–52,2% | ||
| 267 | ZyraOrman | Orman | 51,2% | +1,6 | 3.352 | 49,7%–52,5% | ||
| 268 | FizzOrta | Orta | 51,2% | +1,6 | 19.787 | 50,6%–51,8% | ||
| 269 | SwainOrta | Orta | 51,4% | +1,7 | 2.284 | 49,6%–52,9% | ||
| 270 | GarenÜst | Üst | 51,2% | +1,7 | 24.027 | 50,7%–51,8% | ||
| 271 | JannaDestek | Destek | 51,3% | +1,7 | 9.791 | 50,4%–52,1% | ||
| 272 | SeraphineDestek | Destek | 51,3% | +1,7 | 25.427 | 50,7%–51,8% | ||
| 273 | MalphiteÜst | Üst | 51,3% | +1,7 | 20.518 | 50,7%–51,8% | ||
| 274 | ZacOrman | Orman | 51,3% | +1,7 | 6.246 | 50,3%–52,3% | ||
| 275 | ZyraDestek | Destek | 51,3% | +1,8 | 10.231 | 50,5%–52,1% | ||
| 276 | EkkoOrta | Orta | 51,3% | +1,8 | 15.509 | 50,7%–52,0% | ||
| 277 | ZileanDestek | Destek | 51,4% | +1,8 | 6.897 | 50,4%–52,3% | ||
| 278 | HweiOrta | Orta | 51,4% | +1,8 | 8.059 | 50,4%–52,3% | ||
| 279 | IllaoiÜst | Üst | 51,4% | +1,8 | 12.290 | 50,6%–52,1% | ||
| 280 | ShenOrman | Orman | 51,6% | +1,8 | 1.377 | 49,3%–53,4% | ||
| 281 | SettÜst | Üst | 51,5% | +1,9 | 27.367 | 51,0%–51,9% | ||
| 282 | SionÜst | Üst | 51,6% | +2,0 | 9.102 | 50,7%–52,4% | ||
| 283 | AniviaÜst | Üst | 52,0% | +2,0 | 1.126 | 49,3%–53,8% | ||
| 284 | ZacÜst | Üst | 52,1% | +2,1 | 860 | 49,1%–54,1% | ||
| 285 | BriarOrman | Orman | 51,6% | +2,1 | 17.163 | 51,0%–52,2% | ||
| 286 | MordekaiserÜst | Üst | 51,6% | +2,1 | 25.394 | 51,1%–52,1% | ||
| 287 | SejuaniOrman | Orman | 51,7% | +2,1 | 7.310 | 50,7%–52,6% | ||
| 288 | RenektonOrta | Orta | 52,3% | +2,1 | 708 | 48,9%–54,4% | ||
| 289 | MalzaharOrta | Orta | 51,8% | +2,3 | 21.810 | 51,3%–52,4% | ||
| 290 | OrnnÜst | Üst | 51,9% | +2,3 | 9.129 | 51,0%–52,7% | ||
| 291 | NasusOrta | Orta | 52,1% | +2,3 | 1.723 | 50,0%–53,7% | ||
| 292 | VeigarOrta | Orta | 51,9% | +2,4 | 19.680 | 51,3%–52,5% | ||
| 293 | Aurelion SolOrta | Orta | 52,1% | +2,4 | 5.667 | 50,9%–53,0% | ||
| 294 | TryndamereOrman | Orman | 52,2% | +2,5 | 2.452 | 50,4%–53,6% | ||
| 295 | WukongOrman | Orman | 52,2% | +2,6 | 17.224 | 51,5%–52,8% | ||
| 296 | AmumuOrman | Orman | 52,2% | +2,6 | 11.672 | 51,4%–53,0% | ||
| 297 | RammusOrman | Orman | 52,3% | +2,7 | 7.663 | 51,3%–53,1% | ||
| 298 | LissandraÜst | Üst | 52,8% | +2,7 | 1.038 | 49,9%–54,6% | ||
| 299 | LuxOrta | Orta | 52,4% | +2,8 | 15.992 | 51,7%–53,0% | ||
| 300 | Vel'KozOrta | Orta | 52,6% | +2,8 | 3.312 | 51,0%–53,8% | ||
| 301 | XerathOrta | Orta | 52,5% | +2,9 | 10.370 | 51,6%–53,2% | ||
| 302 | MordekaiserOrman | Orman | 52,8% | +2,9 | 1.722 | 50,6%–54,3% | ||
| 303 | TaricDestek | Destek | 52,7% | +3,0 | 4.113 | 51,3%–53,8% | ||
| 304 | BriarOrta | Orta | 53,5% | +3,0 | 677 | 49,8%–55,4% | ||
| 305 | Cho'GathOrman | Orman | 52,6% | +3,1 | 18.073 | 52,0%–53,2% | ||
| 306 | SorakaDestek | Destek | 52,7% | +3,1 | 17.164 | 52,0%–53,2% | ||
| 307 | KennenOrta | Orta | 53,1% | +3,1 | 1.271 | 50,5%–54,8% | ||
| 308 | GwenOrta | Orta | 53,2% | +3,3 | 1.527 | 50,8%–54,8% | ||
| 309 | NamiDestek | Destek | 52,9% | +3,3 | 22.840 | 52,3%–53,4% | ||
| 310 | SionOrta | Orta | 53,6% | +3,5 | 1.309 | 50,9%–55,1% | ||
| 311 | LilliaOrman | Orman | 53,2% | +3,5 | 14.372 | 52,4%–53,8% | ||
| 312 | Bel'VethOrman | Orman | 53,3% | +3,7 | 7.080 | 52,3%–54,2% | ||
| 313 | MilioDestek | Destek | 53,3% | +3,7 | 18.246 | 52,7%–53,9% | ||
| 314 | SionOrman | Orman | 54,1% | +4,0 | 1.700 | 51,7%–55,5% | ||
| 315 | ShyvanaOrman | Orman | 53,7% | +4,1 | 15.445 | 53,0%–54,3% |
